Třetí den testů na Daytoně

Na okruhu Daytona IR pokračovalo testování třetím dnem, kdy končili jezdci s pneumatikama Michelin. Již zítra se na stejném okruhu budou prohánět jezdci obouvající pneu Dunlop.

Třetí den testů na Daytoně
Na okruhu Daytona International Raceway na Floridě zakončila trojice Eric Bostrom, Steve Rapp a náš Vincent Haskovec testování pneumatik Michelin.
Dvojice týmu Valvoline EMGO Suzuki opět testovala stroje Suzuki GSX-R600, se kterými nastoupí do šampionátu Formule Xtreme, zatímco Eric Bostrom jezdil na stroji Ducati 999, se kterým se zúčastní příštího ročníku AMA Superbike.
Krátká informace z okruhu Daytona nehovoří o časech jednotlivých jezdců, ale oznamuje například, že eBoss absolvoval s novým strojem již první pád, když mu podklouzlo přední kolo při nájezdu do šikany. Eric se však z pádu rychle otřepal a za několik minut opět jezdil se svým strojem a ve své kombinéze s motýlkem (tentokrát však na kombinéze chybí zelená a bílá barva).
Na internetových stránkách týmu Valvoline EMGO Suzuki se také konečně objevily informace o angažování našeho Vincenta Haskovce. Dle těchto informací se český jezdec žijící v kalifornském Lake Elsinore, který v současné době prochází naturalizačním programem na amerického občana, představí v roce 2004 v šampionátu AMA Pro Racing právě za tento tým. Jeho dominantou bude šampionát Formule Extreme (obdoba našich Superstocků), ale představí se i v další třídě, která prozatím nebyla upřesněná. Vincent Haskovec skončil v letošním šampionátu AMA Superstock (750 ccm) na konečném třetím místě, když si připsal pět pódiových umístnění včetně vítězství na okruhu Road Atlanta.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist