Yamaha TMAX (2001)

Vlastník Kočičinka
Vloženo 13.4.2021
Aktualizováno 19.1.2023

Vloženo: 10.01.2023, Uskutečněno: 07.01.2023, Zhlédnuto: 8x

To si tak človíček sedí mezi malováním a vychytáváním kde se jaká šmouha schovává a z nudy koukne na FB.
Tam vývěska: dnes vyjížďka kdo chce sraz u Globusu.
Přečtu kouknu ven, parádní počasí, hm baterka venku, skutr takřka připraven na přesun do servisu. Tak s povzdechem písnu, já bych taky ráda. Parta nezklamala, psali co ti brání, práce počká.
No co myslíte, váleček letěl do kouta, zakrýt barvu, namontovat baterii, nastartovat a šup převléct. Šibeniční termín stihnout vše do 20 minut a 15 na cestu. Počkali.
Tak mám zážitek. Cestování v lednu na štěrku, párkrát podjelo ale nespadla. Skutr se choval mravně na to co ho čeká v servisu. V chladném počasí už jsem jela párkrát. Nejstudenější výlet byl na Čičmany ráno jen tři stupně, takže sobotní počasí oproti tomu lažo s osmi st. ráno a šestnácti přes den.
Byla to krátká vyjížďka ale krásná, zase v sedle...

Takže hurá do servisu ať je vše cajk na zahájení sezóny, co zahájení, to už jsem vlastně udělala

Tak letos všichni kolama dolů a čau někde na silnici...

Milan1963 (275) napsal 10.01.2023 v 21:22+1

Hezké.
Na skútru sedím skoro denně, jde to. Ale za povinnostmi. Výlet - to je jiná.

elvis78 (137) napsal 10.01.2023 v 21:13

Moc pěkná místa

1 reakce

Kočičinka
Kočičinka 11.01.2023 v 17:14

To je jen jedno místečko, náměstí ve Štramberku. Je krásně opraveno a v uličkách jsou nádherné roubenky.

• Nejkrásnější motorkářské trasy v Evropě

Tak pročítám a plánuji, vypadá to zajímavě Dovybavit, doupravit, kontrola v servisu Nabalit a trada do světa tedy Evropy Plán 21.6-30.6.2024

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.04.2024
    Uskutečněno: 16.04.2024
  • Mohyla Rastislava Štefánika a hrad Branč

Druhý výlet, opět Slovensko, opět sraz Mac . Dnes malá výhoda, nemusela jsem do Ostravy vyzvedli mě cestou u nás na Benzině, tedy mě a můj doprovod. Krátký uvítací kolečko a zběžně představit kolegu, když jsem řekla Pe

Vloženo: 06.04.2024
    Uskutečněno: 06.04.2024
  • První letošní... Strečno

První větší výletní a že tedy bylo maxi, ne na vzdálenost ale účastníků. Motorek a skútrů bylo celkem dvacet. Sraz klasicky Ostrava Mc Donald, optimální místo, dostatečné parkoviště, devadesát procent trefí :-D vymota

Vloženo: 30.03.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024