Melandri opustil nemocnici

Dnes odpoledne japonského času opustil Marco Melandri nemocnici a vrátil se na okruh Suzuka, kde navštívil lékaře Mobilní kliniky.

Melandri opustil nemocnici
Italský jezdec Marco Melandri, který si včera při havárii v rychlosti 200 km/h zlomil kotník, stehenní kos a nos, se dnes vrátil z nemocnice kde strávil noc do paddocku na okruhu Suzuka, kde v péči lékařů z Mobilní kliniky absolvoval několik vyšetření. "Minulou noc jsem spal asi pouze jednu hodinu", říkal po vyšetření Melandri. "Personál japonské nemocnice byl velmi dobrý a já jim musím poděkovat. Ale jsem rád, že jsem opět u italské Mobilní kliniky, oni jsou tak trochu jako má rodina."
Marco dostává nyní emailové zprávy z celého světa (informoval jsem dříve), které se snaží jezdce podržet a přivést ho na dobré myšlenky. "Děkuji všem za jejich zprávy, které jsem až doposud obdržel", říká jezdec a ještě se vrací ke svému zdravotnímu stavu. "Dostal jsem silné léky proti bolestem, tak mi je nyní trochu lépe. Již se těším na můj pondělní návrat domů."
K návratu Melandriho na okruh Suzuka se krátce vyjádřil i šéf Melandriho týmu, když řek, že je potěšen navrácením Marca na okruh. "Jsem rád, že bude zítra sledovat závod", říkal Davide Brivio na adresu Marca Melandriho.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist