Yamaha XVS 950A Midnight Star custom (2009)

Vlastník jirkavasek
Vloženo 23.4.2016
Aktualizováno 14.5.2016

Dokonalá moto pro klidné jezdce

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

První dojmy - Zcela bezproblémová. Možnost si ji vyladit ke svému obrazu, což jsem s potěšením dělal. První krátké seznámení bylo takové opatrné, krátké, ještě u prodejce,ale jakmile jsem na ni sedl, bylo mi jasné, že je zcela dostačující, a že s ní užiji spoustu zábavy.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající milovníky chopperů, nebo pro někoho kdo se chce zklidnit a užívat si spokojenou klidnou cestu na krátkých a středních cestách

Doplňky na motorce -

Chtěl jsem si nejdříve koupit novou, ale když jsem pro ni jel, tak údajně poslední kousek v ČR akorát prodali. Naštěstí tam měli na prodej krásnou modrou na pohled velmi opečovávanou starší od prvního majitele, takže nebylo co řešit. Motorka určitě nezklamala, za 1. rok jsem najezdil skoro 9.000 km zcela bez problémů. Doplnil jsem spousta doplňků, dlouho jsem zvažoval ochranný štít , zda ano , nebo ne, ale protože jsem jezdil s otevřenou přilbou, tak jsem si jej pořídil a určitě to byla správná volba.
Vzhledem k obsahu je pochopitelná nutnost častějšího řazení, ale určitě , když člověk přizpůsobí svůj styl jízdy tak to není žádný problém.
Tolikrát zmiňované obrušování stupaček je zábavné, člověk si s tím brzy užívá...
Chytá na první zmáčknutí startéru i po zimě, naprosto spolehlivá.

šlehator
šlehator napsal 11.09.16 v 07:06 10b.

Moc pěkné fotky.Bez štítu vypadá líp ,ale taky jsem ho rychle montoval nazpět.Ať slouží.

SlimM
SlimM napsal 23.04.16 v 21:56 10b.

"Krasavice inteligentní..." jak praví klasik. Mimochodem - moc hezký fotky.