Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník mili001
Vloženo 17.9.2013
Aktualizováno 15.3.2015

Vloženo: 19.10.2014, Uskutečněno: 18.10.2014, Zhlédnuto: 2x

Kolín.Sluníčko sluní už od rána,dorážíme z pěti přihlášených jen dva Super, soukromá lekce.Jedná se o ovládání mašiny především v malých rychlostech, jemný práce se spojkou a plynem.Není to taková sranda, jak se zdá, ale ať si každý myslí ,co chce.Po úvodní chvilce teorie a testu se jde jezdit. Udržet se na trošku širší lajně v rychlosti pod pět km/h, malej slalom, mezery mezi kuželama jsou dlouhý asi jako motka, pak osmičky, dbát na postavení hlavy dobrý, ale oči občas těkají ,před kolo, kam nemají.Krizový brždění, jo tak to mi šlo dost dobře, mám trénink z Prahy ,jasně že rezervy ještě jsou Správný průjezd zatáčkou, brzdění na písku, mokru,krizový vyhýbání překážce.To jsou věci, kterým by se každý raději vyhnul, tady si je můžeš natrénovat.Na závěr došlo i na zdravovědu ,okoukávala jsem ,co říká "konkutrence". Super den A cestou domů jsem dostala od zákonitýho pochvalu, že je vidět, jak jsem celej den trénovala Fotky tentokrát nejsou, nedalo se stihnout

Ales600 (54) napsal 26.10.2014 v 21:08

mili001 (0) napsal 19.10.2014 v 20:58

Jo to teda určitě,byla jsem tam s Majdou tenkrát po bouračce,dost mi to dalo.Se stromkem se suprově jezdí ale naklony v malých rychlostech mi hlava nějak nepouští ,treninku není nikdy dost

tatíkPé (9) napsal 19.10.2014 v 20:05

Jj,člověk se pořád má co učit .

JirkaMetal (1) napsal 19.10.2014 v 16:14

SonyLee (5) napsal 19.10.2014 v 15:55

• Znojmo 23 km

Na poslední chvíli jsme se přihlásili na Den Suzuki v Brně. Páteční výjezd z Prahy vyšel suprově. Kochací cesta přes Vysočinu, okolo Dukovan přes Moravský Krumlov do Vojkovic byla odměnou po náročným pracovním týdnu :-D

Vloženo: 27.08.2019
    Uskutečněno: 27.08.2019
  • Suzuki Day na okruhu v Brně

Fajn akce s prima lidma. Kategorie pro holky byla super , protože nás bylo pár a stihly jsme si víc zajezdit, než v jiných skupinách. A čtyři kola na okruhu byly fakt zážitek. :-DD :-DD :-DD

Vloženo: 27.08.2019
    Uskutečněno: 27.08.2019
  • Lužické hory

V pátek zajímavá cesta přes Český Brod , Lysou nad Labem a Benátky nad Jizerou. Tím jsme se vyhnuli pátečnímu blázinci na výjezdu z Prahy :-DD a pak už jen krásná cesta do České Kamenice. Penzionek v bývalém zahradnictv

Vloženo: 05.08.2019
    Uskutečněno: 05.08.2019