Yuki Motard 125 (2006)

Vlastník biker5
Vloženo 2.3.2010
Aktualizováno 11.5.2010

Yuki 125 motard(GY4,SM)modrá barva,chromované rafky

Motorku mam zatím cca rok,dostal sem ji po bráchovi který si koupil suzuki sv 650.Brácha ji měl od roku 2006 kdy vyšla na trh,zatím sem sní spokojený i když se semtam něco po***e ale sou to drobnosti,Ze začátku se pálila žárovka v zadním světle ale to sem vychytal tim že sem tam dal žárovku z auta,Na yuki mam danou novou masku street protože byla bouraná,ted sem si tam zapojil podsvícení nad motor,nálepky yuki sou sundané je akorát na sedadle napis yuki ale ten je malý,Maximálně sem sní jel 110km v hod,mám tam daný výfuk z pitbike 125 krásný zvuk jediná nevýhoda u yuki je dostupnost dílu,Kámoš má hondu cbr 125 a tomu sem ujížděl do kopce jak nic se nechytal,Mám na ní nové řidítka původní sem ohnul při nehodě,Motocykl u že po dvou nehodách a jede pořád normálně.Na motorce sem si udělal podsvícení nad motorem,rupla mi jehla v karburátoru ale už mám koupenou novou,v prosinci mi končí technická tak budu muset potom koupit novou masku s homologací protože ted tam mam bez homologace.Má chromované ráfky ,cestovní kola někdy sní jedu i do lesa a jede parádně.26.3.2010Tak ted mám po 3 letech vyměněný plášt 30.3.2010 tak sem včera vyskoušel lehčí terén jako je pole,lesní cesty,louky a stále drží akorát mám zasraný filtr ten už vyčistím a trysky nejspíš ale ty se taky budou čistit tak příší měsíc jde na bílo

biker5
biker5 napsal 09.03.10 v 17:22

díky snad nebude zlobit no

kulala
kulala napsal 06.03.10 v 12:17

Ahoj kolego hezka masinka, preji ti aby te nezlobila
a po letech dalsi, davam 10b.