Yamaha FZ6 N (2005)

Aktualizováno 15.9.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 28 záznamů

kenalim
kenalim napsal 30.10.14 v 18:33 10b.

pěkné a hodně šťastných kiláčků

mjbee napsal 28.10.14 v 09:36

Tož, trošku jsem ten svůj profil zaktualizoval. Pokud byste někdo chtěl semnou vyjet příští rok do Alpské Cortiny, pište ... Mirek

Honza-suky
Honza-suky napsal 13.10.14 v 22:50 10b.

Dobrá volba ! Vím o čem mluvím, takže ať ti vydrží co nejdéle !

JonyJirka
JonyJirka napsal 12.07.13 v 14:15

Koukal jsem na cestopis na Boží dar - zaznamenal sem jednu obrovskou hrubku - ze Slanýho na Vary se nejede přes Popovice, ty sou směr Brno z Prahy, ale přes Krušovice - jinak chválim - máš to pěkně zpracovaný

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 15.02.13 v 12:43 10b.

mjbee napsal 05.03.07 v 08:32

Ahoj kamaráde, díky za pozvánku na Sardini, tam jsem ještě nebyl. Sice na červen toho mám už hodně, ale zkusím se nad tím zamyslet a kdyžtak se ozvu. Přeji spousty krásně prožitých kilometrů. Já už jich mám 20 tisíc (loni 14,5 tisíce), tak jdu vyměnit olej, filt, svíčky a brzdový destičky, aby bylo všechno gut. Taky nechám, zrovna dnes, zavařit blatník, kterej se mi díky kamenu štípnul a na nádrž a helmu si jdu nechám udělat polep se žralokem ... toť od této sezony mé poznávací znamení ... holt Shark je Shark . Bye-bye

napsal 02.03.07 v 08:55

Ahoj Mirku,<br />
mašinka je to nádherná. Dokonce ji sluší i plexi.<br />
Mám tu samou, také v černé barvě.2006ku koupenou novou v Y. v Brně.Po zkušenosti z loňské vyjížďky do Chorvatska, jsem ji opatřil plexi a a kufry ( ty jsou kvůli ženě,aby měla kam dát &quot;šminky&quot;).Letos se chystáme v červnu na Srdínii. Je nás zatím 5 motorek + ženské. Kdyby se vám někomu chtělo, dejte vědět.<br />
Zdravím vás a ...opatrně..mám podobnou zkušenost s předjížděním, ale dopadlo to lépe jako tobě....Allroad

mjbee napsal 29.10.06 v 18:13

Čus Dane. Měřím 178, ale neřeknu ti jak vysoký mám chc...., protože to prostě nevím, tak si to nějak přeber . Volbu ti schvalu, i kdyz bych osobně už raději FZ1 nebo dokonce MT-01 ... vrrrrau. Jsem ďábel.

napsal 25.10.06 v 21:29

Zdarec,taky uvazuju o koupi fz6,a mam na tebe jeden dotaz,sem totiz mensi postavy a nejak se bojim ze bych dobre nedosah,tak by me zajimalo kolik tak orientacne meris cm,abych vedel jestli na to mam nebo ne <br />
jinak fakt pekna<br />
jo me se ta motorka proste libi

napsal 13.09.06 v 10:32

Super brácho, máš to pěkný!

mjbee napsal 23.05.06 v 00:40

Ahoj Verunko,<br />
obě motorky jsou parametry srovnatelné, avšak není tomu již po praktické stránce. FZ6 je daleko sportovnější motorka, která se snaží tě neustále popohánět, chce vytáčet, chce křičet, její záběr není tak plynulý jako u Horneta, který je odspoda pěkně naladěný. Nevím jaká jsi povahově a jakou jízdu máš ráda, ale já jsem sportovec, miluji dynamiku a také krásné ženy jakožto i motorky. To vše mě přivedlo k FZ6 a za Horneta bych ji neměnil. Pokud potřebuji plynulou jízdu, musím jinak a rychleji řadit a vše je OK. FZ6 v Naked provedení je to nejhezčí, co mě potkalo, je spolehlivá, nenáročná (5 až 5,5 l na 100 km), živá a nemohu se na ni vynadívat a tak i tvá pochvala na ni mě potěšila. Nevím, jestli jsem ti pomohl, ale ať už vybereš jakkoli, určitě u Horneta neuděláš chybu. Nahrává mi to u tebe na to, že jsi holka hodná a oproti nám zvrhlíkům v jízdě střízlivá. Hornet ti poslouží dobře a spolehlivě. Ostatní je již jen subjektivní náhled na věc a v tom jsou lidé různí. Minimálně budeš pro motorku šperkem ty než ona tobě no . Tak ať dobře vybereš Jihlavando. Mirek J., mjbee

