Yamaha TMAX (2001)

Aktualizováno 19.1.2023

Deník motorky
Nalezeno 47 záznamů

• Nejkrásnější motorkářské trasy v Evropě

Tak pročítám a plánuji, vypadá to zajímavě Dovybavit, doupravit, kontrola v servisu Nabalit a trada do světa tedy Evropy Plán 21.6-30.6.2024

Vloženo: 16.04.2024
    Uskutečněno: 16.04.2024
  • Mohyla Rastislava Štefánika a hrad Branč

Druhý výlet, opět Slovensko, opět sraz Mac . Dnes malá výhoda, nemusela jsem do Ostravy vyzvedli mě cestou u nás na Benzině, tedy mě a můj doprovod. Krátký uvítací kolečko a zběžně představit kolegu, když jsem řekla Pe

Vloženo: 06.04.2024
    Uskutečněno: 06.04.2024
  • První letošní... Strečno

První větší výletní a že tedy bylo maxi, ne na vzdálenost ale účastníků. Motorek a skútrů bylo celkem dvacet. Sraz klasicky Ostrava Mc Donald, optimální místo, dostatečné parkoviště, devadesát procent trefí :-D vymota

Vloženo: 30.03.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024
  • Brzdy II

Milý deníčku tak jsem svému servisnímu technikovi řekla že jdem na ty brzdy... Ok objednám zaznělo, nesměle říkám že bych ráda kdyby mi poradil s výběrem vhodného typu, že něco málo mám načteno, ale mým parametrům vyhov

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Muzeum motocyklů Lesná

Po návratu z výletu jsme se dozvěděli smutnou zprávu, že majitel muzea v pondělí 4.9 zemřel. Při naší cestě jsme muzeum potkaly zavřené, teď tedy vím proč. O dalšího příznivce veteránů a motorkáře méně mezi námi. :´-

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.09.2023
    Uskutečněno: 14.09.2023
  • Pálava, Pálava a zase ta ... kousek vedle Podyjí

Tak se měsíc s měsícem sešel a já mám v kolech (rozuměj v ,,sedle") zase o dva tisíce km více. Holt to jezdí samo. Samosebou že se mnou, beze mne by asi nejela, taková slovní hříčka. :-$ Takže první výlet na Pálav

Vloženo: 08.09.2023
    Uskutečněno: 08.09.2023
  • Výlety po troškách, teplo opět vytáhlo skútřík ven

No né že by nebylo docela teplo i když nám skoro 14 dní propršelo, ale jezdit v tom delší trasy nic napohodu. Takže když vylezlo opět sluníčko tak je třeba vyrazit a to i během pracovního dne :-DD Což u mne v praxi z

Vloženo: 13.08.2023
    Uskutečněno: 13.08.2023
  • Kalte Kuchl 14-15.7.2023

Tak mám za sebou neuvěřitelný zážitek z třídenní cesty. Parta plánovala výlet a já se vlastně rozhodla po cestě do Jizerek že to zvládnu taky. Když jsem dala sama za tři dny 360+220+330km, tak o kousek delší zvládnout p

Vloženo: 16.07.2023
    Uskutečněno: 14.07.2023
  • Brzdy, brzdy, brzdičky

Po mém konstatování že bych raději měla zkontrolovat brzdovku před tripem, že mám pocit že ji tam nevidím nabídl se Milan s pomocí při výměně abych na výletě neměla potíže a ostatní pak se mnou. Evidentně to byl výbo

Vloženo: 10.07.2023
    Uskutečněno: 10.07.2023
  • Mini oprava doma

Tak jsem se konečně dopátrala kdo v mém okolí má svářečku na plasty. Kamarád ze Skútr bandy, Rosťa. Včera na posezení v Bravanticích při domlouvání dalšího teď už skupinového tripu (5 motorek a skútrů) do Rakouska na Ka

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.07.2023
    Uskutečněno: 09.07.2023
  • Sólo trip bez navigace přes Polsko, druhý den již navig

Tak ve mě uzrál nápad zajet si do Čech na mini moto dovolenou. Termín byl daný, osloveno několik lidiček, nakonec poslední odřekl, přijela mu návštěva. Jak se blížil termín trochu jsem pochybovala o rozhodnutí jet nako

Vloženo: 01.07.2023
    Uskutečněno: 01.07.2023
  • Okolo Severní Moravy se skútr bandou

Tak mě v sobotu čekal první větší výlet v tomto roce. Po Rožnovském parkování první společná vyjížďka, jinak jezdím spíše sama. Plánované bylo s vysokou účastí, mělo nás být postupně kolem 100 v různých bodech trasy. V

Vloženo: 19.06.2023
    Uskutečněno: 19.06.2023
  • Láska na celý život, rodné město

V neděli rychlonapad. Než se nudit doma, vyrazit na projížďku. Sice větrno ale teplo. Trochu oklikou do rodného města kouknout na zámeckou zahradu. Takže jsem to vzala přes Bílovec, Fulnek, Evropské rozvodí, Opatovice

Vloženo: 12.06.2023
    Uskutečněno: 11.06.2023
  • Polsko přehrady, splav, hromada zatáček a srandy

Tak máme za sebou první hezký víkend, těch motorkářů co jsme potkali. Trošku nedokonalá cesta, ale o to dokonalejší zážitky. Rozhodně lepší než profláknuté místa u nás, kde už to beru spíš jen jako nutný přejezd dál, Se

Vloženo: 29.05.2023
    Uskutečněno: 29.05.2023
  • Jen tak pro radost z jízdy

Tak jsem o víkendu blbla jak mládě. Že už nejsem nejmladší vím, ale ostatní mi to pořád nechtěj věřit, takový potěp prý nemůže být tak starej :-P Takže sobota yoga a Rešovské vodopády, na zpáteční cestě vyzkoušeny brz

Vloženo: 22.05.2023
    Uskutečněno: 22.05.2023
  • Vyjížďka pro Strom života a naší milou Hanu (motobar Br

Na 1.5 byla vyhlášena dobročinná akce na podporu Stromu života. Výzva přišla od Hany exmajitelky motobaru Bílovec později Bravantice. Vzhledem k její podpoře spousty akcí ať již srazů, tajných závodů což byly spíše vyj

Vloženo: 02.05.2023
    Uskutečněno: 01.05.2023
  • První Maxi servis

Tak mám konečně Maxička doma. Dočkala jsem se. Bylo to napínavé, občas můj servisman proklínal všechny svaté a mě k tomu, občas pobavil peripetiemi. Jak jsem už zmínila dříve mám skútr přesně deset let, za poslední dva

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.04.2023
    Uskutečněno: 28.04.2023
  • Předsezónní servis

Tak po peripetiích s počasím, které se rozhodlo že mi v žádném případě nevyjde vstříc (2x sníh, 1x náledí, déšť, kosa, vítr, tohle skolilo servismana, po převozu jiné po opravě, říkal že ho z ní museli odsekat ) se dne

Vloženo: 19.02.2023
    Uskutečněno: 19.02.2023
  • Tříkrálová vyjížďka

To si tak človíček sedí mezi malováním a vychytáváním kde se jaká šmouha schovává a z nudy koukne na FB. B-) Tam vývěska: dnes vyjížďka kdo chce sraz u Globusu. :-DD Přečtu kouknu ven, parádní počasí, hm baterka ve

Vloženo: 10.01.2023
    Uskutečněno: 07.01.2023
  • Sraz přátel jedné stopy

Tak jsem byla pozvána na pidisrazik přátel co jsem letos poznala. Že jich opravdu není málo. Těch mých téměř 5000km s nimi byla paráda ani nevím kde se to vzalo, když vezmu v potaz mé předchozí roky kdy se občas i stalo

Typ: Sraz
    Vloženo: 27.12.2022
    Uskutečněno: 17.12.2022
  • Dopis z Kopřivnice

Po posledním rychlovýletu jsem bohužel zalehla na celý měsíc +o( Nachlazení bylo tak silné že přešlo ve virózu z toho byl zánět středního ucha a nakonec zánět spojivek. Nevěřila bych že když mi nebyla zima, je možné t

Vloženo: 07.12.2022
    Uskutečněno: 07.12.2022
  • Pekelně rychlá odpolední vyjížďka

Ahoj, nějak se mi ,,po sezoně" nechce zazimovat miláčka. Tak z toho jsou odpolední polety okolo baráku, ještě že mám tolik možností. Jen je švanda dorazit domů, pomazlit kočky, sypnout granule, hodit kabelku do rohu obli

Vloženo: 19.10.2022
    Uskutečněno: 19.10.2022
  • Odpočinek

Jak trávím volno. Studuju návod, uklízím dům a garáž, sekám trávu a bavím se u blbinek. Narazila jsem na foto níže a hodně jsem se pobavila. Kupodivu to celkem sedí, alespoň u těch které jsem zatím potkala. Honda ..

Vloženo: 16.10.2022
    Uskutečněno: 16.10.2022
  • Dvoudenní trip rozloučení se sezónou Čekyně, Olomouc a

Výjezd z bandou na ukončení sezóny Přerov. Předně bych chtěla pohanět organizaci ukončení sezóny. Našli jsme si tipy a vybírali z několika možností Frýdek-Místek , Čekyně, Olomouc. Vyhrála Čekyně protože jsme se částeč

Vloženo: 09.10.2022
    Uskutečněno: 09.10.2022
  • Pro Štramberské uši přes Teplice nad Bečvou s partou

Dneska bylo super počasí na vyletování. Domluvili jsme se z celé Severní Moravy. Ostrava, Bruntál, Lipník nad Bečvou, Nový Jičín. Sraz byl v Teplicích nad Bečvou a cíl cesty Štramberk. Parta si projela viadukty než dor

Vloženo: 06.10.2022
    Uskutečněno: 06.10.2022
  • Větřkovice a Tylov

V neděli jsem koukala na FB co kde a kdy by se dalo ještě objet, zkouknout a vyšel z toho výlet. Výstava hlavolamů v kulturním domě Větřkovice, bylo zajímavé vidět tolik hlavolamů pohromadě a mít možnost si je vyzkoušet

Vloženo: 03.10.2022
    Uskutečněno: 03.10.2022
  • Hranice podzimní vyjížďka

Dnes jen tak zlehka. Do Hranic na setkání v místním motoklubu

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.10.2022
    Uskutečněno: 01.10.2022
  • Slezská Harta a Kružberk

Tak dnes to ráno vypadalo že počasí se umoudřilo a bude náznak babího léta. Sluníčko se dralo mezi mraky a ty se honily po obloze jako divé. Člověk by řekl že napohled bude zima ale bylo příjemně teplo. Takový paradox.

Vloženo: 28.09.2022
    Uskutečněno: 28.09.2022
  • Čičmany a Rajecká Lesná betlém

Sobotní výlet začal zvláštním ránem. Mělo být krásné počasí, no u mě bylo šest stupňů u kluků z bandy námraza a tři stupně. Vyrazili jsme tedy do pěkně sychravého dne. Směr Rožnov na sraz a na pidi kávičku, která byla vý

Vloženo: 24.09.2022
    Uskutečněno: 24.09.2022
  • Hrad Svojanov

Tak dnes mám za sebou první delší vyjížďku s partou. Domluva byla že mě vyzvednou, neboť moje zadní pneu po Vinohradech volala po výměně, byla ještě původní od pořízení skútru a tuhle sezónu dostala fakt na frak. S tím

Vloženo: 17.09.2022
    Uskutečněno: 17.09.2022