TZ Elit Grand Prix Racing Team

Špatně nastavené motocykly neumožnili našim pilotům lepší výsledek.

TZ Elit Grand Prix Racing Team
Pro závod se bohužel nepodařilo dobře nastavit obě Hondy našich pilotů, což se projevilo pomalejšími časy v průběhu celého závodu.
Thomas průměrně odstartoval a během prvního kola se posunul mírně vpřed. Pak jej ovšem začali předjíždět soupeři, kterým Thomas kvůli špatně nastavenému motocyklu nestačil. Thomasovo nejrychlejší kolo v závodě bylo o 1,5 vteřiny pomalejší než v kvalifikaci. Nakonec Thomas dojel na 18. místě se ztrátou 55 vteřin na vítězného Doviziosa. Je to škoda, protože vzhledem k vypadnutí některých favoritů bylo možné umístění kolem 10. místa.
Vaškovo nejrychlejší kolo v závodě bylo také pomalejší než v kvalifikaci, a to o více než vteřinu. Vašek se pohyboval po startu kolem 30. místa a v průběhu závodu se především díky pádům závodníků posouval vpřed až na 23. místo v cíli. Toto umístění jistě není špatné, vezmeme-li ale třeba 20. místo Fröhlicha, kterého Vašek v kvalifikaci bez problémů porazil, mohlo to být pro Vaška v závodě mnohem lepší.
Tým se nyní chystá na chvíle odpočinku a věří, že za měsíc v Brně před domácími fanoušky konečně prolomí letošní smolnou sezónu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist