Čeština, Deutsch, English

Přehled obsazenosti bannerové reklamy


Váš banner bude umístěn v sekci Fórum,která má denní návštěvnost 22.000 unikátních uživatelů a banner se zobrazí 2.500.000x.Cena je za měsíc.V případě objednání reklamy v průběhu měsíce se dopočítává do konce

Náhled umístění banneru

Vytíženost reklamy
Cena všech bannerových reklam ze všech sekcí na měsíce: 0 Kč
Výše slevy: 0 Kč
Vaše cena po 0% slevě: 0 Kč
Výhody reklamní kampaně na Motorkáři.cz:

•  Vaše reklama se zobrazí na nejnavštěvovanějším webu o motorkách v ČR.

•   Ke kampani Vám připravíme a zpracujeme banner dle Vašich požadavků. Stačí poslat e-mailem logo, text a obrázky. Cena výroby je 900 Kč bez DPH.

•  Poskytované slevy na kampaň: 1 měsíc = 5%, 2 měsíce = 10%, 3 měsíce = 15%, 6 měsíců = 20%, 9 měsíců = 25%, 12 měsíců = 30%

•  Nabízíme možnost samostatné výměny vašich bannerů v měsíci dle aktuální potřeby. V administraci si můžete tedy sami měnit banner třeba každý týden.

•  Nově je možné nasadit na Vaši pozici více bannerů, které mezi sebou vzájemně rotují. Tím se zvýší účinnost Vaší kampaně.

•   Ke každé kampani Vám zašleme transparentní statistiky počtu kliknutí a zobrazení banneru po dnech.

•  Kompletní ceník inzerce si můžete stáhnout zde.

•  Prezentace a statistiky jsou zde.

Ceník inzerce

Pozice "D" ve výpisu a detailu roluje se stránkou dolů.
Pozice "S" je z důvodu umístění mimo layout stránky viditelná pouze na PC od rozlišení 1100 px a vyšší. V responzivním zobrazení na mobilních telefonech a tabletech se nezobrazuje.

Bannery by měly splňovat následující podmínky:

  1. Musí mít správné rozměry na požadovanou pozici, viz. nabídka reklamy.
  2. Nesmí obsahovat vulgarismy ani jiné neetické či protizákonné prvky.
  3. Bannery nesmí obsahovat zvuky (například po najetí myší, kdy se spustí zvuk), reklama nesmí být nepřiměřeně agresivní, ve smyslu chvění a blikání, agresivní změny barev či další prvky, které mohou uživatele vyrušovat při práci se stránkou.
  4. Nesmí zahrnovat ovládací prvky operačních systémů a nesmí vypadat jako systémové hlášky.
  5. U reklamních kampaní, kde si klient vybral zastupování přes agenturu není naší povinností vkládat tzv. "tracing kódy", které sbírají data z našich stránek a zasílají je třetím stranám. Pokud chcete vložit tento kód je nutné ho implementovat do vašeho HTML 5 banneru, který vkládáme přes iframe a je nutné mu nastavit odkaz na cílovou stránku přímo v HTML.  Nikoliv zaslat .txt nebo xls soubor, kde jsou kódy a odkazy.
  6. Bannery ve formátu Flash a HTML 5 nesmí extrémně zatěžovat CPU, například několika vrstvami obrázků a animací. V zájmu rychlé načtení banneru je doporučený datový limit 500 kB.
  7. Pokud chcete zobrazit váš banner také na zařízeních firmy Apple, připravte si také alternativu ve formátu JPG nebo GIF. Flash banner není na zařízeních Apple s operačním systémem iOS podporován. Místo něj se zobrazí JPG nebo GIF banner. GIF je navíc nejlepší formát pro reklamu, který se zobrazí na všech zařízeních i mobilech.
  8. Banner ve formátu Flash (SWF), musí obsahovat definici prokliku (clickthru), abychom vám počítali statistiky (kliknutí a zobrazení). SWF soubory neupravujeme a nenastavujeme odkazy, ty musí buď obsahovat definici prokliku nebo mít v sobě napevno URL adresu, kam budou směřovat. Flash bannery již nejsou ale některými prohlížeči podporovány (Chrome, Safari). Uživatel musí mít nainstalovaný v PC flash player. Tento formát nedporují ani zařízení od firmy Apple.
  9. Pro dynamické bannery je možné použít HTML 5 bannery nebo video bannery.


Jaký typ bannerů byste pro reklamní kampaň doporučili?

Nejúčinnější jsou statické JPG nebo animované GIF bannery. Do bannerů můžete vložit obrázky a texty a ty potom mohou v jednotlivých slidech rotovat. Důležité je přijít se srozumitelnou nabídkou vašeho produktu nebo služby, která nebude uživatele obtěžovat a zaujme ho. Kompletní ceník bannerů naleznete zde.Dokážete zobrazit banner také v mobilech a tabletech?

Ano. Pokud nám dodáte banner ve formátu JPG nebo GIF, dokážeme ho zobrazit na mobilních zařízeních (mobily, tablety). Celý web Motorkáři.cz je v responzivním layoutu = přizpůsobuje se tedy velikosti displeje daného zařízení. Váš formát se tedy velikostně přizpůsobí = zvětší, zmenší, aby se vešel přesně na dispej a zobrazil se celý. Neumíme zobrazit jen pozici "S", která je vedle layoutu stránky.

V případě dynamických bannerů je možné dodat i HTML 5 formát, který musí být ale vytvořen jako responzivní, aby se změnšoval společně se stránkou. Ukázka responzivního HTML 5 banneru je zde.

Kompletní informace o reklamních formátech naleznete na této stránce: Více info o bannerech zde.

Nevybrali jste žádnou reklamní pozici?

Podívejte se na kompletní nabídku reklamy na webu Motorkáři.cz, včetně dalších služeb jako jsou inzeráty, PPC reklama Motoklik, newsletter, PR články, soutěže.
Více na http://www.motorkari.cz/sluzby/