Honda VTR 1000 SP2 (2003)

Vlastník Martas.9
Vloženo 11.11.2002
Aktualizováno 17.6.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 160 záznamů

Martas.9 napsal 01.03.07 v 09:10

to Honey IV. Nesmrtelný:<br />
náááhodou... už jsem dvakrát předjel kámoše, kterej jel na velocipédu a to jel z kopce, což je větší rychlost!<br />
R-1 jsem ještě nenatřel, protože můj druhý bohatý kamarád, který má modrou R-1 ji má ještě nepodřenou, takže nic natírat nechce, ale natíral jsem futra, to je taky frajeřina, ne..?<br />
A navíc, já nejezdím rychle, protože motorky mám na to, abych mohl balit holky a tak jezdím pomalu, aby si mě všimly, kolikrát ji raději tlačím, aby vynikly mé úžasné svaly, pak sedím na zahrádce na náměstí a čekám, která příjde, abych ji svezl...<br />
<br />
Ale přemýšlím, že prodám motorky a koupím si kabriolet a budu si pouštět nahlas disco, to se teprve všechy holky zblázní... a já je všechny přefiknu. To bude božííííí<br />

Martas.9 napsal 01.03.07 v 09:09

Čau Melvine, celkem se to dá, kdy se Ty ukážeš v rodných luzích a hájích..?<br />
Jak Deals Gap? Lítáš tam ještě občas? A co <br />
RC-čko? Máš ho, nebo jsi přikoupil nějaký jiný přibližovadlo..? Jak to klape s Lenkou? A vůbec, kua celkem mi chybíte, dacani....

napsal 27.02.07 v 23:43

Koukam zase nakej bohatej frajirek takove mam nejradeji jel si vubec nekdy rychle jako ja natru i R1 HONDA

napsal 23.02.07 v 02:03

Cus Martas,jak se vede?Koukam ze se nenudite,takovej malej monopol,co? Tak co ,jak se jezdi na ceske pude?vsim jsem si ,ze si zabku supl do cervena.Dobre jsi udelal ,zelena uklidnuje a tim padem zpomaluje..?!Nebo uz si videl zeleny Ferrari,zdravim Melvin

Martas.9 napsal 31.01.07 v 14:08

Mothafucka, doma mám sice dve kuličková počítadla, ale jaksi jen jedno je připojené na internát a to ješte od T-Mobile, takže asi rychlost Dědka na okruhu.... No, tím pádem Skype by nefungoval. Ale snažím se v práci nainstalovat microfone, tak pak vas tam budu pořád otravovat. Bljiať. Ty jo, Pásty mi volal, budeme spolu na ceckách (C.E.C.) v týmu, paráda.<br />
Příští rok máš u nás rezervaci!!!<br />
Já, Bubu st., Bubu ml., Pásty a ruráááá

Bubak1
Bubak1 napsal 24.01.07 v 00:01

Ja ti kurva oslavim na firme se bude makat az se z vas bude kourit nebo to z takovou daleko neprivedete zatr sakr. Chvilku bez dozoru a uz to chce chlastat pacholci! Doufam ze letos uz te konecne uvidim na skype nebo aspon na icq, kdyz mas doma ty dve kulickove pocitadla. Astala vista.

Martas.9 napsal 19.01.07 v 12:05

Suka bliať, nepiš nic. Stav se za námi na firmu a ten stý komentárž oslavíme!

RadekG
RadekG napsal 11.01.07 v 22:16

Fanfára!!! A je to tady, jubilejní vzkaz číslo 100!!! Ale, že jsem si uměl počkat na tu správnou chvíli co? Jsem z toho tak vedle, že ani nevím, co mám napsat!?! Ale teď vážně (hm no teda jestli to u mě vůbec jde). Těším se na nějakou pěknou jarní vyjížďku ve složení jako za starých časů!

Martas.9 napsal 26.12.06 v 18:54

Ano, ano Mišo a Tvou volbu plně schvaluji!!!!!<br />

MichalR10 napsal 26.12.06 v 10:23

Správně... prostě to chce mršku, která potřebuje trochu té chlapské ruky a se kterou se musíš tak trošku poprat, protože jinak by ten zážitek nestál za to... však jsme se na tom u toho Repouše shodli...

