Yuki SM 125 (2007)

Vlastník Mts
Vloženo 13.5.2013
Aktualizováno 14.4.2014

Vždycky jsem chtěl nějakýho motarda,prostě jsem se do těchto motocyklů zamiloval.. Proč jsem nekoupil něco "nečínskýho"?Nebudu utrácet převratné částky za něco co budu mít 2 roky.Jinak nemám žádnou fotku čistě složené motorky. :D

První dojmy - První dojmy byli úžasné. Je to moje první motorka na papírech a drandění po silnici je pro mě to pravé ořechové..;) Zvuk to má úžasný, akcelerace na 4t taky uspokojující a maximálka těch 120 v klidu, a to to ještě není zajeté..

Motorku bych doporučil pro - Určitě začátečníkům, pro otrlejší jezdce je to líné :)

Doplňky na motorce - Laděný výfuk made in home :D, 16z kolečko od JT, řetězová sada D.I.D, pro grip gripy, accerbis blastery, H1 xenon ve předu, místo zadních LED Diod dvou vláknová žárovka :D , zkrácený zadní blatník, větši tryska (102), zaslepen egr ventil, svíčka denso, nkg fajka.. a tak dále všechno si nepamatuju :D

Tak jednoduše řečeno jsem si jí pořídil pro opravdu nádherný vzhled, ideální spotřebu a recenze na tuto čínu jsou hodně uspokojující. :) Furt jsem se ohlížel po nějakém 2t, KMX, DT.. ale o SMku jsem se dočet poprvé už dávno před koupí.. Najednou prodával kluk z Ratíškovic čili asi 5km odemě tuhle šunku za 27 tisíc.. první sem váhal jestli se na to nemám vysrat, ale přece jenom to budu mít na dva roky a nebudu za to dávat nějaké převratné částky. Přijeli sme se na to podívat a skrz k.o řetězovku jsem ho ukecal na 22.. Dovézli se penízky, podepsala se smlouva a drančilo se domů.. a hned šla motorka na úpravy ke "vzhledu svému" .. při koupi měla najeto 23 tis+- .. ano je to moc na čínu, ale tímto dokážu vyvrátit tady tyhle kecy o těchto typech motocyklů, protože srovnávat nějakou starší Yukinu, která je opravdu pojízdní šrot a tohle SMko/TRko, která je uplně z jiný fabriky na uplně jiný úrovni je prostě kravina. Ale vysvětlujte to tady všem zvlášť.. ano mluvím tady o příspěvcích na fóru. Mám jí teď druhou sezónu a už máme spolu najetých skoro 10 tisíc a motor absolutně bez poruchy. Od koupi na ní bylo uděláno hodně práce.. Až na ty vibrace je radost se svézt, i s tím 16z to má nádhernou akceleraci a motor vůbec nijak nevynechává. kór s tím ultra-super-čuper vykuchaným výfukem :D to je randál že by se z toho jeden posral.Taky to byl při koupi dá se říct tak trošku "vrak s pojízdným motorem" v airboxu nebyl například vůbec molitanový filtr :D oleje tam půlka chyběla a vytéklo z tama jakési, cosi, ale všechno tohle je už napraveno. Od té doby si prošla pár úpravama - Nová řetězovka D.I.D minulou sezónu, přetryskováno na 102 trysku, zaslepen egr ventil, 16z kolečko od JT, svařené plasty, přestříkané, většina nových pevnostních šroubů, oddělané podsvícení a alarm, který si houkal jak se mu zachtělo :D čili je víc místa pod sedlem a nikde není zbytečná elektrika, nové gufera ve ventilech, zabroušené ventily, druhý výbrus, pístní sada a tak dále kdo si to má všechno pamatovat:D je v tom hodně peněz, hodně lidí mi říkalo ať se na to vyyseru.. ale pro mě to jsou dobře investovaný peníze. Za tu dobu nebyla žádná porucha, maximálně tak prasklá žárovka v zadním světle (ty diody byli uplně na píp) a jednou sem pichnul a jednou došla ropa.. jinak mě nikde nikdy nenechala mrška jedna. :) Bohužel nemám nafocenou motorku "v celku" ale vždy jen když se něco dělalo. :D Zrovna teď aktuálně po generálce vršku prochází motor půlením kvůli uždiblému kousku z převodového kolečka, tak se zrovna udělá co bude třeba.. a při tom zároveň výměna pneu, ty obě dvě continentalky to mají už za sebou :(průběžné info tu budu házet. :)

honzak254
honzak254 napsal 06.10.15 v 12:42

dobrej chci se zeptat když jste dělal tu generálku vršku tak jaky kroužek příjde první s ostrou hranou nebo se sraženou děkuji

kvech666
kvech666 napsal 11.05.15 v 23:06

ahoj chci se zeptat jak stroj chodi je to dobry nebo se to sype ??

Mára125sm
Mára125sm napsal 19.09.14 v 13:55

Pěkná mašina :) Mohl bys mi prosím říct odkaz odkud si objednával to 16Z primární kolečko ? Dík :)

tigerman
tigerman napsal 08.01.14 v 16:42

Pěkná hodně štastných kilometrů

May_Day1
May_Day1 napsal 17.09.13 v 16:23 10b.

No, máš pěknou Yukču :D :) Nech si dařit ;)