renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník mili001
Vloženo 17.9.2013
Aktualizováno 15.3.2015

Vloženo: 17.06.2017, Uskutečněno: 17.06.2017, Zhlédnuto: 2x

Pozvání nás vedlo na sraz PanEvropanů na zámek Karniti u města Ilawa. Krásný prostředí, moc prima lidi. Cesta 800km , s výjezdem ve čtvrtek po práci a přespáním u kamaráda nedaleko Wroclawy.V pátek ráno odjezd směr Lodž a dojezd již ve 20 mašinách, poslední 3 kiláky enduro vložka v hlubokým písku. Tak jsem se na jízdu ještě asi nikdy nesoustředila. Navigace vůdčího jezdce tu lepší cestu nějak nenašla.
Sobotní vyjížďky okolo nejdelšího polského jezera se účastnilo 65 motorek. Dopoledne byla krátká zdravověda a technika, poslouchalo 95 procent účastníků, zbytek vyspával bujarý večer . Po vyjíždce přišel i kouzelník, večer zase muzika. Pěkná akcička .
V neděli se loučíme a odjíždíme na Krinici Morskou a Nowou Krčmu, kde končí silnice a úzký pruh země v moři směřuje k Rusku. Poslední kilometry silnice odpovídaly konci světa, ulomila se mi poslední nožička držící navigaci, ale rozhodně je tam moc hezky. Další cesta nás vedla přívozem přes Vislu a poučeni od kamarádů, nečekáme ve frontě, ale najíždíme rovnou dopředu. Přes Gdaňsk jedeme do Gdyně, kde máme zajištěný ubytování. Námořnický hotel nacházíme bez potíží.
V pondělí jedeme vlakem do Gdaňsku, potom Sopoty. Hromadný dopravy máme dost a v úterý vyrážíme na Hel. Už to tam celkem známe, ale moře je tam nádherný, ne jak v zálivu. Polští řidiči motorkáře respektují a při dojezdu na světla sami uhybají .Rozhodně se tam jezdí dobře a rychle.
Středa byla ve znamení mořského akvária a protože se blíží konec roku, byl tam asi milion dětí, ale nakonec to nebylo nijak hrozný.
Ve čtvrtek rozlučka s mořem ve ve 13 stupních odjezd do Belchatova, pod Lodží, tam už bylo 26 stupňů, přejezd po suprový dálnici.
Na pátek bukuju ubytko v Nyse, v bývalém biskupském paláci. Zajímavý místo i město.
Sobota je dnem návratu domů, hic k padnutí , kvalitou silnic se jim už nevyrovnáme.
Najeto 2300 krásných kilometrů .

Ales600 (54) napsal 18.06.2017 v 19:25

tatíkPé (9) napsal 18.06.2017 v 00:57

2300 km, uff, to je pálka, super !!!

JirkaMetal (1) napsal 17.06.2017 v 22:11

SUPER.

• Znojmo 23 km

Na poslední chvíli jsme se přihlásili na Den Suzuki v Brně. Páteční výjezd z Prahy vyšel suprově. Kochací cesta přes Vysočinu, okolo Dukovan přes Moravský Krumlov do Vojkovic byla odměnou po náročným pracovním týdnu :-D

Vloženo: 27.08.2019
    Uskutečněno: 27.08.2019
  • Suzuki Day na okruhu v Brně

Fajn akce s prima lidma. Kategorie pro holky byla super , protože nás bylo pár a stihly jsme si víc zajezdit, než v jiných skupinách. A čtyři kola na okruhu byly fakt zážitek. :-DD :-DD :-DD

Vloženo: 27.08.2019
    Uskutečněno: 27.08.2019
  • Lužické hory

V pátek zajímavá cesta přes Český Brod , Lysou nad Labem a Benátky nad Jizerou. Tím jsme se vyhnuli pátečnímu blázinci na výjezdu z Prahy :-DD a pak už jen krásná cesta do České Kamenice. Penzionek v bývalém zahradnictv

Vloženo: 05.08.2019
    Uskutečněno: 05.08.2019