Suzuki GSF 600S Bandit (2003)

Vlastník dekel
Vloženo 12.12.2017
Aktualizováno 4.5.2018

Tak Bandit už robí radosť novému majiteľovi.

Kawasaki Zephyr 750: nebola v danom čase v ponuke

První dojmy - Prvá vlastná motorka v živote. Na naučenie sa dobrá voľba. Trafil som sa s výberom prvej motorky

Motorku bych doporučil pro - Kľudne aj na začiatok

Doplňky na motorce - Sedlo Bagster, Top case.

Sny sa majú plniť, tak už som bol na rade aj ja. V puberte len po lúkach a poliach na hocičom čo malo motor a išlo. Potom vojna , svadba ,deti a stereotyp všedných dní posledných 20 rokov. Až keď syn mal 15 rokov a spomenul, že by chcel motorku tak to začalo. To ma naštartovalo. Najprv presvedčiť ženu, ktorá nadšením neskákala. "Šak aj ja musím začať odznovu" a jednu motorku budeme mať spolu a potom sa uvidí. Takto som ju presvedčil. No ale jedna motorka pre dvoch je len teoreticky dobrý nápad, v živote to nefunguje a tak na ďalší rok som si aj ja zháňal.
Pri výbere prvej motorky som tu na motorkári.cz som čítal testy ,rady recenzie no proste všetko.Vypytoval sa známych a tak. Nebudem sa rozpisovať ako ,ale dal som na túto radu: Kúp si na začiatok naháča -je to univerzál a až časom zistíš čo ťa bavý, najlepšie japonca- ten ťa nezruinuje. A že rovno 600ku? Máš roky a rozum (aj rodinu, hypotéku a leasing) tak sa neboj. A to bola tá najlepšia rada.
Našiel som Bandita za dobrý peniaz, trošku obitý (kozmetika), ale v dobrom stave. Z rozpočtu mi ešte krásne vyšla aj kompletná výbava, takže bomba. Na začiatok to bolo dobré rozhodnutie. Veď mi už dvakrát padla zo stojanu, raz som precenil svoje schopnosti a potom ešte do mňa nacúvalo auto (odniesla si to vždy len motorka , my v pohode). Tak ma to až tak nebolelo. Prvé kilometre ukrutne opatrne. Pár dní len sám po okolí a keď som si už trochu veril tak som odviezol aj manželku.No paráda , bomba super ! Každú voľnú chvílku na motorke. Za prvú sezónu 5800km len okolo komína. Bandit dostal super servis, repas tlmičov,nové náplne(komplet), novú reťazovku, nové zadné brzdy. Pred touto sezónou vyčistenie a nastavenie karburátorov, nové gumy. Aký som bol happy keď šlapal ako hodinky. Túto sezónu sme väčšinou vo dvojici najazdili 7500km, opať len na jednodňových výletoch do 300km. Max. spokojnosť. Pohodlná, pohodová, na moje schopnosti super motorka.Dá sa kochať, aj to ide keď sa pridá, takže za mňa max. spokojnosť.
Teraz je už polátaná , len cez zimu dostane aj nový lak.

dekel
dekel napsal 19.12.17 v 10:57

Dík

Bonsai650
Bonsai650 napsal 12.12.17 v 16:26 10b.

Super mašina...