Martas.9 napsal 20.12.06 v 09:52

Čau, záleží na tom....<br />
Na okruhu dvouválcům tak trochu ujel vlak. Už jen proto, že málokterá značka dvouválce modernizuje (viz. SUZUKI, HONDA). Ale před pár lety v poho. <br />
Na silnici V2 s přehledem stíhají, tam výkon málokdy využiješ na jakémkoliv litru na 100% a je to spíš, jak říkáš Ty... v rukách.<br />
V2 téměř bez vyjímky mají výhodu lepšího podvozku už v sérii.<br />
Ale já myslím, že hlavní rozdíl je v pocitu z jízdy. Nebudu tady psát, že dvouvál je jediný správný, to ne, každého chytí něco jiného, ale jakmile Tě V2 učaruje, těžko už budeš chtít něco jiného.

smazany29690
smazany29690 napsal 18.12.06 v 22:19

Rekni, cetl jsem si profil....stiha to 4valum ? Vim, ze je vsechno v rukach...ale myslim, ze tohle tady nepatri...kdyz tak pisni zkusenosti.

Martas.9 napsal 11.12.06 v 08:22

Zdravim mistre Bubaku, kua, to me sere s tim telefónem. Rad bych pokecal, co je tam s vami vsemi noveho...<br />
No, aspon ze jsme si pokecali pres to ICQ.<br />
Mej se, pozdravuj vsechny dacany a pristi jaro Te cekam v plne polni na okruhu v Brne.<br />
Bordééééééééééééél!

napsal 05.12.06 v 04:16

Poslouchej ty prvni svetova skupino. Tobe se neda vubec ale vubec dovolat ten vas holub v tom Leskovcu stoji pekne za hovno a nebo ten posel z Bruntalu nez dobehne tak chcipne na vycerpani. Tak se musime domluvit jinak Bliat pizdac!!!!!!!

WEB
WEB napsal 04.12.06 v 14:42

KRASAVICE !Každý rok pořádám jarní výstavu &quot;Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů&quot; na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván a již nyní se můžeš přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

Martas.9 napsal 29.10.06 v 06:58

O zdravim Te velky bojovniku!<br />
Zkouknul jsem par foto na Killboy, muselo to byt GUT, Deals mi chybi..<br />
Jinak my tady mame krasny podzim, prakticky jeste do ted se da litat. <br />
S Tvym brachou jsme byli jezdit CEC, jde videt, ze jablko nepada daleko od stromu! <br />
Mejte se tam a pozdravuj vsechny dacany!

Martas.9 napsal 11.07.06 v 16:17

Dobry den pane Masashi, dekuji Vam za vas fundovany prispevek, verim, ze jsem vam vse vysvetlil o vikendu pri plapolani ohenku a konzumaci cerveneho+ bileho vinneho moku. Doufam, ze nezustane jen u toho jednoho vecera a brzy si vse zopakujeme i s kolegy Pastym a Sadlem. Bordeeeeeeeeel vole!

napsal 02.06.06 v 12:17

Dobry den, jsem velky priznivec Vasich prispevku o upravach motocyklu, proto mne velmi nemile prekvapilo, kdyz jednoho dne ze stranek zmizala Vase krasna motorka RVT100R. Az po dlouhem patrani jsem zjistil, ze jste tento stroj uplne prestavel na VTR1000SP2 a tudiz opet mohu sledovat Vase poutave prispevky. Rad bych se s ohledem na tuto posledni upravu, tusim ze je to uprava cislo 25, zeptal na kolik Vas vysla a jaky ma vliv predevsim na vykon, kroutak a jizdni vlastnosti. Predpokladam, ze toto povidani by bylo na delsi dobu, proto bych si Vas dovolil pozvan na jedno tocene (nebo dve), abychom vse dopodrobna probrali. Predem dekuji za odpoved. Vas verny fanda Masashi

Martas.9 napsal 12.04.06 v 16:06

To tedy byla zverrrr- masakr!!!! <br />
Ale zabery z kamery jsou suprove! <br />
Skoda, ze nebudu nebudu pilovat dal casy na Putnamu... ale co, BRNO TO JISTI!!!!!

napsal 07.03.06 v 05:36

Nazdar panacku. To co se chysta na 9-10 dubna bude opravdu zverrrrrrrrr a bude tam jezdit take plno jinych rrrrrrrizku!!!!! Na stihacce mam jeste plno prace, takze nevaham do garaze se zamykam a zaklinadla odrikam. Ze vsi uctou bambulak a nezapomen kdo brzdi ten ztraci.

