Na skok do Dubrovníku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

petrsonn (5) napsal 08.11.2015 v 22:10

Kluzon (2) napsal 06.08.2015 v 22:09

Právě se svou drahou polovičkou absolvujeme téměř to samé.Aktuálně Dubrovník. K1100Lt a F650ST

mikni (103) napsal 04.08.2015 v 10:46

líbilo se mi to,ale porce 600km/den, to je už prdobol pro oba.Peníze ať si každej řeší podle pohledu do svý peněženky a nestará se o jinou.Já bych se sice taky asi kroutil dát 350 KN za oběd pro dva,ale taky se nám to tam už povedlo.Ten vítr na jadranské magistrále mě tam jednou taky skoro povalil,ale rád jsem jí projel. Škoda,že jste se někde alespoň jednou nevyfotili třeba u mašiny, ať víme kdo to vůbec jelčau

vendamik (1) napsal 02.08.2015 v 15:50+1

Já jsem letos poslední týden v květnu projel celou magistrálu od Černé Hory až po Senj a byla to nádhera. Mimo okolí větších měst absolutně prázdná silnice takže si člověk tu jízdu může užívat.

Wehrmacht (7) napsal 01.08.2015 v 00:38

Dobry. Jeste lepsi, ze jste dali slusnou davku km denne. Uzit silnice/dalnice a pak destinaci je krasne. To ze na klasice take pridava...drzim palce a pozdrav statecne spolujezdkyni.
PS: , v Jaroslavicich "Baroni" byli sidlem skutecni, tocilo se to ale na Zelene Hore v posumavi...kde byli tedy take...jen pro informaci a mozna typ kudy jet priste do Susice k Pruchovi, a ze jej zdravim..WH.

Uch (22) napsal 31.07.2015 v 20:09

Pekne , obsazne napsany cestopis je videt ze jste si to uzili, Chorvatsko je moc pekny.
Pro ty co maji strach z prvni velke cesty:
Nebojte se niceho a jdete do toho, vsude jsou lidi kteri vam pomuzou, poradi. Ja se vratil pred tydnem s manzelkou, kazdy na svoji masine, s 3 tydeni cesty v Rusku,10.000 km a byla to taky nase prvni velka motodovca a bylo to v poho.

Rimmerak (-8) napsal 31.07.2015 v 10:58+2

To: chudela.pipa - nejde přece o to utratit za dovolenou co nejméně, ale hlavně si jí užít podle svých představ ne?

chudela.pipa (-29) napsal 31.07.2015 v 10:49+1

foto ok,popis ok,jen se mi zdá za týden 24 táců docela hodně :))chorvatsko už z principu ani náhodou za ten jejich přístup k turistům z čech za poslední leta,já letos v alpách švýcarsko,itálie a francie,silnice route des grandes alpes plus pár průsmyků navíc i moře a ve dvou to stálo 40 táců a 17 dní,pěkné kempíky,každý den jinde,takže za sebe chorvatsko nee,i když každému co se mu líbí

Rimmerak (-8) napsal 31.07.2015 v 10:45+1

Neretva je v Bosně...

gambron (1) napsal 31.07.2015 v 10:22+1

Neretva ze usti do more v Omisi? Hmm... ja tam jezdim kazdy rok a prave jsem se vratil a ja blb myslel celou tu dobu, ze ta reka se jmenuje Cetina...

Špóna297 (-2) napsal 31.07.2015 v 09:45

fajn výlet! díky za inspiraci

Meli (195) napsal 31.07.2015 v 07:19

Moc pěkně napsaný, opravdu mne to bavilo si počíst.

kobza79 (2) napsal 30.07.2015 v 22:20

Parádní cestopis, krásný výlet . Perfektně jste to zvládli. Já jedu s manželkou koncem srpna taky na náš první velký výlet. Do Itálie na Lago di Garda, Benátky a pak do Chorvatska. Nic není plánované, máme na to 14 dní až dojdou peníze nebo čas tak se vracíme. Mám trochu obavy, ale po přečtení tvého cestopisu jsem se uklidnil, snad to taky zvládnu.

Rosi45 (41) napsal 30.07.2015 v 19:11

S tím kapučínem máš skutečně pravdu. Chorvati ho - na rozdíl od Slovinců - opravdu neumí,nebo umět nechtějí.
My se ženou letos mj. Vršič a Mangart ve Slovinsku a zbytek dovči na Krku v Chorvatsku.

Rimmerak (-8) napsal 30.07.2015 v 11:44

Pěkný výlet do mé oblíbené země.
Jen připomínka k půjčení lodičky. To že po Vás nechtěli kapitánské zkoušky ještě neznamená, že je nemusíte mít. Půjčovateli je to fuk, ale kdyby Vás chytila námořní stráž (a opravdu i takovéto malé loďky kontrolují) tak by se Vám dovolená pěkně prodražila (pokuty jsou opravdu likvidační, v tisících kun). Průkaz vůdce malého plavidla (VMP), navíc s rozšířením C (moře) musíte mít od loňska v Chorvatsku naprosto na vše, co má motor.
Ale to jsem odbočil jen pro to, že mě to trklo do očí a problematiku znám. Kromě toho, že jsem motorkář jsem i vůdce plavidla

-HARYS- (28) napsal 30.07.2015 v 09:04

Na mašině do Chorvatska vždycky paráda!!!

maovec (10) napsal 30.07.2015 v 08:58-1+3

Miluji cestopisy do Chorvatska,kde se již nudily miliony Čechů.

Rohal (61) napsal 30.07.2015 v 08:55+1

Pohodový cestopis. Pár fotek - stačí.
Ale za větu: Chorvati začínají být opravdu nenažraní a cenově se dostávají na samý vrchol Evropy - máš u mě . Ještě za sebe bych dodal že ty "jejich předražené ryby" dovezené zmrazené ze severu při "fresh piknicích" nemusím. Ale s tím my nic nenaděláme. Mají prostě moře a to my nemáme.