Operace Grossglockner und Ňadran (Jadran)

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Franciska (1) napsal 16.10.2012 v 14:44+1

Ňadran to mě dostalo. GG když jedu okolo, vždycky dáme. Letos na vysněné Korsice, paráda a makačka. Asik jako to paso od Triglavu k Chorvatům, ne je to ještě lepší. Tak ať Ti to vyjde

riccie (20) napsal 13.10.2012 v 10:45+3

GG je pěkný,chápu že každý kdo tam vyjede má super pocit a předá ho ostatním.Na druhou stranu je to už dnes absolutně běžná věc ,jako když třeba jedeš na pstruhy do Kudowa Zdroj.. ...Jak píše redakce ..napiš o Argentině nebo Australii... ceskej clovek to neocení .Spíš ocení Kotěhulky...Stačí sledovat podle četnosti příspěvků/přístupy jsou,ale polemika už schází /..
Toť můj názor ...
Pěkný den a pokud vyjedete jako já,gumama dolů

duky05 (12) napsal 12.10.2012 v 12:01

devil63 - ci ma vyznam uverejnovat cestopisy o GG. pre niekoho ma, pre niekoho nie. ale hadam nechces utnut cestopisy o GG len kvoli tomu, ze TY uz ich mas dost.

nechaj prosim ludom moznost volby a nechci rozhodovat za nich. koho uz GG nebavi, kludne moze dany cestopis preskocit, je to velmi lahke. naopak, kto chce, si kludne precita aj 71. cestopis o GG.

na GG som bol tento rok a pred cestou som si precital takmer vsetky cestopisy o GG a cerpal inspiraciu a rady...takisto budem rad, ked aj moj cestopis o GG inspiruje niekoho dalsieho...

Diaboluss (42) napsal 12.10.2012 v 11:12

Skvěle napsané! Jen škoda pravopisných chyb... Letos jsme s klukama jeli SVK, MGR, SLO, AUS a některá místa byla společná i s vaší cestou! Příště víc fotek jo! Ať to jede!

RScz (4) napsal 11.10.2012 v 21:20-2+2

Jojo,pekny sloh..ten se musi ocenit! A poznatek z madar,je tam skutecne velmi prijemne..ale ono se znovu objevi..Tak tesim se na reportaz z Turecka..RAD CZ

Peckyn (0) napsal 11.10.2012 v 19:32

Úžasný, pokud budete něco příště plánovat, rád se zúčastním

Leňas (1) napsal 11.10.2012 v 18:17-2+2

Prosím všechny o určitou ohleduplnost. Ten cestopis jsem napsal cca před třemi roky. Mimochodem jsem poslal již několik jiných a doufám, že sem dám další z Korsiky. Zároveň budu i zde sbírat inspiraci pro příští rok a třeba Turecko.
Ale hlavně potkávám na cestách spoustu motorkářů z ČR, kteří mi pomůžou a jsou fajn a to samé bych chtěl dělat i já. Přece máme rádi ty stroje

Hnilda (36) napsal 11.10.2012 v 16:58+3

Moc pěkný to passo ve Slovinsku jsem letos taky jel a uvařil jsem zadní brzdu je to fakt síla nestačil jsem klopit mašinu

Miira (81) napsal 11.10.2012 v 15:26-1+1

devil63> tak to je zcela vpořádku, jen jsem měl pocit, že když někomu říkám ať dělá věci jinak, tak k tomu mám jakousi kvalifikaci a sám k tomu přispěju. Jinak rádců jak dělat věci jinak a správně máme dost
Když se prostě na GG jezdí hodně, tak je pak i hodně cestopisů - až bude v kurzu a dostupné maroko tak to bude jinak že.

devill63 (8) napsal 11.10.2012 v 15:08-1+2

jazdím si aj bez ovací...

Miira (81) napsal 11.10.2012 v 14:55-2+7

devill63> pokud někdo napíše cestopis z jakékoli dovolené/cesty/výletu/srazu tak jej uveřejníme. Nebo máme vyhlásit GG už neberem sorry. Cestopisy vychází 3x týdně, takže když jeden přeskočíš, tak se vůbec nic nestane a ten, kdo se tam chystá si to může přečíst protože jak sami víme, když někam jedeme, tak hledáme maximum informací. Stejně tak ti, kteří chtějí zavzpomínat na svou cestu.
Podle ohlasů se to mnoha lidem líbilo, takže proč jej nezveřejnit.
Můžete se těšit v průběhu půl roku ještě na minimálně 2x GG a 2x Alpy - předesílám dopředu abyste si ušetřili zbytečný případný komentář

Nebudeme se zlobit pokud pošleš ty nebo jardapl cestopis z Argentiny nebo Austrálie - získáte nesmrtelné ovace

devill63 (8) napsal 11.10.2012 v 14:44-1+3

heh...skutočne na zamyslenie či má význam uverejňovať donekonečna články o výjazde na GG...to však smerujem na redakciu...verím, že pre každého je to prvý krát zážitok...

archie1702 (3) napsal 11.10.2012 v 12:37-2+2

jardapl článek

Liborek81 (0) napsal 11.10.2012 v 11:06

pěkný a užili jste si i při nepřízni počasí! pěkně napsaný článek

DMRS (10) napsal 11.10.2012 v 11:00

Fajnové
A pak že se nedá užít cestování v horším počasí a při větším počtu motorek
Příhoda se sprchami mě málem poslala pod stůl, měls štěstí, že na tebe nezavolali Polizei

seikos (975) napsal 11.10.2012 v 10:19-2+4

jardapl: a ty jsi stejně úplnej debil jako před týdnem, když jsi brečel nad cestopisem z GG.
A kam jsi dojel ty? Nikam. Jen sedíš u netu a plkáš nesmysly

jardapl (-67) napsal 11.10.2012 v 09:34-15+3

Od minuláho GG neuplynul ani týden a už jsou tady noví hrdinové. A dokonce dojeli až k Jadranu.

Radek_S (11) napsal 02.10.2012 v 16:19

Pěkný. Já nadával, ža nám na GG pršelo, ale vy jste to měli tedy horší. Byl jsem tam cca 14 dní před vámi.

Jerguš (0) napsal 02.03.2009 v 09:28-1+1

Ave bikeři,
pěkně napsané, když je mašina, kámoši a cesta, tak zážitky příjdou. Pěkně

Ave někdy na cestě.

Slečínka (0) napsal 01.03.2009 v 22:05-2+2

Hnilda (36) napsal 28.02.2009 v 20:54-2+2

Krásně napsahý,muselo to být supr jen tak dál.

crazy_doctor (8) napsal 27.02.2009 v 19:24

O GG jsem toho četl hodně, ale pokaždé si to přečtu rád. Vždy je to od jiného autora a jinak podané. Škoda toho počasí, ale zase kdyby bylo furt hezky, tak to není ono.

ginno650 (-2) napsal 27.02.2009 v 14:58

Jako cestopis super, ale mam dojem ze uz to je asi 10. parafraze na jeden a tyz itinerar - jakoby Cesti bikeri jezdili jenom do Chorvatska, popr. na Korsiku, obcas nejaci odvaznejsi se vydaji na Slovensko a dal. :) Mohl bych si prosim objednat nejaky pekny cestopis treba smer Spanelsko, nebo Anglie? :) At je nejaka zmena :)

wsbk (8) napsal 27.02.2009 v 12:29

pěkný,jsme tam byli 30.července a super,jasno,teplo. pár fotek na www.wsbk.wbs.cz sekce dovolená 2008

Dewal (0) napsal 26.02.2009 v 23:05-2+2

Moc pěkná práce jen škoda, že vám nevyšel počas

Kawasakiman (-7) napsal 26.02.2009 v 20:44-2+2

Super

Jarda-z-Úpice (44) napsal 26.02.2009 v 12:33

Kluci, Grosglockner jsem podnikl 15. července, slunce pralo, i v krátkém rukávu bylo vedro. Další dny jsme ale již mokli. Díval jsem se na web kameru a týden nato tam byl sníh. To jste tam byli právě vy. Je to škoda, za krásného počasí je to zážitek. Budeme to mudet absolvovat všechno znovu.

Chary (13) napsal 26.02.2009 v 12:19

Pěkně, jen tak dál Korsicu vřele doporučuji viz. cestopísek, co vyjde v neděli