Yamaha TMAX (2001)

Vlastník Kočičinka
Vloženo 13.4.2021
Aktualizováno 19.1.2023

Dvoudenní trip rozloučení se sezónou Čekyně, Olomouc a zápich v Radslavicích

Vloženo: 09.10.2022, Uskutečněno: 09.10.2022, Stav tachometru: 59020 km, Zhlédnuto: 16x

Výjezd z bandou na ukončení sezóny Přerov.
Předně bych chtěla pohanět organizaci ukončení sezóny. Našli jsme si tipy a vybírali z několika možností Frýdek-Místek , Čekyně, Olomouc.
Vyhrála Čekyně protože jsme se částečně domluvili na tom že zůstaneme, na web se dalo den před výjezdem zda se nechce někdo připojit. Volala jsem na ubytování (Čekyně) paní příjemná většinu vysvětlila, ale poněkud se opomněla zmínit že se platí vstupné do areálu. Říkala jsem že jedeme prvně a chceme prostě zkusit něco nového. Tudíž že nevíme co znamená věta skalní příznivci ví co a jak ( vysvětlení koná se za jakéhokoliv počasí, nejsme z cukru ni). Je poněkud neseriózní vysvětlení když nikde ani na upoutávce o tom zmínka není, ne že by některým vadilo zaplatit za vstup, ale za 30 minut než se vyjede dát 300,- s tím že polovina bandy chtěla po vyjížďce domů nikoliv přespat je fakt dost.
Takže rychlootocka a trada do Olomouce do Frýdku uz by jsme nestíhali.
V Olomouci sraz u Bikers crown. Hezký mašiny, fakt hodně jich bylo tak jsme koukli, počkali na odjezd kolony a jeli na oběd a domluvit další cestu. Část jela domů za povinností, brali to jako vyjížďku, část jela na výlet a zbytek otočka k Radslavicím na ubytko.
Dorazli jsme poměrně brzy, večer se nám do Čekyně už nechtělo. Tak jsme si zařídili vlastní program. Člověče nezlob se (napij se) a večer povídání u ohně a se sběrem dřeva po okolí.
Ubytování perfektní s malou bojovou hrou formou SMS s instrukcemi jak se dostat do areálu a pokojů. Zhodnotili jsme že je to fakt super místo a stálo by za to tam vyrazit znovu. Třeba s celou bandou.
Druhý den jsme vyrazili do Citova na prohlídku kovových soch které vyrábí místní amatérský nadšenec v kování a svařování a pokračovali na Hostýn. Mé odrazování že s plnou výbavou a v našich botech slabé tři kilometry nedáme raději budem za pohodlné a vyjedeme busem, prošlo, denní příděl vyjezdovek byl vyčerpán, nebo to prostě někteří motorkáři neřeší. Vyjeli tam asi čtyři pak hned další za nima. Klukům se výšlap po schodech nahoře líbil, ale uznali že oveseni přilbami a batůžky to fakt není pohodlné.
Křížovou cestu jsme si prohlédli částečně opravenou včetně nových mozaikových. Rozhledna měla přestávku i tak je z pod ní krásný výhled. Až dolů na parkoviště, viděli jsme svoje stroje. Po zhlédnutí dolů po svahu kluci uznali že tohle fakt ne , ale určitě to zkusí vyjít jindy.
Takže za naši část velmi podařený víkend. Včetně seznámení s dalšími hosty resortu. Docela jsme si sedli.

• Nejkrásnější motorkářské trasy v Evropě

Tak pročítám a plánuji, vypadá to zajímavě Dovybavit, doupravit, kontrola v servisu Nabalit a trada do světa tedy Evropy Plán 21.6-30.6.2024

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.04.2024
    Uskutečněno: 16.04.2024
  • Mohyla Rastislava Štefánika a hrad Branč

Druhý výlet, opět Slovensko, opět sraz Mac . Dnes malá výhoda, nemusela jsem do Ostravy vyzvedli mě cestou u nás na Benzině, tedy mě a můj doprovod. Krátký uvítací kolečko a zběžně představit kolegu, když jsem řekla Pe

Vloženo: 06.04.2024
    Uskutečněno: 06.04.2024
  • První letošní... Strečno

První větší výletní a že tedy bylo maxi, ne na vzdálenost ale účastníků. Motorek a skútrů bylo celkem dvacet. Sraz klasicky Ostrava Mc Donald, optimální místo, dostatečné parkoviště, devadesát procent trefí :-D vymota

Vloženo: 30.03.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024