Yamaha TMAX (2001)

Vlastník Kočičinka
Vloženo 13.4.2021
Aktualizováno 19.1.2023

Vloženo: 03.10.2022, Uskutečněno: 03.10.2022, Stav tachometru: 58596 km, Zhlédnuto: 12x

V neděli jsem koukala na FB co kde a kdy by se dalo ještě objet, zkouknout a vyšel z toho výlet.
Výstava hlavolamů v kulturním domě Větřkovice, bylo zajímavé vidět tolik hlavolamů pohromadě a mít možnost si je vyzkoušet a u některých zkoumat zda to není jen dekorace jak byly propracované nebo naopak zcela nenápadné. Dřevo, kov, plast, kombinace všeho.
Byly tam i řezbářské práce s různou tématikou, nejčastěji andělé, kříže a blížící se Vánoce.
Druhá zastávka byla v Tylově na rybářské baště přesněji hodech. Sice jsme přijeli spíš ke konci, ale rybka byla výborně grilovaná a moc jsem si pochutnala. Poseděla jsem pokecala a vyrazili jsme nazpátek. Vzali jsme to opět kolem přehrad.
Na Hartě byl zajímavý výhled vzhledem k probarvujicimu se listí a taky velmi čilý ruch, ostatně celou cestu bylo poměrně hodně jednostopých výletníků.
Tentokrát nás u Kružberku vyhmatli kluci v uniformě. Zastavili jsme úplně na kraji. Já zahlédla nějaký pohyb kolem aut ale nekoukala jsem kdo. Takže k nám nakráčel poměrně mladý kluk se slovy, nezlobte se ale tady nemůžete zůstat nerad bych Vám dával pokutu. Začali jsme se usmívat, že my chceme jet dál jen bychom rádi probrali kam. Že se nám nechce zpět po stejné trase. Klučina se čile zapojil do rozhovoru a ptal se kudy jsme jeli a navrhl několik možností. Poděkovali jsme za návrhy a pokec a vyrazili domů. V Bílovci zastávka na kávu, rozlučka a trada domů.
Baví mě tohle trajdani a z bandy se většinou někdo přidá. Část trasy jsem vedla já, druhou část kolega. Vše je o domluvě, byl celkem překvapený že se nebojím vzít za plyn brala jsem ohled na kubaturu takže jsme jeli kolem stovky max, když převzal vedení zkusil i rychleji

Milan1963 (275) napsal 04.10.2022 v 22:36

• Nejkrásnější motorkářské trasy v Evropě

Tak pročítám a plánuji, vypadá to zajímavě Dovybavit, doupravit, kontrola v servisu Nabalit a trada do světa tedy Evropy Plán 21.6-30.6.2024

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.04.2024
    Uskutečněno: 16.04.2024
  • Mohyla Rastislava Štefánika a hrad Branč

Druhý výlet, opět Slovensko, opět sraz Mac . Dnes malá výhoda, nemusela jsem do Ostravy vyzvedli mě cestou u nás na Benzině, tedy mě a můj doprovod. Krátký uvítací kolečko a zběžně představit kolegu, když jsem řekla Pe

Vloženo: 06.04.2024
    Uskutečněno: 06.04.2024
  • První letošní... Strečno

První větší výletní a že tedy bylo maxi, ne na vzdálenost ale účastníků. Motorek a skútrů bylo celkem dvacet. Sraz klasicky Ostrava Mc Donald, optimální místo, dostatečné parkoviště, devadesát procent trefí :-D vymota

Vloženo: 30.03.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024