Martas.9 napsal 22.01.06 v 18:49

Dik!!! <br />
Svata pravda!!!! <br />
V2: Best of The Best!!!!!

smazany18341
smazany18341 napsal 22.01.06 v 09:52

Zdarec dvouvalec Martas ..Drsna vrana ta tvoje honda ...Dvouvalce byly,jsou a budou vzdy best of the best ..tak at to slape jak ma

Martas.9 napsal 11.01.06 v 06:06

Zdur brahaaaa, nic neposilej, vsak uz budu za par mesicu doma! To pak bude jizda!!!! Zatim tam na vsechno a vsechny davej pozor!

napsal 05.01.06 v 16:33

cus brahaaa,tak jsem se konecne podival na zbytek fotek a u nekterych jsem se musel zasmat,skoda,ze tam nemas vic fotek z ceska,podivam se doma a neco ti poslu,moc se na tebe tesime,pozdravuje te tva milovana neter,ted ji zrovna odvazim do stonozek(tanecni skola)posila ti velkou pusu,uz musime jit,zdur

Martas.9 napsal 05.01.06 v 02:30

Zdar brahaaaaaaaaaaaa, uz se tesim domu jak cip! Doufam, ze to vyjde a budeme vyjizdet spolecne. Pozdrav doma, bljat suka skubaaaaany

napsal 04.01.06 v 11:56

zdar brahaa,tech fotek tam mas pococot,skoukl jsem DEALS GAP,dost dobre,hlavne ta ohorela yamaha,musim pelasit,pozdravuj tam,bljat pizdac jap tvaju mat

Martas.9 napsal 22.11.05 v 02:22

Jj, Mihau, uz je to tak!!! A jelikoz jsi muj partak ve zbrani, tak doufam, ze mi to pomuzes testovat a vyladit, pane!

MichalR10 napsal 18.11.05 v 09:04

Zdarec pane, tak jsem na racingu cetl, ze po navratu do toho prastis (nemyslim svatbu ). Uz se tesim na ten prival fanynek az budu vsude rikat, ze Te znam... Jinak samozrejme fandiiim... , protoze vim, ze o tom mluvis uz hodne dlouho a ze se Ti o tom i v noci zda... P.S. pozdravuj...

PreTox
PreTox napsal 04.11.05 v 18:31

Thx chlape.. Ty mas taky peknou strelu jak se tak divam.. Mooc pekna masinka.. Toz tobe taky hodne km bez nehod..

smazany16540
smazany16540 napsal 03.11.05 v 06:04

Ahoj Martas muzes mi verit ze ja tvuj bajk neresim protoze bych opravdu nevedel ocem pisu,jen si nekdo hodne frustrovany snazi neco dokazat pres muj nick asi vim o koho jde,ale nevadi mi to takovy lide se zavisti sezerou sami ,takze tvuj bajk je urcite super proto jsi si ho vybral,hodne stastnych km bez nehody a treba se nekdy uvidime

Martas.9 napsal 01.11.05 v 07:04

To Opi: Jeste ze nevis, o cem pises....<br />
Kazdy mame to svy.... <br />
V2 forever!

napsal 01.11.05 v 01:37

V2

MichalR10 napsal 29.10.05 v 08:57

Pane, tak kdyz mas tak krasne fotky od pana killboye, tak je bouchni sem do registracky Urcite budou stat za to!!! Jooo, jinak tady jsou opet super teploty, takze jezdime cely vikend CO TO DA!!! Bliat...

MichalR10 napsal 28.10.05 v 11:00

Zdarec panacku. Tak vsechny jsem na www.killboy.com nasel, ale Tebe jedineho ne!!! Tak jak to bylo s tim Tvojim jezdenim? Hlavne mi, kurna, nerikej, ze jsi byl tak rychly, ze Te ani nestihli vyfotit!!! R1 rules!!!!!!!

napsal 27.10.05 v 02:29

Zdar Masashi, Ty se prece nemusis bat, Tebe si posadim na nadrz!!! <br />
Btw: Uz mi pomalu zarizuj V.I.P. Kartu na Honda day do Brna... Ja to tam budu prohanet jak zbesily! Jak to tam hlavy pomazane od Hondy uvidi, tak me od razu hodi jako team mate k Melandrimu!

napsal 26.10.05 v 13:41

jeeee, to je ale krasnej kluk a navic ma motorku. Kdyby mel jeste zadni stupacky tak si asi urvu rodidla

Martas.9 napsal 18.10.05 v 01:40

Zdar Bubu, To jsi mi sakra nerekl, ze k Tvym mnohym schopnostem patri i versovani a recitace... Doufam, ze to do ctvrtku zhudebnis a budes mi to na hotelu broukat do ouska.. . jinak jak vidis, poladil jsem filtry, nove svicky, iridiove pleštisklo na novou helmicu, takze Deals Gapu zdar!!!!!

napsal 14.10.05 v 06:26

Hola hej nanikoho necekej do garaze utikej a motobike zajizdej! Ano ano panacku uz je to tady countdown na deal's gap frci na plne kule a proto si poradne priprav naradi co budes mit pod sebou uz za tyden!!!!!! Zdravi te, vidi te, slysi te, rozumi ti bubu bu.

napsal 08.10.05 v 02:24

Pindoure skladam ti poklonu za archiv na moto gangu ty to mas proste v krvi do toho jeste nejake to dvd a jsi cistokrevny kronikar. Neni se cemu divit Bruntalska moto lihen!

crispon
crispon napsal 04.10.05 v 06:56

Cau Martas.V nedeli jsem se odtamtud vratil projeli jsme Jizni a Severni Carolinu +Tennesse tak snad na jare si konecne projedeme spolecne preju vam fajn pocasi a zadny pokuty obcas jsme po horach jezdily docela strelbu tak sem nekdy mrknul nahoru jestli tam neleti nejakej vrtulnik

napsal 25.09.05 v 00:21

Ja sve telo cistim uz od rana, ale nedobrovolne!!!! Hajzl jsem uz navstivil nejmene sedesatdevetkrat nebo sedesatdesetkrat! Pripadam si jak bukva po cokonestle party (au) Myslim, ze to bude jeste kurva zajimavy vecer, bljat. Anyway, je ocekavana hojna ucast. Gulash je uz na ceste, becka v garazi, tvrde v lednicce a v gatich (podle momentalniho rozpolozeni). Proste temer READY!

Bubak1
Bubak1 napsal 24.09.05 v 04:49

Dnes vecer pred osudnym dnem jsem ocistil sve telo od vsech necistot, uvaril zeleny caj, zapalil vonnou tycinku usedl v pokoji na koberecek abych poctil tve telo, ktere zitra bude vystaveno nehoraznemu navyseni hladiny alkoholu a thc v krvi a myslenkam na ktere bys nikdy predtim nemyslel. Velky manitou ti bude celou dobu na blizku a proto naslouchej jeho reci aby ti pomohl prejit tuto dlouhou a narocnou cestu. Hauk domluvil a dopsal jsem bububu......bu!!!!!!!

napsal 21.09.05 v 02:12

tak pane, na Vas si dam vecer pozor... Vy pane po dvou (nohach)neodejdete... Nejmene po trech A TO MINIMALNE, pane... Vy jste pane ten nejvykutalenejsi a nejvypecenejsi bubak, ktereho znam pane!!! Na me narozeniny nebude nikdo trapne strizlivy! PANE!!!! A jedeeeem pane, jedeeeem!!!!!

napsal 19.09.05 v 18:53

Nazdar pindoure doufam ze na vikend chystas peknou nakladacku poradne se rozcvic nerad busim do studenyho! Trista z mista dveste v meste. Jedem pane jedeeeeeeeem!

crispon
crispon napsal 08.09.05 v 02:58

Fotky mas pekny kdyby jste nekdy meli cestu na Jennigs dejte vedet

napsal 31.08.05 v 02:22

Zdar Peco, fotky to jsou pekne, radost na Vas pohledet! Vidim, ze konkurence je tam velika! No, snad se tam mezi Vami pristi rok neztratim! Jinak tady se taky pada, ale mel jsem znovu stesti (klep klep na drevo) a krome odreneho padaku a ohnute brzdove packy zase nic! No jeste neni sezone (a okruhum) konec. Mej se a pozdravuj. Martas.9

smazany2099
smazany2099 napsal 29.08.05 v 20:09

Zdar martas, vidim, ze motorky padaji i v americe vpoho ? Vcera jsme byli zajezdit na skritku, asi tak zhruba po 30te v teto sezone Nejake fotky jsou na www.moto-skritek.com at vidis jak to tam vypada. Cau Peca

napsal 22.08.05 v 23:50

No vidis, Honziku, retez namazany, tlak v poradku a prece bylo vcera bum.... Spary v asfaltu jsou svine.... Kazdopadne, rozjezdil jsem to a zabery z kamery jsou jedna radost!!!!!

smazany13929
smazany13929 napsal 20.08.05 v 22:11

nazdar krupane uz se civis do te bedny nemel by jsi radeji mazat retez kontrolovat tlak v pneu na zitrejsi okruh? okruhum zdar!? co to je za blbost?

napsal 28.07.05 v 00:09

Zravim Bukvo, prestan chodit na coko-nestle anal party a zkus to straight way.. Jinak cukrousi to je vse minulost, v pondeli jsi mohl byt svedkem WET DRIFT RACE TRACK DAY in JOLIET!!!!! Je pravda, ze to byl muj letosni prvni okruh, ale to vis, musel jsem nechat ten zbytek looseru rozjezdit!

napsal 28.07.05 v 00:04

Zdar Bubu, no konecne jsi zacal zase existovat i v elektronicke podobe!!! Jak vidis agituji, kde se da. Btw: Tva kopretina ma takovouhle kadenci: BUBUMTARATATATATATATATATATATATATATATATA!!!!! cest!

napsal 28.07.05 v 00:01

Cau Crispo, zari je jeste daleko. Ale neni to vubec spatny napad. Spis to vidim na ten rijen... Taky Ti preju pekne pocasi a stale lepsi casy a HLAVNE bez padu!!!!! Martas.9

napsal 22.07.05 v 06:25

poslouchej panacku ty nemas co na praci a oxidujes na motorkarich co. Po pul roce se tu rozhlizim a ses na komentarich vsude. Ale to je spravne agitace musi byt!!!!!!! Tak pozor jestli pak vis jakou kadenci maji vyfuky na moji kopretine co soudruh.

napsal 21.07.05 v 05:01

Cau nedorazily byste na konci Zari na Jennigs?Je to vikend okolo 24 nebo pak dalsi tyden 1.10.<br />
Bude tam par kluku z Atlanty a my z Floridy jinak preju dobry pocasko a fajn jezdeni na okruhu zatim cau Crispon ID70

napsal 21.06.05 v 19:29

Ahoj Bracha,Taky se uz moc tesim az se spolu projedem.Bude to super sezona,jen doufam,ze nejakou tu ZX 9 splasim.Ta bude i kdybych mel cely rok zrat jen suche rohliky.A pak budem radit jako driv!!!!!Mej se Marakawa

napsal 17.03.05 v 03:42

vidim ze nekteri panove spi u otevreneho okna protoze jinak si nedovedu vysvetlit jaky hluk by je mohl rusit ze strany elmwood parku????

napsal 23.12.04 v 10:56

Zdar Tine,<br />
preji ti hezky svatky (bez sluzebniho guna), min retardovanych spolupracovniku (nejmenuji,vsichni vime), rychly kola a stastnej novej rok, ve kterym te (jako vzdy)Dedek ani jednou nepredjede. Zdarec Masashi

napsal 26.10.04 v 09:11

Nemusíš se bát, ten sumec má velkou hubu a nekouše. Motorku mít určitě nějakou budu, ale nevím ještě jaku. Musím tu svojí prodat a pak se poohlédnu po R1. Tak se zatím mějte fanfárově a dávejte na sebe požór!!

napsal 26.10.04 v 00:00

Nazdárek kamaráde z U.S.A., koukám, že poslední zprávu máš přesně měsíc starou a tak ti píšu pár blbostí. Pravě jsem se vrátil z pivíčka a chtěl jsem tě upozornit o co přicházíš. Zítra totiž jedeme pařit do OV na Stodolní a to bez tebe!! Snad tě to aspoňtrochu štve a tak se brzy vrať, ať jezdíme pařit spolu. Píšu blbosti a tak budu končit. N a z d á r e k
PS: Vy s těma fotkama nějak závodíte?

napsal 25.09.04 v 02:48

Mihau, Mihau, vidim, ze se Ti v praci palily zavity jako Tvoje spojka na R-1... Pockej v pondeli, poslu na Tebe mistra Nervuse a nebudes mit cas si ani prdnout, natoz vymyslet nejakou matematiku, dacane!!!! A jedéééééém