v.e.r.d.a
v.e.r.d.a napsal 22.05.06 v 19:39

Ahojky chci se optat jak se ti na ni jezdi?? Chtela bych si ji letos taky koupit a premyslim jestli toto anebo Horneta...diky za radu Verca je moc krasna

MX
MX napsal 28.03.06 v 14:05

Kasli na motohouse, taky sem to cet.Na FZ6 sem najel 12 tis a sou to kecy.Jede jako blazen kdyz ji nechas

mjbee napsal 28.02.06 v 20:37

Tak jsem si přečet březnový Motohouse a celej nasranej nad umístěním FZ6 v testu jsem se musel jet projet. Venku nula, ale sluníčko a tak jsem nakroutil 30 km a hned to ze mě spadlo. To úžasný zrychlení ... paráda ... už aby bylo teplo a dalo se jezdit dýl.... Teď zalezu zase sem a je hezký si přečíst co píšete. Takže Hrochu, Matasecku, Anetko a Libore dík. Všici se mějte, fazeristi hlaste se v koncerenci na krata.cz (http://www.krata.cz/index.php/content/category/13/114/105/) a někam spolu určitě vyjedeme. Mirek J., mjbee.

napsal 26.02.06 v 15:32

Koukam co se nám za za ten rok narodilo Fz6 a Fazerů to už by stálo zato udělat minisraz alespoň na vyjížďku a výměnu skušeností co Vy na to čtenáři? Mirku přeju čistou, suchou a dostateně ohřátou vozovku. Libor Fazerista

smazany4371
smazany4371 napsal 24.02.06 v 09:57

Ahojky, já ji mám od Vánoc, takže o pořádném projetí se zatím mluvit nedá. Ale přece jsem ji už vytáhla tuhle neděli a musím říct: SUPER!!!!!! Přejí hodně šťastných km.))))

matásek
matásek napsal 28.01.06 v 19:09

Tak tahle motorka je muj sen.....

napsal 30.12.05 v 13:57

Gratuluju ke koupi. Mám za sebou 1 a půl sezóny na stejném stroji a můžu jenom doporučit. Jsem rád, že se začínají objevovat i nahé FZ6 a ne jenom Fazery. Tak ať ti to jezdí v roce 2006!

mjbee napsal 30.12.05 v 09:11

No, čumím, samá chvála , asi si to kočička zaslouží. Děkuji za přání i doporučení ... na sněhu se jen fotila, je napatlaná po plachtou v garáži a hnípe. To fictionp: vlastně jsem následoval tebe a snad i následovat budu (teda mimo nějakou škarpu), jen ty jízdy teď v zimě budou jsou jen tvé . Zdravím všechny Fazeristy i neFazeristy a přeji dobré přežití Zimy. Mirek.

napsal 30.12.05 v 08:54

Cau koukam ze si se taky zaradil do seznamu....

Mejsi
Mejsi napsal 27.12.05 v 18:40

Dobrá volba-chválim. Jinak ta černá je velice zajímavá

ludas
ludas napsal 27.12.05 v 14:40

moc se mi libi nova sestka,skvela volba!!

HoRnSzVa
HoRnSzVa napsal 27.12.05 v 10:57

Pro inspiraci: http://www.lojzo.cz/image/doplnky/fz6.jpg

napsal 27.12.05 v 09:43

At ti to slouží....

smazany16540
smazany16540 napsal 26.12.05 v 22:20

Super bacha na tom snehu

napsal 26.12.05 v 21:53

mmóócc pěkná at ti jezdí

napsal 26.12.05 v 21:39

monho šťastných kilometru..........

Jyanek
Jyanek napsal 26.12.05 v 21:34

Dobre naplanovanej pristi rok, Rakousko schvaluju ... super motka! At ti to jezdi kamo!