VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

smazany34301 (0) napsal 06.01.2007 v 08:47

Cau. ještě vám k tomuto výletu posílám odkaz na malé video. http//www.volny.cz/haba4/albanie-net.wmv

stan (0) napsal 05.01.2007 v 23:32

Fotky jsou nádherný. Snad takový panoramata zažiju na vlastní oči.Počasí Vám teda vyšlo moc hezký. Stálo to za to. Rád bych tam byl s Váma.

HTB (0) napsal 05.01.2007 v 20:14

tam odkud jsou ty fotky tak je to asi 10 km od hranice ,na hranicich nic neni potreba (jen pas)Benzin a jidlo stoji asi tak jako u nas .<br />
Nevim jestli ste mysleli kolik jeli celou dovolenou ale ten okruh pres to pohori je asi 120km .Jinak jeste par fotek a informaci z Albanie na www.anuch.com

horv (0) napsal 05.01.2007 v 19:55

Nádherný fotky , kluci jste dobrodruzi...

TM (0) napsal 05.01.2007 v 19:05

jj v albánii jsem byl minulej rok, projeli jsme ji pomalu celou kolem dokola, //tm.elmich.net , letos jsme asi vaší bandu potkali na UA nebo sever ROM, tedka uz nevim, ale meli jsme tam problem na jedny masine DR600 , na zadnim kole bylo v pytli lozisko, jelo vás asi 5-7 pamatuju si na to vočesaný xtz ténéré

MajoKE (51) napsal 05.01.2007 v 17:07

Je to pekne a pomerne bezpecne.Mas na mysli prechod Murigan? Ak nie mohol by si uviest, ktory to bol. Na &quot;nasej &quot; stranke je cestopis s Albanska od clena marekxxx...<br />
//www.motoride.sk/?ID=1313

waclav (13) napsal 05.01.2007 v 16:48

Srovnani s UA by me taky zajimalo, byl sem tam taky pred 4mes. Hory uz byly uplne prazdny. A taky se pridavam s prosbou o vice info. Rad bych tam zjara nakoukl (za hranici doleva), ikdyz asi bez moto.. Ale diky i tak za clanek..ikdyz neni nejrozsahlejsi..<br />
Waclav

PavelBpH (0) napsal 05.01.2007 v 16:17

Ahoj, přidávám se k Davidovi. Můžete napsat více, kolik kilometrů, kolik dní atd atd. Pokud by bylo i kousek mapy nebo alespoň názvy měst atd.Dík

smazany4984 (1) napsal 05.01.2007 v 15:02

Jo Albanie ta stojí za to.Jednou se tam zase určitě vrátim.Hezké fotky kluci