barth_duben
Téma: Domácí počítač a notebook
 
27.3.2017 v 21:47
Budu řešit nákup nového domácího počítače a pro kluka notebook. Vím že od toho jsou nějaké PC a IT fóra,ale než bych se tam zaregistroval a zorientoval,tak spoléhám,že tady na M.cz bude určitě také někdo,kdo tomu rozumí a poradí.
Domácí PC už je několikrát překopané v pajšlu,ale už potřebuji celý nový PC,protože mám některé sdířky na flešky nefunkční (nevím jak se to jinak řekne-takový ty placatý obdélníčkový samičky,co se do nich strkají ty placatý zástrčky).
Takže potřebuji celou novou kistňu a nemám na to nějaký extra požadavky. Používám k práci pár online aplikací,takže potřebuji,aby se rychle načítal internet a mělo to trošku nějakou pamět na různé fotky apod. Hudbu ani filmy nestahuji,ale vypalovačka by se asi hodila.
A na ten notebook mám speciální požadavky ohledně grafické karty,paměti a rendrování filmů. Bude používaný ke studiu na filmové škole,takže se na něm budou zpracovávat filmy,fotky a různé studijní práce.
Máte někdo tip na někoho kdo se PC věnuje a buď poradí co koupit,popř. zvládne poskládat sám.
Ano...mohl bych jít někam do obchodu a říct jim své požadavky. Ale znáte to...jsme v České republice...ucítí hejla,který to umí akorát zapnou/vypnout a ještě jako bonus umí v excelu zadat pár početních vzorečků a nacpou mě nějaký předražený vergl,který se výkonně bude jen tvářit.
Takže za případné tipy a rady předem díky!

1 reakcí na tento příspěvek Domácí počítač a notebook

28.3.2017 v 09:24 | Nahoru | #1
Hoď sem částku kterou jsi schopnej do toho dát, pak se můžeme bavit konkrétněji. Když řeknej mám na to 50tis., a chci dobrej NTB a PC na brouzdání po netu, tak se třeba pohneme dál

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Domácí počítač a notebook

28.3.2017 v 09:29 | Nahoru | #2

Sonicek píše: Hoď sem částku kterou jsi schopnej do toho dát, pak se můžeme bavit konkrétněji. Když řeknej mám na to 50tis., a chci dobrej NTB a PC na brouzdání po netu, tak se třeba pohneme dálPsal jsem to v přísp.19-nejsem Onasis,ale nepočítám,že do toho vrazím za oboje 10tis a myslet si že mám to TOP.
Říkal jsem si tak kolem 30tis za noťas a 15tis za domácí PC. Doma potřebuji jen tu kistňu s těma elektronkama z Katody Holomóc,co jsou uvnitř. Monitor,klávesy a myš mám
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist