raceczech_spain

ALBÁNIE 2019

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

nimdus
nimdus (3) napsal 13.9.2019

Super vejlet,perfektní cestopis,stačí si to vytisknou a jet dle něj.Což příští rok udělám.Díky!!!

MGG
MGG napsal 12.9.2019

Super napisane, pekne foto (priroda, vyhlady , nieco uplne ine ako "civilizovana"klasika...
...aj zaujimava kombinacia jazdenia a popijania

walaszek
walaszek (29) napsal 12.9.2019

Mně se to četlo moc příjemně, s humorem a bez zbytečné omáčky kolem takže za mně Destinace super a zážitky jistě také, takže velká závist K fotkám: taky nejsem příznivcem používání různých filtrů ale sto lidí, sto chutí. I přesto moooc pěkné

Komorerth
Komorerth (26) napsal 12.9.2019

super cestopis, len skoda tych fotiek. niekedy je filtre dobre nechat tak ;)

slamabiker
slamabiker (7) napsal 11.9.2019

No paráda, zavzpominal jsem u toho na místa kde jsem byl letos a před několika lety a díky stylu psaní to ve fantazii projel znovu...už se těším na další sezónu

bagetka74
bagetka74 napsal 9.9.2019

Velká paráda ,
už dva roky sedlám dost podobný stroj (přechod ze silničního korábu byl pro výlety tohoto druhu nutností
ale bohužel, ještě se mi nepodařilo dát do kupy tolik času, abych mohl bezstarostně vyrazit na takový trip. Zatím jen po asfaltu a šotolinu max. kousek k řece na bivak
Takže myšleno v dobrém - veliká závist
Jen tak dále a snad se po vašich stopách také brzy vydáme

Díky za super počtení a hezké fotky

Matějhomola
Matějhomola napsal 9.9.2019

Zdar, díky moc za reakce, ať už jakékoliv. Připomínky a dotazy:
1)Fotografie - mají malé rozlišení, což je mi líto, ale při jejich vkládání jsem postupoval přesně podle návodu z redakce. Taky se mi je nechtělo zmenšovat, ale - existuje jiné řešení? Budu vděčný za radu.
2)V GPX celou trasu nemám, ale mám ji v paměti a do soukromé zprávy ji rád pošlu.
3)Kvalita benzínu z PET lahví se odvíjí od toho, z které benzínky ho do ní načepovali. V Albánii je benzínek dostatek, tohle tam byla spíš nestandardní situace

atilla3778
atilla3778 napsal 8.9.2019

Nadhera

langenau
langenau napsal 8.9.2019

Právě se tady motám,tak zkusím též něco projet,ale žádný velký off to nebude.Explorer na to nemá gumy,ale určitě pár míst navštívím.Díky za inspiraci chlapi.

mich29
mich29 napsal 8.9.2019

tak jste mi zkazili celý víkend... odcházím puknout závistí Ale vážně: pěkné počtení, dobrá inspirace. Dotaz: jaká je zkušenost s “domácím” benzínem z PET lahví? díky.

teadon
teadon napsal 8.9.2019

Dost dobry .

nepirum
nepirum (1) napsal 7.9.2019

Díky za cesťák. Dobře podáno. Nevíte někdo od kdy se polňačkám říká šotoliny? Za mýho mládí ( v pravěku ) jsem to slovo neznal...

EPAN
EPAN napsal 7.9.2019

pěkna cesta. nebude te mit v GPX celou trasu?

Mig_35
Mig_35 (245) napsal 6.9.2019

"Bukowsky" úsporný styl psaní. čte se to zajímavě. neříkám, že dobře, ale zajímavě:)

Brukev
Brukev (106) napsal 6.9.2019

Za mě tedy super a to jak článek tak fotky. Zatím jezdíme s partou jen silnice ( což je dáno hlavně naší neznalostí tamního terénu a nevhodností strojů ) ... ale to se musí změnit, protože Alpy sice miluju, ale tohle je to pravé dobrodružství... . Super že je tam i ta mapka atd.
Vážně mě to hodně motivuje se tam podívat !!! Takže za mě velké dík

svahilec
svahilec (-4) napsal 5.9.2019+1

Takovyhle vylet je muj vlhkej sen. Jednoduse, dobre vy. Cestujeme taknejak vsichni, ale respekt vsem, kdo tu sve zazitky takhle dokaze hezky popsat k inspiraci ostatnich.

hofi01
hofi01 (1) napsal 5.9.2019

Parádní fotky hned se mi vybavilo pár míst, kde jsem před lety byl

abbany
abbany (71) napsal 5.9.2019

supr chlapi, dekuji za nápad pro další rok.
hodně šťastných km

535xv
535xv (11) napsal 5.9.2019+1

Chlapi skvěle, stručný,věcný,vtipný,fotky se mi líbí,v drtivý většině míst jsem byl taky,takže vím o čem píšete . Když si tak sesumíruju moje letošní cesty na mašině,zjišťuju,že tenhle směr převládá..Čím to asi je ?!

dafikk
dafikk (18) napsal 5.9.2019-1+2

No ty vole...náááádhera To je cestopis dle mé krevní skupiny
A fotky?? Nejsem studovaný estét,takže za mě je to dostačující. Jde o obsah těch fotek a ten je vypovídající.
Kluci...máte to fakt pěkně napsaný i odjetý

OndraCB
OndraCB (60) napsal 5.9.2019

Říkám si, ten usměvavej týpek je mi nějakej povědomej, kouknu na autora textu a jo, je to von
Fotky jsou bohužel prohnaný špatně nastaveným Resizerem.

PK57
PK57 napsal 5.9.2019

Fotky se mi líbí, mapa trasy je fajn. Jen ten text jsem nedával, pro mě je na čtení horší už jen Zločin a trest. Ale jiným se líbí, tak co. Díky za fotky.

Lucasbiker
Lucasbiker (21) napsal 5.9.2019+1

Ahoj moc pěkně napsanej cestopis a pěkný fotky, balkán musí být skvělej, tak díky za tip

Koudy01
Koudy01 (68) napsal 5.9.2019+4

Jen k fotkám - na ty se totiž dívám jako první. Klidně mohly být ve vyšším rozlišení a trochu méně vyumělkovaný. Tyto dvě věci podle mě trošku shazují jinak moc pěkný záběry.