GAS GAS pro Dakar

Dnes přinášíme novinku především pro milovníky pouště a dálkových rally. Španělská firma GAS GAS připravila pro letošní rok "velkého" čtyřtakta GAS GAS 515 cc.

GAS GAS pro Dakar

Ihned po uvedení nizozemský specialista pro výrobu kitů firma Pharaon bike začala vyvíjet pouštní verzi hispánské novinky. Model bude mít označení DESERT a jistě se bude prohánět po jihoamerickém kontinentu kde se příští "DAKAR" pojede.

 

 

O co je vylepšený vlastní "gazík"? Kromě plastování vládne kokpitu profesionální navigační systém a další kříprava pro roadbook, zesílené dráty v ráfkách EXCEL, nádrž 31 litrů, s těmito všemi proprietami samozřejmě včetně všech povinných výbav jako 2l nádrže na vodu a další, se změnil i tvar sedla a i tvar sedla a posaz jezdce. Kompletní maska je tvořena z kombinace karbonových a kevlarových vláken.

 


Základ celku tvoří chromolybdenový deltabox rám, motor s elektronickým vstřikováním můžete dostat do chodu kouzelným tlačítkem, nebo start pákou, po rozjezdu si můžete užít jízdu s 6-ti stupňovou převodovkou a celý stroj o váze 140 kg zastavíte předním 260mm a zadním 220mm brzdovým kotoučem Nissin. Aby prdelka nebolela a tělo nedostávalo takové otřesy tak tomu napomáhají tlumiče Ultimate Racing Suspension.

 


Cena je lidová 17.500 EUR.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist