Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník mili001
Vloženo 17.9.2013
Aktualizováno 15.3.2015

Deník motorky
Nalezeno 39 záznamů

• Znojmo 23 km

Na poslední chvíli jsme se přihlásili na Den Suzuki v Brně. Páteční výjezd z Prahy vyšel suprově. Kochací cesta přes Vysočinu, okolo Dukovan přes Moravský Krumlov do Vojkovic byla odměnou po náročným pracovním týdnu :-D

Vloženo: 27.08.2019
    Uskutečněno: 27.08.2019
  • Suzuki Day na okruhu v Brně

Fajn akce s prima lidma. Kategorie pro holky byla super , protože nás bylo pár a stihly jsme si víc zajezdit, než v jiných skupinách. A čtyři kola na okruhu byly fakt zážitek. :-DD :-DD :-DD

Vloženo: 27.08.2019
    Uskutečněno: 27.08.2019
  • Lužické hory

V pátek zajímavá cesta přes Český Brod , Lysou nad Labem a Benátky nad Jizerou. Tím jsme se vyhnuli pátečnímu blázinci na výjezdu z Prahy :-DD a pak už jen krásná cesta do České Kamenice. Penzionek v bývalém zahradnictv

Vloženo: 05.08.2019
    Uskutečněno: 05.08.2019
  • Neplánuj improvizuj aneb cesta za Drákulou

Měli jsme před sebou krásné tři týdny dovolené a v plánu toulání po Karpatech. Západ a východ. Slovensko a Rumunsko. Vyjíždíme první prázdninovou sobotu směr Tovačov. Městečko, kde jsem ještě nebyla a chci cestou něco

Vloženo: 01.04.2020
    Uskutečněno: 01.07.2019
  • Podzimní víkend

Možná poslední krásný víkend v sedle . V sobotu cesta ke Kopidlnu, zpátky Nymburk, Brandýs nad Labem spojený s příjemným pokecem .Necelý tři stovečky kilásků za odpoledne ;-) . V neděli kochačka po Krušných horách. V

Vloženo: 17.10.2017
    Uskutečněno: 17.10.2017
  • Suzuki V-strom academy Most

Ač je ještě září, ranní teploty nedosahují ani deset stupínků . Rozhodli jsme se tedy vyrazit do Mostu již v sobotu po obědě, cestou si užít i trochu sluníčka a ráno dorazit na polygon nezmrzlí, a jen kousek z hotýlku

Vloženo: 24.09.2017
    Uskutečněno: 24.09.2017
  • Jen tak :)

Prst do mapy měl ukázat cíl. Vyhrála Šumava. Bez plánu, jen směr ;-) Za Plzní jsme se začali poohlížet po otevřený hospodě. Docela problém. Na Švihově svatba , v další vesnici o víkendu zavřeno (s) Janovice nad Úhlavo

Vloženo: 14.09.2017
    Uskutečněno: 09.09.2017
  • Polsko 2017

Pozvání nás vedlo na sraz PanEvropanů na zámek Karniti u města Ilawa. Krásný prostředí, moc prima lidi. Cesta 800km , s výjezdem ve čtvrtek po práci a přespáním u kamaráda nedaleko Wroclawy.V pátek ráno odjezd směr Lodž

Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
  • VI. VVV Zvůle Čertí svatba

Tradiční sraz, netradiční obsah . Moc povedená svatba kamarádů Kamily a Franty s mezinárodní účastí kamarádů z Polska a Slovenska . Fotky ;-) http://milifialka.rajce.idnes.cz/VII.VVV_-_Certi_svatba/

Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 19.05.2017
  • Zahájení sezony

Skupina lesníků na fb pořádala zahájení sezony , symbolicky ve středu republiky , v Číhošti :-DD Sjelo se přes 80 motorek , společná vyjížďka na oběd v Bohdanči. Počasí se umoudřilo, okolo poledne bylo již i teplo

Vloženo: 09.04.2017
    Uskutečněno: 09.04.2017
  • Víkend v okolí Božího Daru

Ráno fotit, před den jezdit, víkend na přání jak víno :-DD . Na Božáku jsem znala vlastně jen sjezdovky a hlavní silnice, ale odbočit stranou, projet si ty nádherný pláně, byl dobrý nápad ;-) V sobotu jsme vyrazili s

Vloženo: 25.09.2016
    Uskutečněno: 25.09.2016
  • Deštivý víkend

Měsíc dopředu jsme byli domluvený na víkendu u nás, spojeným s Krušnými horami. Posledních 25 kilásků z Moravy dojeli kamarádi v dešti, který následoval po předchozích tropických dnech :-( V sobotu se na obloze převal

Vloženo: 19.09.2016
    Uskutečněno: 19.09.2016
  • Víkend ve zdivočelé zemi

Po třítýdenní abstinenci, se zlomeným prstem, báječný víkend :-DD Jako základnu jsem vybrala kempík Betlémě. Při výjezdu z rozžhavený Prahy jsem si libovala, že nesedím v těch stojících plechovkách. Proklatě brzy se už

Vloženo: 12.09.2016
    Uskutečněno: 12.09.2016
  • Motovandr po Polsku

Třítýdenní dovolená snů v červenci. Najeto 4350 km. Zhruba naplánovaný byl jen první týden, jinak jen lehká představa, kam chceme jet. Trasa po německý dálnici k moři, Swinoústí, Kolobřeh chvilku u moře ,.Toruň - au

Vloženo: 31.08.2016
    Uskutečněno: 31.08.2016
  • Na jih

Nejhezčí cestou okolo Vltavy , přes Vyhlídku, Neveklov potom cestou objížďka několika zborcených mostů a najednou jsme v Prčicích ;-) serpentýnama přes kopec do Milevska :-DD po kávičce s kamarádkou ještě kousek na Pra

Vloženo: 07.08.2016
    Uskutečněno: 07.08.2016
  • Cestou mraků

Máme červen, tak jsme jeli obhlídnou lidické růže :-$ Byla jsem tu naposledy jako náctiletá v minulým století ;-) Celé to krásné údolí nahání hrůzu, když popustíš uzdu představivosti :-( ˇUžasně klikatejma silnicem

Vloženo: 18.06.2016
    Uskutečněno: 18.06.2016
  • Přes Vysočinu na Kanadu a přes Sibiř zpátky ;-)

Cesta na Tábor opět souvislá kolona :-( tak se jede jinudy. Benešov - Pacov - Nová Včelnice - JH- Nová Bystřice - Lásenice - Votice a dom ;-) Dobrej oběd v hotelu Jelen , v Nový Včelnici :-DD Super kafe a koláč u

Vloženo: 11.06.2016
    Uskutečněno: 11.06.2016
  • IX. Zlot fora milownikow Viraga , Chodez, Polsko

Krásná cesta, báječný lidi , pěkný počasí Cesta je cíl, tak jedeme , co víc potřebuješ :-DD :-DD :-DD http://milifialka.rajce.idnes.cz/IX_Zlot_Forum_Mi_o_nikow_Yamaha_Virago_-_27-29_Maj_2016r._CHODECZ/

Typ: Sraz
    Vloženo: 02.06.2016
    Uskutečněno: 02.06.2016
  • Posázaví

Víkend pokračoval i krásnou nedělí :-DD Toulačka okolo Sázavy s výběrem techničtější cesty, projetí všech možných serpentýn zakončených milou návštěvou a praktickou výukou :-DD

Vloženo: 03.04.2016
    Uskutečněno: 03.04.2016
  • Toulání po Slapech

Sluníčko dneska vytáhlo na silnice pěknou spoustu lidí. Odpolední kochačka po slapském okolí byla nádherná. Jen některý asi přes zimu zapomněli , že by měli do zatáčky vidět, když jdou předjíždět auto :[ fakt jsme potka

Vloženo: 02.04.2016
    Uskutečněno: 02.04.2016
  • Velikonoční

Sluníčko se konečně trochu umoudřilo a dalo se vyjed i o víkendu . Konečně. V Kolíně návštěva šťastnýho kamaráda, se zlomenou nohou +o( .Potom jen tak za nosem, Týnec, Žehušice, Seč a zpátky domů . Parádička . K večeru

Vloženo: 27.03.2016
    Uskutečněno: 27.03.2016
  • Na kofolu do Kácova

Poslední výlet před delší pauzou (s) .Do Kácova jsme to za Radarama střihli po dálnici, v neděli odpoledne skoro prázdná. Tento týden byl na řadě stromek, Majda vejletila minulý týden . Volný odpoledne je moooc k

Vloženo: 15.06.2015
    Uskutečněno: 14.06.2015
  • Kokořínsko

Měla to být původně Virago vyjížďka, ale ... :-$ Tak jsem vytáhla stromka a jela...Krásná cesta Kokořínským dolem ,opravený silnice, spouta kolařů, batohů, toulání okolo Mšena , Nosálov, Lobeč ,větrný mlýn, Vrátno, Dok

Vloženo: 09.05.2015
    Uskutečněno: 08.05.2015
  • Posázaví

Počasí se vyjarnilo, cesta plná zatáček krásným Posázavím. Petrovice,Světice, Ondřejov, Kostelní Střimelice, Stříbrná Skalice, Nechyba ,UJ, Český Štenberk, Kácov , Čestín, Zruč, Kácov, Mitrov, Opatovice, Nové Dvory, T

Vloženo: 12.04.2015
    Uskutečněno: 11.04.2015
  • Výroční s RS :)

Letos jsem si dala trochu načas a vyjela až dneska, pokud nepočítám čtvrteční STK, která byla hrdinským kouskem, protože jsem hodně nervózně očekávala oznámení, že jsem už babička , jasně že mi volali, když jsem frčela

Vloženo: 29.03.2015
    Uskutečněno: 29.03.2015
  • Na moto přes Polsko a Slovensko

Na začátku července jsme absolvovali první dlouhou moto dovolenou. Přes Polsko k moři. Tam jsem si chtěla pár dní pohrát ve vlnách :-$studených . Moc mě lákala úžasná kombinace moře, písečných dun a borovic. Byla to

Vloženo: 18.01.2015
    Uskutečněno: 18.01.2015
  • Listopadová jízda

Rosničkáři hlásili pěkný počasí, tak jsme se ještě rozhodli vyrazit :-DD Vymotat se slušně z Prahy, o dušičkovým víkendu, byl velkej cíl ,nakonec se s trochou trpělivosti zadařilo, čekala na nás "šípková " z kance

Vloženo: 01.11.2014
    Uskutečněno: 01.11.2014
  • Motoškola u Matyho

Kolín.Sluníčko sluní už od rána,dorážíme z pěti přihlášených jen dva :-) Super, soukromá lekce.Jedná se o ovládání mašiny především v malých rychlostech, jemný práce se spojkou a plynem.Není to taková sranda, jak se zdá

Vloženo: 19.10.2014
    Uskutečněno: 18.10.2014
  • Želivka - /.n.Švihov

Neděle jak malovaná, povedl se mi úžasnej oběd :-$ chtěla jsem trochu dochutit bramborový salát,rozdělala neoznačený pytlík od kamaráda,v domění, že je to jemně mletý pepř,lehce poprášila salát,ale zdál se mi moc jemný

Vloženo: 12.10.2014
    Uskutečněno: 12.10.2014
  • XI.setkání příznivců Hondy PE, Slonsk , Polsko

V pátek , za mrholení,přesun přes Harachov, Legnici do Slonsku a postupný nabalování motorek - 2x V-strom, 1x BMW 1200 GS, 3x Honda PE 1300 a ještě jeden autobus od BMW :-P Od soboty náherný indiánský léto :-DD Zvlá

Vloženo: 29.09.2014
    Uskutečněno: 26.09.2014