Yuki SM 125 (2008)

Vlastník TomMaister
Vloženo 11.5.2008
Aktualizováno 7.7.2008

Velmi pěkně designově zpracovaná motorka.Jsem s ní spokojen a moje dík patří mojim rodičům, kteří mi ji jako novou koupily :).Konečně jezdím legálně :D

Motorku mám měsíc najeto mám přes 4500 Km a pár věcí už mě zradilo ale jsou to spíše jen drobnosti.Asi půl dne mi zničeho nic blikaly blinkry velmi rychle poté se samy vrátily do normálu (asi se moc nabila baterka).Další problém nastal těsně před garančkou na 5000 Km, začal téct benzín z překapávacího kanálu (vada materiálu, nedovírala tryska plováku).

Po dálnici jsem si na ni lehl a těch 110 sem z ní vymáčk ale chystám se na úpravy tipu sportovní filtr, větší ozubené kolo do předu apod... Na designu se chystám nakoupit proužky na kola, nosič a hlavně jiná zrcátka ve, kterých nic nevidím.

Jsem za ní rád je to super mašina :) de pěkně na zadní a zkoušel jsem i hrabačky na suchym asfaltu taky to jde :) jinak na mokrym jdou celkem pěkné drifty ty pneu moc nedržej :).

Úpravy :

Sportovní iridiová svíčka NGK, laděný karbec (směs), zvýšení výkonu odebráním ekologického mísiče splodin.

Moje zkušenosti mno jezdim od 9 let to jsem měl focha (Jawa 50), dále jsem měl mustafa no držel jsem se při paďinách cca ve 12 jsem měl asi pul roku krosku 175 ČZ 4-kvalt docela dělo.

Jinak v 15 jsem si pořídil simála a na něm jsem jezdil cca dva roky s toho asi pul roku legálně no a ted jezdím na víše uvedeném stroji :).

Jinak jsem řídil KLE 500, dominátora 500, simson schikra 125 ...

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 14.05.11 v 09:08

en erg venztil stejně nepoznaně přidá na výkonu akorát to víc žere atd..
ale jinak motorka je pekná 10b.a at slouží

GeorgeSM
GeorgeSM napsal 17.09.09 v 09:37

Bez ERG ventilu (mísič splodin) se motor neničí najel jsem už hodně km bez něho.

GeorgeSM
GeorgeSM napsal 17.09.09 v 09:36

zdarec,chci se tě zeptat co ti dělaj silentbloky na rozetě.

kacerson
kacerson napsal 22.07.08 v 21:58

kde se najde ten mísič splodin??? nekurví se bez něj motor?

TomMaister
TomMaister napsal 23.06.08 v 12:38

na dvojku to pude maximálně ve dvou lidech ale nezkoušel jsem to.Na jedničku to jde