Suzuki GSF 600S Bandit (2001)

Vlastník Miška2
Vloženo 4.9.2010
Aktualizováno 28.4.2013

Moje první motorka,takže se s ní seznamuji ...

Zuzka je úžasná a já ji zbožňuji víc a víc...pokaždé když ji vrátím do garáže vím,že ji zatím určitě neopustím...Tak máme spolu za sebou první sezonu.Je úžasná a na mě neskutečně hodná.

První dojmy - První dojmy byly úžasný...měla jsem ji ráda hned:-)

Zkušenost pouze jako baťůžek...zatím...Ale už se pracuje na tom,abych se na ní projela.Chybí mě totiž to nejdůležitější...řidičák.Snad to stihnu včas a ještě letos pojedu pár kilometrů sama)

Tak ode dneška 2.11.2010 jsem i já řidička jednostopého vozidla.Už jen aby jim netrvalo vydání řidičáku moc dlouho,abych se ještě letos svezla.

Dnes 13.3.2011 mám prvních svých 200 km za sebou...je to nádheraUž se těším,až přibudou další a s tím i moje jistota )

Po měsíci mám za sebou 800 km a musím říct,že je to paráda,i když jsem se s ní už válela v trávě(naštěstí bez úrazu mého i motorky)Je na mě moc hodná a spoustu chyb mě odpouštíZa to dostala nová závažíčka a tankpad

11.4. jsem si nechala přidělat ukazatel rychlostí a můžu říct,že je to obrovský pomocník

27.4. mám nově přezuté obě gumy...Dunlope Qualifier I. a najeto 1300 km.Moc to není,já vím,ale práce mě zatím víc nedovolí

14.6. Tak už mám najeto něco málo přes 2000 km a jde nám to líp a líp...až na ty zatáčky do kterejch se bojím najíždět,aby mě něco nepřekvapilo.Pud sebezáchovy je zatím silnější než má chuť bezhlavě tam najet...Jinak je na mě moc hodná a já se snažím být na ni

16.7. jsme byli na Pezinské babě na Slovensku...mám za sebou 3700 km.Už i se zatáčkama jsem se jakž takž popralaa nacházím v sobě tu správnou odvahuJde to sice pomalu,ale kolem sebe zjišťuji,že nic se nemá uspěchat

Tak sezona 2011 je ukončena a já jsem v ní najela skoro 7000 km bez nějakých větších kolizí.Pár menších škrábanečků se najde,ale jsou to jen kosmetické vady:-)
Nejvíc jsem toho najela po naší krásné Moravě,ale i na Slovensko jsme párkrát zajeli.Nejlepší byl víkend v Malých a Velkých Tatrách,kdy nám v září vyšlo nádherný babý léto.Zpáteční cesta přec kopec,který se jmenuje Harmanec mě nadchl asi nejvíc...tam se chci určitě podívat znovu,ale i na spoustu dalších míst na Slovensku.
Tak teď už jen čekat na jaro a popřát vám do Nového roku spoustu šťastných kilometrů bez nějakých nehod:-):-):-))

Dnes je 23.3.2012 a já jsem si konečně tu moji krasavici dovezla ze servisu do garáže.Byla na ní vyměněná řetězovka,nová brzdová kapalina a zpravená konrolka neutrálu,která mě ke konci sezony začla zlobit.Ještě mě čeká vyměnit gripy za vyhřívané(na ty se moc těším...teda vlastně moje stále zmrzlé ruce :-) )a seřízení ventilů,ale to tak v průběhu jara.

Tak dnes 26.4.2013 jela Zuzanka k novému majiteli...je mě z toho moc smutno...přece jen byla moje první a taková srdeční záležitost... :-*Byla to hodná holka:-*

Bandit32
Bandit32 napsal 20.02.13 v 14:55 10b.

Dík za hodnocení . Taky ten tvuj kousek je velice pěkný a ta červená supr za10b. A přeji jen slunce na cestách.

istonbike
istonbike napsal 18.02.13 v 19:51 10b.

Nádherný rudý Bandita s pořádným laufem od LeošeVincka a pekelně krásnou čerticí v sedle dávám 2x10b s přáním jen božských kilometrů za jeho hefty

69FAN
69FAN napsal 06.01.13 v 13:29 10b.

toša.
toša. napsal 01.12.12 v 22:22 10b.

pěkná

VendaPohodarH9
VendaPohodarH9 napsal 14.11.12 v 12:37 10b.

Opravdu moc krásný Bandit, ale i jeho majitelka. Oběma 10b a mnoho šťastných km.