Originální díly PARTSDEPOT

Téma: Je budoucnost motorek v elektrice?
12.11.2011 v 08:45
Tahle studie od HONDY nevypadá zle. Kdy asi přijdou použitelné akumulátory? Řekněme že od dojezdu 250km na nabití už by to stálo za úvahu?

*

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Je budoucnost motorek v elektrice?

12.11.2011 v 13:02 | Nahoru | #1

Big.One píše: .zelenac.jk.rx> Elektriku nejde obarvit jako benzín. Nabíječce a baterii je jedno odkud se vezme.Tak jinak, mam auto na CNG když ho tankuju na čerpačce je plyn co mi prodaj do auta dražší než plyn co mi prodaj do baráku. Když si domu koupim čerpačku tak taky budu mít plyn dražší než ten se kterym topim. Takže buďto se pak rapidně zveden elektřina a nebudou řešit kde ji vemeš a nebo budou dělat specielní zásuvky na kterejch budeš mít elektroměr nebo něco podobnýho (pro nabíjení auta). Oni orčitě něco vymyslej to se neboj

(reakce na) Je budoucnost motorek v elektrice?

12.11.2011 v 13:11 | Nahoru | #2

.zelenac.jk.rx píše: nebo budou dělat specielní zásuvky na kterejch budeš mít elektroměr nebo něco podobnýho (pro nabíjení auta). Oni orčitě něco vymyslej to se nebojSimtě, pravěk se zásuvkama - v té době už bude stejně mít každý kojenec víc čipů jak ochcáfka f metle f plné a jakmile mu vyvstane v mozku evil myšlenka, bude anihilován. Nic tak nebude třeba chránit, vovce to ani nenapadne. Není to přece sen každého mocnáře?
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist