Yamaha XVS 950A Midnight Star (2009)

Vlastník šlehator
Vloženo 8.9.2016
Aktualizováno 16.5.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 27 záznamů

Warmachine
Warmachine napsal 02.08.23 v 10:35 10b.

Krásná mašina .. co delší cestování s takovým výkonem? Hledám nějakého choppera/cruisera za slušnou cenu.

šejdaM
šejdaM napsal 21.12.22 v 19:44 9b.

šlehator napsal 11.05.19 v 16:24

Zdar.Dřív jsem tu zprávu neviděl.
Poslal jsem ti to dnes v diskuzi.
Kdyžtak se ozvy...Kdyby to nestačilo,nebo nebylo vidět.
Ať se daří

Midnightstar_950A
Midnightstar_950A napsal 07.05.19 v 19:30

Zdravim, mam také Yamahu midnight star 950A původem z USA a úředníci mi nechcou vystavit české papíry protože nemohu nikde sehnat 4 údaje a už nevím kde hledat, můžete mi je prosím zaslat z technicaku?
Jsou to tyto údaje:
Emise: přepis EHK OSN.
Směrnice EHS/ES.
Vnější hluk vozidla stojícího a za jízdy,
dekuji s pozdravem Marcel Ingr

Midnightstar_950A
Midnightstar_950A napsal 07.05.19 v 19:25 10b.

Jsou to tyto údaje:
Emise: přepis EHK OSN.
Směrnice EHS/ES.
Vnější hluk vozidla stojícího a za jízdy,
dekuji s pozdravem Marcel Ingr

PanCajicek
PanCajicek napsal 03.12.18 v 18:28 10b.

ahoj, posli mi prosim te odkaz na tu predni kapotu.

Pipla
Pipla napsal 28.04.18 v 10:58 1b.

Čoprbuznácká kraksna

Inoš
Inoš napsal 31.03.18 v 12:25

Také se mně moc líbí a navíc jsem si ji také loni pořídil. Přeji hodně štastných km ...

Čadil
Čadil napsal 14.03.18 v 18:26 10b.

paráda

dědoušek
dědoušek napsal 12.07.17 v 09:48 10b.

Hodně dobrá motorka a navíc...hodně pěkná. Ať ti slouží.

zbyrens
zbyrens napsal 10.05.17 v 11:44 10b.

mnoho pohodových kilometrů

Pe3k
Pe3k napsal 22.03.17 v 17:29 10b.

Hezky jsi to napsal Mě se japonské motorky líbí. Proto taky jednu mám
Tvoje půlnoční hvězda je jedině za 10bodové hodnocení

Lonelyrider
Lonelyrider napsal 06.01.17 v 21:39 10b.

Dávám plno hvězd nejen tvé mašině, miláčkovi, ale také tobě, bratře

Spundak
Spundak napsal 15.12.16 v 22:24 10b.

Jsi cool 😀 Stejně jako tvoje skoro černá mašina 👍10 bodů za milenku a 100 bodů za komentář 💪

boristajgr
boristajgr napsal 14.12.16 v 14:29 10b.

Pěknej šemík, kdyby mě tak bylo o 20 míň, abych takový stroje urejdoval. Ať dobře slouží.

Fr_Me
Fr_Me napsal 08.11.16 v 18:47 10b.

¨ super, drzim palec, a at mate spolu spoustu pohodovych km.

StarejBruna
StarejBruna napsal 02.11.16 v 23:26 10b.

krasna zalezitost. A koukam ze taky v jedne stope naposledy v puberte, v době kdy mrtvy more bylo jenom nemocny.
Na skrtani kasli, to mam radsi proužek na pneu, nežli v gatich. Chce to opatrne, Když lehnes a nepojede auto dobry, ale zbytecny to zkouset. Za normálních okolnosti to motorka pusti a nic se nestane. Hlavne neplasit s brzdenim. tak hodne stastnych km a hlavne pokazdy navrat domu v sedle

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 01.11.16 v 08:45 10b.

Krása nesmírná, skoro až vesmírná ,vím o čem píšeš, měl jsem Shadowku 1100,ale jak už víš ,přesedlal jsem a je to o něčem jiném, jinak moc děkuji za super koment k Soptíkovi.

šlehator napsal 19.10.16 v 13:03

JJ,díky. No já už to tak koupil,ale líbí se mi taky.Jen kdyby bylo o 5 - 10 cm vyšší.Tělo a i krk mám schované,ale od brady nahoru schytám všechen hmyz a co nepochytá dole plexi tak nahoře tomu dodá ještě švunk,aby se ti zeleno žlutí hmyzáci pořádně rozpleskli a roztekli.Takže vozím spray a hadr a po 50 km musím otírat mrtvoly,jinak bych neviděl.Proto jsem ,krom bezpečnostních důvodů, koupil výklopnou integrálku a spokojenost..
Jenže ta velká průhledná plexy se mi moc nelíbí.Ale zas po ničem jiném se nedívám,ledaže bych to rozkřápal...Motorka je původem z Itálie i s plexy,ale viděl jsem zkoro stejné z Číny na Aliexpressu za pár šušňů.- v poměru s origo doplňkama u nás...
Škoda Kukal e ,že jsi ze s Plzně,ale třeba se někde příští rok potkáme .JČ,Šumava apod
Zdar a sílu-a kolama dolu
-jo ta Tvá je taky moc pěkná

kukal
kukal napsal 18.10.16 v 05:31 10b.

