motozem_rijen

Téma: Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací
23.12.2013 v 16:25
Čau všichni. Chci se zeptat jaké máte zkušenosti s jednáním u Creptusu. Posílal jsem tam výfuk jiné značky na opravu. Pán, že tento týden nemá čas, že se na to dostane až tak za 2 týdny, tak říkám jo v pohodě je zima, tak na to netlačím. To bylo 8.11.2013. Volal sem cca za měsíc co a jak. Pán, že jj snad příští týden, bla bla... Takových hovorů proběhlo už asi 5. Na vánoce jezdíváme na vánoční vyjížďku, tak mu volám že bych to potřeboval mět do vánoc doma a on samozřejmě že to bude koncem přístího týdne bych to mělo byt a opět nic. Tak zase volám a zrovna se mu jak na schvál údajně narodilo dítě a balíky bude posílat během 2 dnů, že už tam má asi 10 balíků které bude posílat do vánoc. Uběhly další 4 dny a samozřejmě nic. Tak zase hovor a po tom co mě tvrdil, že už ho má zabalený, tak na něm najdnou ještě něco prej dodělává a v pátek 20.12. ho bude dávat na PPL, aby mi 23.12, přišel. Celý víkend a dnešek, už samozřejmě nezvedá telefon a na PPL o mém balíku nic nevědí, takže bla bla bla.... Doufám, že práce, kterou odvede bude kvalitní narozdíl od komunikace. Kdyby mi řekl, nevychází mě to. Budeš to mět doma dejmetomu druhý den v Lednu, tak čert to vem, nejak bych to překousl, ale s tímto mě vytočil na maxim!
Předchozí
1 2 3 4 5
Následující

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

24.6.2014 v 22:02 | Nahoru | #121
I ja musim pridat dobrou zkusenost. Svody jsem mel hotove do druheho dne a za super cenu

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

8.7.2014 v 14:06 | Nahoru | #122
Tak taky přidám zkušenost Při objednávce mi bylo řečeno, že do dvou týdnů bude hotový, po čtyřech týdnech jsem začal volat, pořád slibování a výmluvy, že v pondělí odesílá, pak zase že do pátku to odešle a pořád dokola, pak jsem teda napsal mail, že pokud do tří dnů výfuk nedorazí, kupuju od konkurence a ten můj, ať už ani neposílá (že prej už ho má rozpracovanej). Dorazil mi poslední den mého ultimáta, asi po šesti až sedmi týdnech. Samotná koncovka udělaná pěkně, ale mezisvod má špatný úhel, tak to nedostanu do úchytu na zadní stupačce, musel jsem si v práci dodělat mezikus, kterým jsem spojil výfuk se stupačkou, chybí tam asi 10cm Tak příště taky asi objednávám už jinde.

1 reakcí na tento příspěvek Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

15.12.2014 v 19:21 | Nahoru | #123
Taky přidám, ale musím se zastat Creptusu...... slib do 14 dnů že bude hotov, pak odeslání a jsou to necelé tři týdny a dnes dorazil, stačilo se po 14 dnech připomenout. Musím teda pochválit zpracování i Db killer i s mezisvodem, vše precizní.

Naposledy editováno 15.12.2014 19:27:24

(reakce na) Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

15.12.2014 v 19:42 | Nahoru | #124

Astráček píše: Taky přidám, ale musím se zastat Creptusu...... slib do 14 dnů že bude hotov, pak odeslání a jsou to necelé tři týdny a dnes dorazil, stačilo se po 14 dnech připomenout . Musím teda pochválit zpracování i Db killer i s mezisvodem, vše precizní.zamestnavateli se taky musis pripominat, aby ti poslal vyplatu?

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

11.2.2015 v 18:44 | Nahoru | #125
Katastrofa !!!! Sliby sliby sliby. Po domluvení typu výfuku a objednání, když mi to do slibovaných 14ti dní nepřišlo, začal jsem volat. Každý týden mi bylo řečeno, že už to odesílá PPLkou. Každý den jsem vyhlížel dodávku, jako debil a nic. Takže jsem volal znovu a znovu mi bylo řečeno, že už to posílá ... Jako výmluvy neposlání bylo za tu dobu několik nemocí, zahraničních cest a dokonce snad i nějaký pohřeb. Takto pořád dokola přes 3 měsíce. Pak už mi nebral ani telefony a psal sms, že to dorazí ve čtvrtek a podobné lži. Nakonec jsem mu dal poslední týden, jinak že ruším objednávku. Bez jakékoliv reakce, bez výfuku. Mezi tím mi utekly další nabídky, takže teď můžu začít se sháněním nanovo. 3 měsíce v pr*eli. Tenhle člověk, ikdyž možná dělá dobrý výfuky (to jsem bohužel nemohl zjistit), je notorický lhář a od takových raději pryč, ikdyby dělal ty výfuky pozlacené a zadarmo !!!!

1 reakcí na tento příspěvek Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

13.6.2015 v 17:47 | Nahoru | #126
Možná to sem úplně nepatří, tak mě nervěte hlavu. Ale: mám kulatej karbonovej creptus na své vfr, a už bude mít cca 5 let. Na poklepání nezní dutě ani nic nenaznačuje, že už by to bylo potřeba, ale jednou bude a tak se ptám - kde ho teda nechat převatovat?

(reakce na) Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

13.6.2015 v 19:38 | Nahoru | #127

Martin.z.brna píše: Možná to sem úplně nepatří, tak mě nervěte hlavu. Ale: mám kulatej karbonovej creptus na své vfr, a už bude mít cca 5 let. Na poklepání nezní dutě ani nic nenaznačuje, že už by to bylo potřeba, ale jednou bude a tak se ptám - kde ho teda nechat převatovat?


Jelikoz jsi z okoli Brna, tak bych to dal do RP-Tuning, fakt spokojenost.

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

18.6.2015 v 20:31 | Nahoru | #128
dík, ani sem nevěděl že sou tak blízko...

1 reakcí na tento příspěvek Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

2.7.2015 v 10:27 | Nahoru | #129
Ahoj všem. Leoše Nerada znám hlavně jako jeho zákazník. Při objednávce vždy řekne že má kupu práce a že nestíhá a že se ozve kdy bude čas, nakonec musím volat sám . To docela chápu že zapomene, je to jenom člověk kterej hodně pracuje. Termín nakonec dodrží +- den. Občas se stane že nesedí svod, na to je potřeba přistavit moto na dopasování. Jednou dělal svod a tlumič na 2 stejné 4kolky od Yamahy, výrobky byli stejné,ale na jednu to nesedělo. Má opravdové zlaté české ručičky a to čekání jak v některých případech čtu fakt stojí za to. Telefon mě zvedne vždy, jen člověk musí volat v dobu kdy už se tolik nepracuje a ještě není moc pozdě. Já kdýž jsem v pracovním zápalu tak telefon ignoruju, děla mě to moc dobře na nervy .

(reakce na) Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

8.9.2015 v 09:25 | Nahoru | #130
Tak aspoň že kvalita pokročila, když né rychlost...
Mám s pánem osobní zkušenost z roku 2007-8. Dělal mi výfuk na zx9r. Po mnoha urgencích už v té době nakonec výfuk dorazil-Ovál karbon.
Po asi 2měsících na motorce se mi karbonovej přebal na 3 místech téměř propálil. Reklamace probíhala opět zdlouhavě i když k mé spokojenosti a od té doby byl klid.

Vím, že je člověku líto odmítnout kšeft, ale budto má rozšířit počet zaměstnanců, nebo mluvit na rovinu a říct rovnou půl roku, nebo ten kšeft fakt prostě odmítnout. Zbytečně pak vznikají taková vlákna a jen si tím škodí.
Já osobné i po vcelku kladných zkušenostech už dám vydělat jiným...

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

19.3.2016 v 11:16 | Nahoru | #131
Tak já se taky podělím o vlastní zkušenost s firmou Creptus. Nejdřív jsem poslal poptávku na svod a koncovku. Vyměnili jsme si pár emailů s fotkama, jak by to mělo vypadat a výslednou cenu. Souhlas na obou stranách, tak jsem emailem potvrdil objednávku. Tři týdny se nic nedělo, tak jsem se ozval s dotazem, jak to vypadá. Bylo mi řečeno, že neměl čas, ale že do konce týdne to bude. Nebylo. Pak už jsem minimálně dvakrát týdně volal a psal. Telefon mi vždycky zvedl a když náhodou ne, zavolal zpět sám. Jenže odpověď byla vždy stejná, zítra to dodělám a pošlu. Neposlal. Pak přišly odpovědi, že čeká na černý chrom na obal tlumiče. A pořád dokola. Možná, že to opravdu vázlo na chromovně, ale určitě ne tak dlouho. Nakonec jsem se dočkal a výfuk mi po šesti týdnech přišel. Mělo to být na dobírku, ale protože jsem ho pořád uháněl, ať to pošle co nejdřív, že na to čekám, poslal mi to po domluvě vlakem na uložnu ČD, abych to měl na víkend doma. Bylo to bez dobírky. Tak teď ho zase čtrnáct dnů uháním, ať mi pošle poštou db killer, který tam nebyl a fakturu, abych mu zaplatil za výfuk. Je to vážně neuvěřitelné, jak to u něj funguje. Jsem zvědavý, jestli mi to pošle, nebo mám na motorce reklamní dárek do nové sezóny. Jinak co se týče vzhledu a provedení, je to naprosto přesně podle domluvy a mých představ a kvalita na pohled výborná.
Je to mazec.

