Babetta 210 (1984)

Vlastník sibatko
Vloženo 27.3.2016
Aktualizováno 15.6.2016

B A B E T T A 2 1 0 - B A B E T T K A B A R B O R A , B Á R A , B A R Č A
Moje první motorka (babetta - barbora, BÁRA) no spíš moped. Láska na první pohled od první chvíle jsem se do ní zamiloval. Stav je dobrý - bez koroze, vše původní rok 1984

Manet Korado: Manet Korádo 216
Manet Korado: je žádanější než Babetta 210 mě to ale nevadí stejně jsem chtěl na zaučení slabší stroj.Korádo je také dražší než babetta 210 a přecejen Babetta 210 je snáze sehnatelná než Manet Korádo

První dojmy - Poprvé jsem se bál, že spadnu a že to nezvládnu ale pochybnosti šly s první jízdou stranouMěl jsem možnost testovat krátkou jízdu jede dobře zatím žádné problémy Systm řazení je zvláštní ale zvyknu si Pocity? Radost, euforie, krásný pocit z jízdy.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv. Pro kluka či holku. Staršího pána či paní.Je užasná na první zaučení a moje velké plus má nastavitelné sedlo protože já sám mám bohužel 160 cm.Takže sedlo musí být nadoraz a díky tomu na ní mohu jezdit. Na takové to popjíždění zaučování a naučení řídit stroj je Babetta 210 ideální a hlavně není potřeba znalosti řazrní :-) škoda, ŽE SE UŽ nevyrábí

Chtěl jsem něco lepšího než moji červenou motorku z dětství he he ne teď vážně tu motorku buď milujete nebo nenávidíte nic mezi tím. U mě zvítězila láska i přesto že vím, že je poruchová nic není dokonalé a i přesto ji mám moc rád a jinou nechci. Je to miláček jméno ji nechám původní(BABETTA nebo BARBORA či BÁRA nebo BARČA) Je to láska na celý život ikdyž je to poruchový stroj.Nic není dokonalé Ale přesto můžu říct , že tuto motorku mám opravdu a upímně rád a nebo něco víc?
Babetta 210 je vhodný stroj i na náročnější terén jako je pole louky ale musí být sucho ne mokro.Korozi stroj nemá.
---
2. dubna 2016
Dneska super jízda na BaBETTĚ SKORO 8 HODIN. Teda miláček to je to se musí nechat ale netrápil jsem ji moc jezdili jsme dneska s dcerkou byla sranda
Emotikona grin
a Babettka 210 se taky bavila je to moje láska velká
Emotikona heart
BABETTKA Emotikona heart
No dneska jsme najezdili kolem 10 km a ke konci byla chuděra uplně vyčerpaná prdelka moje. Ale byl jsem na ni dneska hodnej netrápil jsem ji.No co ještě říct no je to můj miláček hrozně moc ji miluju pusinku moji zvládla to dneska je moc šikovná a moc statečná 31 letá slečna Babetta - 210 Barča
Je moc šikovná
16.4. 2016 Po jízdě dobrá nálada pozitivní pocity radost z jízdy prostě vše co k tomu patři. Moje Barča je moc fajn. Opět klasická jízda loukami dnes setkání s motorkáři amatéry jeden pionýr 21 a dva Mustangové 23.Zkoušel jsem si za svolení sednout i na pionýra moje obavy že nedosáhnu nohama na zem byly ale úplně zbytečné. Sedělo se na ní podobně jako na Babettě. Chtěl jsem se i projet ale bylo mi líto mé Barborky nechat ji tam samotnou. Motorky se zkrátka nepůjčují
Jel jsem se s nimi projet až na místo kde je včelín akorát jsem se ztratil ale cestu jsem zpět našel naštěstí. Když jsem dojel moje pocity byly obdobné jako při předchozích jízdách. Radost, dobrý pocit z jízdy a pocit uvolnění a naprostého štěstí. Musím přiznat, že když jsem seděl na JAwě 21 říkal jsem si pro sebe jestli nebude Barča žárlit ale naštěstí nežárlila. Uvědomil jsem si že půjčování nebo střídání motorek je prostě nevěra. A to se neodpouští. Mám ji čím dál víc rád je to zkrátka láska - vztah na celý život. Miluji ji. A ona mě doufám Cítím že mě má taky ráda že si na mě zvykla. Je hodná poslouchá a je to moje velká láska. Kdybych si ji koupil před deseti lety myslím si že že by žádná Petra Zipserová ( Juricová) nebyla ale zamiloval bych se do své motorky. Tak v roce 2006 Babetty 210 byly a i jednorychlostní. V té době, bylo hodně vyrobených i Manet Korádo a samozřejmě od roku 2004 poté v letech 2005, 2006 ... sériově vyráběná čínská ... Jawa Betka.A ať někdo zkusí tvrdit, že je to šílenství že láska k motorce je nesmysl. Já však ale mám opačný názor. Zamiloval jsem se do ní na první pohled už když jsem se na ni jeli podívat a druhý den jsem ji kupovali. Nelitoval jsem. Manet jsem nechtěl protože jsem potřeboval slabší stroj a něměnil bych. Pionýr 21 ano sedělo se mi na něm dobře ale ... je potřeba nutná SPZ řidíčák ne AM ale A1 nakopávání řazení se spojkou.Babetta j imít nemusí stači řidičák sk. AM a povinné ručení. Jízda na Babettě je šetrnější a mnohem jednodušší než na Pionýru 21. Mám ji strašně moc rád miluju ji svoji Babettu 210 - Barču.
15. 6 Už hodně dlouho jsme si s Barčou vůbec nevyjeli. Ono to je hlavně tím, že nebyl čas. Samozřejmě mě to mrzí ale když ten čas není co mám dělat? Pevně věříím, že se ho o prázdninách najde mnohem více. Ne tedy, že bych měl nějké abstinenční příznaky z toho, že nejezdím ale naštěstí se zatím nedostavily. Samozřejmě, že moje city k Báře (babettě 210) mne neopustily a pokračovaly dál. Jediné co aktuálně musím vyřešit je doplnění nádrže benzínem. A to je zatím vše ...

Vychuchol
Vychuchol napsal 22.06.17 v 23:40 10b.

krása nesmírná (nebo vesmírná...?)

OGBlackTank
OGBlackTank napsal 06.05.16 v 19:58 10b.

Tak tomu říkám láska na první pohled Taky mám jednu, a sice z roku 1993 a taky ji miluju nejvíc na světě no nic, přeju Ti spoustu najetých kilometrů a co možná nejméně poruch

..Hurdas..
..Hurdas.. napsal 29.03.16 v 16:17 8b.

Je zachovalá a zbytek si vyšperkuješ, u mě to bylo stejné. Hodně najetých km !!!