to plexi na tom vypadá dobre

šlehator napsal 06.10.16 v 09:42

Tak závěr sezony se blíží,už je kosa i odpoledne,a teď přemýšlím na kterou rozlučkovou jízdu se vydat a jestli vůbec...
Zatím se s motorkou stále zžívám.Výkon je zdá se postačující ikdyž někdy by mohlo být koní víc,ale zas řazení mi nevadí.Po měsící a půl ježdění zkusím pár postřehů.
Zdá se mi,že je vcelku tvrdá.Jak předek,tak hlavně zadek.Teda zadek je na půlce seřizovací matky tlumiče,jenže klíč nemám a ničím jiným se mi s tím nepodařilo pohnout,akorát jsem poškrábal tu matku,takže budu muset na jaře do servisu-nějakého.Ale zato ve dvou to pruží pěkně,teda,když jsem vozil souseda co má 100 kg.Jenomže zatáčky vracečky na jedničku s nadjížděním jak autobus.No.Nikam jsme nespěchali
Nemám tam otáčkoměr tak můžu jen odhadovat.Dá se jet asi kolem 1000 ot/m,možná míň a pomalu to zrychluje.Když přidat ,tak s podřazením.Naopak vytočit se dá vcelku rychle ale končí to rachtáním , vybracema a brněním asi kolem 5-6 tis.Pocitově-odhadem.Odborníci mě asi opraví.Ale tak to odhaduju já,a srovnávám s motorkou manželky na které jsem jezdil často.Má Kawu Vulcana S 650.
Motor to má z ER-6-n , takže taky dvouvál,ale vodník. No a má stejně koní jako já !?!Tam ten motor nejede pod 2 tis/m , ale zato tahá myslím do 9 tis.Je lehčí a tím pádem zábavnější.Větší zrychlení ,lepší brzdy a 6 rychlostí.Asi by mi stačila ,ale žena si jí zabavila pro sebe.Ale na druhou stranu nevadí.Teď si můžu vybrat ,jestli na pohodu se svojí Magdalénkou Yamahou, nebo si zablbnout na Kawě - ta jméno ještě nemá , myslím.
Kawa má otáčkoměr ,digitál na rychlost a jakési zelené poblikávátko což znamená eko jízdu-jsem se dočetl.Taky má ABS a ukazatel zařezené rychlosti.Dobrý.Já nemám nic z toho a navíc budík na nádrži,takže když chci zjistit rychlost,musím zklonit hlavu a vyčíst a domyslet si cifru,kolik asi jedu.Naštěstí radary s kamerou měří a fotí ze předu,takže už su klidný.SPZ ve předu nemám.A tak si to užívám a směju se,když mě kamera bere...
Maximálku mám 160+ , ve dvou s metrákovým sousedem 150+ ,ale nabylo na krev,ale už i to není příjemné.Všechno se třepe a já s tím.Navíc štít co mám je fajn na tělo až po krk,ale helmu a hledí mám zajebanou od hmyzáků za chvilu tak že nevidím.Už sebou vozím čistič a hadr,jinak bych se nevrátil dom a bloudil někde v pangejtu.
Jak tak koukám,tak píšu komentář a né popis motorky.Přesunout se to asi nedá,tož to nechám tady,ať si to každej najde...co?Já si taky rád čtu komentáře,tak to snad nebude nadarmo.
Tož chlapy zatim zdar jak swiňa , a kolama dolů ! sem se naučil...

Niccoff
Niccoff napsal 12.09.16 v 10:08 10b.

Pekná holka je ta tvá motorka. . Preji jen pohodu a spoustu ujetých kilometrů.

šlehator napsal 11.09.16 v 23:12

Děkuji všem za přání a hodnocení.
Zatím si to užívám a objevuji jiný ,nový svět. To zdravení se , předjíždění kolon na světlech , zrychlení atd.
Zatím jsem jak houba a nasavám informace a dojmy.Každá jízda mi něco dá a přidá.Jsem vlastně takovej odpaněnej motorkář a čekám co bude a jaké to bude příště.
Zase se po X letech těším do práce.Teda né do , ale na cestu do ní a zpět.
Musím najezdit co nejvíc to půjde ,než zamknou přes zimu silnice , tak ráno mrznu a pak zase potim jak swiňa.
Jen dotaz na kolegu ,co se mu líbí Moja motorka a můj hlemýžď.Svýho hlemýždě nikomu neukazuji ,tak přemýšlím kde mi ho viděl.? Dík ,a čau

535xv
535xv napsal 11.09.16 v 22:10 8b.

mašina pěkná,hlemížď taky

PETRUS72
PETRUS72 napsal 11.09.16 v 21:45 10b.

Ahoj zvolil si parádně, přeji hodně pohodových kilometrů. LIVE TO RIDE

Firestarter
Firestarter napsal 11.09.16 v 19:42 10b.

Máš to v hlavě srovnaný, a to je na motorce to nejdůležitější! Jinak krasavice!

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 11.09.16 v 08:04 10b.

Impozantní, přesto nijak přemrštěné. Pecka