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

2.7.2016 v 09:43 | Nahoru | #132
Také se podělím o zkušenosti ...začátkem června 2016 dohodnuta objednávka na duo výfuků na zx 10r 06 ...přislíben termín dodání do jejich odjezdu na dovolenou,což bylo do 25 června.Po přečtení tohoto vlákna jsem se obával že to nezvládnou Ha ...a oni joo ,25 výfuky odeslali k mé plné zpokojenosti.Výsledek super a cena taky.
Tak že za mne....spokojenost

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

4.4.2017 v 19:38 | Nahoru | #133
S větším trotlem jsem nejednal. Nereaguje na mail nereaguje na telefonáty. Když už se mu dovoláte nebo Vám odpoví na mail - není v ničem problém.... Po půl roce nebyl schopen dodat ani pitomej dBkiller. Kdyby se mi rovou vysmál do telefonu byl bych radši.... Od takových se držet dál... On je tak Nerad dodavatelem.

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

9.6.2017 v 21:07 | Nahoru | #134
Opravdu, téhle firmě se vyhnout velkýýýýýýýýým obloukem....
Nechal jsem se nalákat na nízkou cenu, ale po 7 měsících čekání, každé dva týdny telefon... A pořád dokola pohádky. Leží mi to už skoro hotové na ponku, už to dávám PPLce, večer vám přijde potvrzovací sms... No prostě pořád dokola.
Opravdu už jsem se skoro loučil se svým kusem, podle kterého měl pan Nerad svod udělat, nakonec jsem rád, že mi dnes 9.6. přišel domů. Posílal jsem ho 3.11.

Naprostá katastrofa. Ale i moje blbost, protože jsem si říkal, že to tak hrozné být nemůže. Může a ještě horší....

1 reakcí na tento příspěvek Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

22.1.2018 v 10:57 | Nahoru | #135
Píše se rok 2018 a bohužel se nic nezměnilo.

V polovině července minulého roku jsem po tel. domluvě zavezl starý výfuk p. Neradovy. Podle něho měl vyrobit nový. Domluva byla že termín dokončení bude koncem října. Začátkem listopadu začalo z mé strany telefonní bombardování. Koncem listopadu měl pan N. asi slabou chvíli a telefon mi zvedl, když jsem se představil tak mi řekl že mi za hodinku zavolá zpět že teď nemůže mluvit....nezavolal!!! Tak započalo další telefonování každý den. Následně se mi podařilo mu dovolat někdy v polovině prosince. Řekl mi že si rozřízl ruku a že práce stojí! Moje otázka zněla. ŘEKNĚTE MI PROSÍM, Z CELA UPŘÍMNĚ DO KDY JSTE SCHOPEN VÝFUK VYROBIT? Přislíbil mi termín koncem ledna. Zkoušel jsem zase vola, psát jak to vypadá a zase nic
Už přestávám věřit že mi něco vyrobí ale nejhorší na tom je že jsem ztratil spousta času!

PS: Prosím můžete mi někdo doporučit nějakou jinou firmu která se zabývá zakázkovou výrobou kompletních výfuků... Děkuji

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

9.4.2018 v 11:10 | Nahoru | #136
Když jsem si přečetl tohle vlákno, tak jsem si vzpomněl na své zkušenosti a několik minut se smál. Zkráceně: cca před 4 rokama jsem si objednal výfuk na 1200 bandita. Motorku už dávno nemám a výfuk jsem nikdy v životě neviděl.
Jinak teď mám Horneta a na něm celý výfuk Creptus (ne, netuším jak to předchozí majitel dokázal ) už tam byl když jsem to kupoval. Zpracování super a zvuk brutální

(reakce na) Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

30.6.2018 v 07:33 | Nahoru | #137
erico> Nevím jestli je to aktuálně ale ještě výfuky u nás vyrábí Sharon - exhsust systém. Tuším že tak nějak se jmenuji.

1 reakcí na tento příspěvek Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

4.5.2019 v 22:45 | Nahoru | #138
Zdravím,chcel by som poprosiť niekoho kto pozná majiteľa firmy Creptus o pomoc.Mám tam výfuk na renováciu už druhú sezónu a na tie kontakty,ktoré sú na nete,mi nikto neodpovedá . Ani tel.,ani mail,proste totálna ignoracia.S pánom Neradom som osobne na začiatku telefonoval,dohodli sme sa,dokonca mi volal ešte kvôli kódu farby.Poslal som mu výfuk poštou so sprievodným listom.No a 1,5 roka sa s ním neviem skontaktovať . Možno zomrel,alebo mal haváriu a je v kóme,len by som chcel na neho nejaký kontakt,poprípade na pozostalých.
Ďakujem za prípadnú pomoc.

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

5.5.2019 v 07:01 | Nahoru | #139
Ten blbec je v kóme od ty doby co existuje,jeho přístup je na blití,a s odstupem času vidím že na to samý je i to obalený nic co se nazývá laďákem,zrovna tak jako sračky. dominátor a td

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

5.5.2019 v 10:13 | Nahoru | #140
... tak koukám, že se fakt nezměnilo vůbec nic.

(reakce na) Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

5.5.2019 v 11:08 | Nahoru | #141

Patrik411 píše: Zdravím,chcel by som poprosiť niekoho kto pozná majiteľa firmy Creptus o pomoc.Mám tam výfuk na renováciu už druhú sezónu a na tie kontakty,ktoré sú na nete,mi nikto neodpovedá . Ani tel.,ani mail,proste totálna ignoracia.S pánom Neradom som osobne na začiatku telefonoval,dohodli sme sa,dokonca mi volal ešte kvôli kódu farby.Poslal som mu výfuk poštou so sprievodným listom.No a 1,5 roka sa s ním neviem skontaktovať . Možno zomrel,alebo mal haváriu a je v kóme,len by som chcel na neho nejaký kontakt,poprípade na pozostalých.
Ďakujem za prípadnú pomoc.


Stále stejná písnička. Ne, vlastně je to ještě horší...Tak snad ti někdo poradí, jak získat funkční kontakt na Nerada.

Naposledy editováno 08.05.2019 16:17:20

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

8.5.2019 v 13:07 | Nahoru | #142
Měl jsem od nich výfuky na GSX 1400, dvoulauf. Zvuk teda paráda, kupoval jsem je ale z druhé ruky, protože když jsem je u nich poptával, tak vždycky bez odpovědi.

(reakce na) Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

26.6.2019 v 16:00 | Nahoru | #143
rybíz5> Neplacené garážové místo

(reakce na) Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

26.6.2020 v 20:30 | Nahoru | #144
Chmeldos> Ahoj, kde má Nerad dílnu?V Rudolticích?

2 reakcí na tento příspěvek Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

7.9.2020 v 21:44 | Nahoru | #145
Tak oživujem tému , pán Nerad mi po 27 mesiacoch poslal zrepasovaný výfuk.Kvalita je v poriadku akurát si dal trosku na čas .

(reakce na) Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

8.9.2020 v 00:14 | Nahoru | #146

Patrik411 píše: Tak oživujem tému , pán Nerad mi po 27 mesiacoch poslal zrepasovaný výfuk.Kvalita je v poriadku akurát si dal trosku na čas .


Na kvalitu si holt počkáš...

(reakce na) Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

8.9.2020 v 07:17 | Nahoru | #147

Patrik411 píše: Tak oživujem tému , pán Nerad mi po 27 mesiacoch poslal zrepasovaný výfuk.Kvalita je v poriadku akurát si dal trosku na čas .A mas ho po te dobe jeste na co dat?

Mozna by se meli prejmenovat - Craptus, Kentus a podobne, at to sedi s casem dodavek

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

8.9.2020 v 13:00 | Nahoru | #148
předpokládám že má ty tlumiče za supr cenu řádně schváleny a každý opatří homologační značkou....proto je o ně taková poptávka......

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

10.9.2020 v 09:13 | Nahoru | #149
Zdravim,no ja som tam dával repasovať výfuk na komplet.Ten výfuk má super zvuk,tak mi ho bolo ľúto nechať na pospas .Mna zaujala stránka Creptusu ,kde má tie repasy nafotené a za super cenu.Zavolal som mu dohodli sme farbu, cenu a nebol problém .A potom to začalo ,27 mesiacov som mu volal ,písal v nejakých časových intervaloch a nakoniec mi to poslal.Asi to bude Guinessov rekord v trpezlivosti.

Naposledy editováno 10.09.2020 09:15:40

Creptus - zkušenosti s přístupem a komunikací

10.9.2020 v 09:14 | Nahoru | #150
Předchozí
1 2 3 4 5
Následující
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
ZX10R je masakr nejvetsi! [1 ... 484, 485] Kawasaki ZX-10R Ninja Bubrak-ZX10R 14530 26.10.2020 v 12:13 SPIJKER
BRBC Hearthbeat video Yamaha YZF-R6, Suzuki GSX-R 1000, Kawasaki ZX-10R Ninja Kubik19 29 21.8.2020 v 12:33 Kubik19
Kawasaki ZX10R nestartuje Kawasaki ZX-10R Ninja Orbith-R 26 14.8.2020 v 14:47 Baciszx9r
Kawasaki ZX10R 2008 cinkání Kawasaki ZX-10R Ninja Kubik19 1 10.8.2020 v 12:10 _Michal
Nereaguje na otočení klíčem ZX10R 0... Kawasaki ZX-10R Ninja Baciszx9r 13 24.7.2020 v 16:10 Baciszx9r

TOPlist