Yuki SM 125 (2007)

Vlastník Toxxim
Vloženo 26.10.2014
Aktualizováno 26.10.2017

Moje první 125 kterou mam na občasné výlety a ježdění do školy.

První dojmy - Motorka mi přišla zajímavá svým vzhledem a velikosti naproti Simsonovi je dost živější .

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučoval lidem kteří nemají velké finance, nebo na dojíždění do školy či do práce ale i na nějaké ty výlety

Doplňky na motorce - Mám vyndaný katalyzátor zaslepit ERG ventil a přetryskovaný karbec z 95 na 102

Blížilo se mi k 16 let a rozhodoval jsem se jestli má cenu dělat papíry
na silnější nebo počkat do 18let na A2 ale moje nutkaní poznávat nové zkušenosti a trochu cestovat po české republice mi nedalo abych si udělal papíry na A1 tak jsem začal pomalu koukat po nějaké motorce.Zalíbilo se mi více motorek no ale jak to vždy bývá nejsou až takové velké finance tak sem přemýšlel na
yuki sm 125 no nečekal jsem z toho nic velký zázrak ale do školy a na nějaké ty výlety mi to určitě stačí řekl jsem si.
Tak jsem v zimě od jednoho chlápka koupil moji první 125 na pohled hezká a na mých 179 cm výškově vyhovující endurko.
A jak mám ve zvyku koupit první motorku a poté dělat řidičák tak jsem jí koupil před Vánoci a rovnou zaparkoval do garáže vedle auta kde stála 5-6 měsíců.
Konečně bylo po sněhu řekl jsme si a šel podat přihlášku na autoškolu .
Autoškola trvala dlouhé 2 měsíce než byl konečně konec !!! teď jen počkat 2 týdny na vydání řidičáku.
Moje první jízda byla jen 14km od baráku do města tak na otočku pro nějaký věci.
Mezitím kvůli dlouhému stání motorky a zbytkům benzínu v karburátoru při čem se zasraly trisky.
Z motorkou jsem neměl žádný problém teď mám najeto kolem 7-9 tis km a motorově vše O.K jen ty plasty.
Teď jen potřebuji přezout vyměnit olej a podobně připravit na příští sezonu 2015.

Toxxim
Toxxim napsal 30.08.15 v 00:55

Každý má různý názor na značku a vím Yuki zrovna suprová není sám vím ale mám najeto 30tis km a to servis se mnou ještě nikdy neviděla jen základní vymění doma ... njn drží mrška pořad a zatím mě nikdy nenechala a to se sám divím

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:45 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.

ThePes
ThePes napsal 03.03.15 v 19:45 10b.

Na Krudum na motorce:D

Fogis33
Fogis33 napsal 26.10.14 v 18:12 10b.

pěkná