ALBÁNIE 2019

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Kruža1 (1) napsal 02.08.2020 v 17:18

? supr... víc asi není co dodat :) jen , že to jsou”zatím “ pro mě nejnádhernějši kouty Evropy ( než se to stane turistickou záležitostí ) .. ani nevíš jak se tam zase těším !!:) Kdyby jsi to napsal na základce tak by Ti paní učitelka řekla ... Matěji!! máš za jedna s hvězdičku :)))
A ještě teda kafe !! To souhlasím absolutně .. v každé špeluňce mají výborný .. :) Věřím , že jsi si to užíval na sto procent .. v klidu a anonymitě :)
Měj se a mnoho krásných cest !

MartinSc (0) napsal 21.04.2020 v 16:18

Parádní fotky a cestopis. Dali jsme loni velmi podobnou trasu, jen nemáme tak pěkný fotky, Balkán je boží, jel bych klidně znova to samé.

Kocour555 (5) napsal 26.01.2020 v 03:02

Supr inspirace. Jezdi a piš, při tvým povolání se na to umět vysrat a vypadnout na mašině do středověku je bomba. uznávám to. Mám v autě asi 8 let jediný CD, jede furt dokola, je to Pedro se vrací a neomrzelo. Dík za něj. Zdar

sotra (0) napsal 19.01.2020 v 14:54

Krasneee... mame v planu s batuzkem tento rok Albanii. Dá se stejna trasa s ni projet? V-strom 650 .
Pripadne kterej usek se neda... diky moc Jirka

Oupicz (6) napsal 14.10.2019 v 10:37

Nádherně napsané, až jsem dostal chuť koupit cestovní enduro a vyrazit tam. Fotky jsou jak na zeď. Díky za zprostředkování.

VPS16 (3) napsal 09.10.2019 v 15:26

Cestopis je velmi hezky napsaný. Fotky jsou super. Další inspirace kam vyrazit. Díky.

PEPA55 (11) napsal 03.10.2019 v 10:10

Hezký cestopis v červnu jsme projeli podobnou trasou Bosna ,Č.Hora, v Albánii jsme projeli jen sever SH20 a část Prokletých hor. Navštívili jsme některá místa jako Vy,cestou zpět ještě Slovinský Triglavský N.P. Balkán je ideální destinsce za mě Durmitor je top č.1. Máš hezké fotky a plno zážitků, přeji hodně podobných cest

nimdus (22) napsal 13.09.2019 v 13:45

Super vejlet,perfektní cestopis,stačí si to vytisknou a jet dle něj.Což příští rok udělám.Díky!!!

MGG (0) napsal 12.09.2019 v 22:47

Super napisane, pekne foto (priroda, vyhlady , nieco uplne ine ako "civilizovana"klasika...
...aj zaujimava kombinacia jazdenia a popijania

walaszek (44) napsal 12.09.2019 v 20:01

Mně se to četlo moc příjemně, s humorem a bez zbytečné omáčky kolem takže za mně Destinace super a zážitky jistě také, takže velká závist K fotkám: taky nejsem příznivcem používání různých filtrů ale sto lidí, sto chutí. I přesto moooc pěkné

Komorerth (60) napsal 12.09.2019 v 16:31

super cestopis, len skoda tych fotiek. niekedy je filtre dobre nechat tak ;)

slamabiker (15) napsal 11.09.2019 v 08:24

No paráda, zavzpominal jsem u toho na místa kde jsem byl letos a před několika lety a díky stylu psaní to ve fantazii projel znovu...už se těším na další sezónu

bagetka74 (0) napsal 09.09.2019 v 15:25

Velká paráda ,
už dva roky sedlám dost podobný stroj (přechod ze silničního korábu byl pro výlety tohoto druhu nutností
ale bohužel, ještě se mi nepodařilo dát do kupy tolik času, abych mohl bezstarostně vyrazit na takový trip. Zatím jen po asfaltu a šotolinu max. kousek k řece na bivak
Takže myšleno v dobrém - veliká závist
Jen tak dále a snad se po vašich stopách také brzy vydáme

Díky za super počtení a hezké fotky

Matějhomola (0) napsal 09.09.2019 v 11:29

Zdar, díky moc za reakce, ať už jakékoliv. Připomínky a dotazy:
1)Fotografie - mají malé rozlišení, což je mi líto, ale při jejich vkládání jsem postupoval přesně podle návodu z redakce. Taky se mi je nechtělo zmenšovat, ale - existuje jiné řešení? Budu vděčný za radu.
2)V GPX celou trasu nemám, ale mám ji v paměti a do soukromé zprávy ji rád pošlu.
3)Kvalita benzínu z PET lahví se odvíjí od toho, z které benzínky ho do ní načepovali. V Albánii je benzínek dostatek, tohle tam byla spíš nestandardní situace

atilla3778 (0) napsal 08.09.2019 v 12:08

Nadhera

langenau (0) napsal 08.09.2019 v 10:58

Právě se tady motám,tak zkusím též něco projet,ale žádný velký off to nebude.Explorer na to nemá gumy,ale určitě pár míst navštívím.Díky za inspiraci chlapi.

mich29 (8) napsal 08.09.2019 v 09:30

tak jste mi zkazili celý víkend... odcházím puknout závistí Ale vážně: pěkné počtení, dobrá inspirace. Dotaz: jaká je zkušenost s “domácím” benzínem z PET lahví? díky.

teadon (1) napsal 08.09.2019 v 04:48

Dost dobry .

nepirum (29) napsal 07.09.2019 v 22:41

Díky za cesťák. Dobře podáno. Nevíte někdo od kdy se polňačkám říká šotoliny? Za mýho mládí ( v pravěku ) jsem to slovo neznal...

EPAN (0) napsal 07.09.2019 v 22:06

pěkna cesta. nebude te mit v GPX celou trasu?

Mig_35 (345) napsal 06.09.2019 v 12:56

"Bukowsky" úsporný styl psaní. čte se to zajímavě. neříkám, že dobře, ale zajímavě:)

Brukev (850) napsal 06.09.2019 v 11:27

Za mě tedy super a to jak článek tak fotky. Zatím jezdíme s partou jen silnice ( což je dáno hlavně naší neznalostí tamního terénu a nevhodností strojů ) ... ale to se musí změnit, protože Alpy sice miluju, ale tohle je to pravé dobrodružství... . Super že je tam i ta mapka atd.
Vážně mě to hodně motivuje se tam podívat !!! Takže za mě velké dík

svahilec (11) napsal 05.09.2019 v 21:41+3

Takovyhle vylet je muj vlhkej sen. Jednoduse, dobre vy. Cestujeme taknejak vsichni, ale respekt vsem, kdo tu sve zazitky takhle dokaze hezky popsat k inspiraci ostatnich.

hofi01 (13) napsal 05.09.2019 v 19:13

Parádní fotky hned se mi vybavilo pár míst, kde jsem před lety byl

abbany (137) napsal 05.09.2019 v 18:29

supr chlapi, dekuji za nápad pro další rok.
hodně šťastných km

535xv (27) napsal 05.09.2019 v 15:19+1

Chlapi skvěle, stručný,věcný,vtipný,fotky se mi líbí,v drtivý většině míst jsem byl taky,takže vím o čem píšete . Když si tak sesumíruju moje letošní cesty na mašině,zjišťuju,že tenhle směr převládá..Čím to asi je ?!

dafikk (45) napsal 05.09.2019 v 15:14-1+2

No ty vole...náááádhera To je cestopis dle mé krevní skupiny
A fotky?? Nejsem studovaný estét,takže za mě je to dostačující. Jde o obsah těch fotek a ten je vypovídající.
Kluci...máte to fakt pěkně napsaný i odjetý

OndraCB (101) napsal 05.09.2019 v 12:32

Říkám si, ten usměvavej týpek je mi nějakej povědomej, kouknu na autora textu a jo, je to von
Fotky jsou bohužel prohnaný špatně nastaveným Resizerem.

PK57 (2) napsal 05.09.2019 v 11:49

Fotky se mi líbí, mapa trasy je fajn. Jen ten text jsem nedával, pro mě je na čtení horší už jen Zločin a trest. Ale jiným se líbí, tak co. Díky za fotky.

Lucasbiker (175) napsal 05.09.2019 v 06:37+1

Ahoj moc pěkně napsanej cestopis a pěkný fotky, balkán musí být skvělej, tak díky za tip

Předchozí
1 2