cfmoto_800mt_sport_kufry

Téma: přeprava motorek na vozíku napříč
 
3.11.2022 v 22:15
Zdravím všechny co tahají min. 3 motorky na delší trasy na vozíku. Vlastním B-E a vozík do 1300kg - kola pod ložnou plochou , ložná plocha š.162cm x délka 260cm. U vozíku lze vyjmout všechny bočnice , takže vznikne rovná plocha. Koupil jsem 3ks žlaby s kolíbkovým dorazem (délka 206cm) firma VPP. Moje otázka zní ..... , jestli někdo z vás přepravuje motorky napříč na vozíku. S touto ložnou plochou by to bylo pohodlné co se týče nakládání a mezery mezi motorkami + pohodlným zakurtováním na obou bocích vozíku. Motorky budou oběma koly ve žlabu (předním v kolíbce). Žlab však bude z každé strany vyčuhovat z boku vozíku o 22cm. Samozřejmě na obě kola přijde reflexní vesta jako vyčuhující náklad z ložné plochy. Byly vyzkoušeny i varianty do pyramidy 3 vedle sebe , ale stále málo místa na kurtování a hlavně problém s naložením 3ks cestovních endur GS1250 , Multistrada V4 , Afrika Twin. Prosím o jakoukoli reakci jestli to není úplná blbost. Někde jsem viděl , že to takto lze , ale měly širší vozík. Zákon říká , že přesah šířky ložné plochy může být do 400mm.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) přeprava motorek na vozíku napříč

21.11.2022 v 15:41 | Nahoru | #1
JARDA-001> jestli mas rad svoje veci a chces je spokojene uzivat tak ho rozhodne nedavej na pronajem. Pokud nutne nepotrebujes prachy z toho tak se to nevyplati. Lidi jsou kurvy a znicej i co znicit nejde. Nerikam, ze se nenajdou slusny lidi, ale tezko to poznas dokud ti to nepritahne zvohejbany.

(reakce na) přeprava motorek na vozíku napříč

21.11.2022 v 17:56 | Nahoru | #2
Dr.fík> Máš pravdu. S tou nabídkou pronájmu jsem se unáhlil a uvědomil jsem si to jak jsem příspěvek odkliknul. Možná bych to upravil že kdyby byl zajímavý cestovatelský počin kterého bych se zúčastnil, mohl bych sloužit vlekem.
Jinak ten "plaťák" chodí jako panenka a pro svoji potřebu jsem na lepší nenarazil. Na předek chystám přes zimu "bednu / klec" 2 x1x1m na krámy a za ni 5 offroad motorek , tím naše rodina vládne a na jaře směr Albánie (po 15 letech je Rumunsko )
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist