Kawasaki ZRX 1200 (2002)

Vlastník Magooor
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 23.3.2019

Přede jako kotě a lítá jako drak

První dojmy - První dojmy po projetí... Přede jako kotě a lítá jako drak :D Nedá se to ještě řádně říci neboť, když sem Mauí projížděla tak se řešila esti jede rovně, když nedržím řídítka a podobně...Prostě základy při koupi.

Motorku bych doporučil pro - Pro řádné Magooory jako jsem já :D snad :D či pro budoucí cestovatele ;)

Doplňky na motorce - zatím je originál :D tož to mě jen napadá na jak dlouho :D ikdyž jedna drobnost tu je

Když máte moře volného času a váš miláček souhlasí se změnou svého vzhledu, začnete přemýšlet, jaký přerod to bude. Nechcete měnit charakter ani chování mazlíka. I když co je to platné. Po všem čím jsme si s ERkou (Kaki) prošly si zasloužíme obě trošku péče :D Ptáte se, co znamená troška péče? No pro malou bych to viděla : barvu zásadně neměníme, modrá je základ… rám silnější Navýšení výkonu cca 3X. Na pleštisklo jsme si návykově zvykli, takže to ponecháme taktéž, pro trochu dominance to chce šperku plastu… Řekněme, klín ke svodům a kousek kapotáže, ale jen decent pač nemáme rády plastové hračky :D (sorry sporťáci :D )
Co bych vám měla bulíkovat? Přede jako koťátko poslouchá, jak ovečka a lítá jak dravec :D

Chci cestovat a potřebuju spolehlivej stroj. Tím neříkám, že Kaki (ER5) by byla nespolehlivá, ale po všech nehodách a upravách některých mechaniků už to není dle mejch představ. Je teď v mém životě strašně moc zmněn, to zda jsou k tobrému či zlému ukáže až čas. Mauí, neboli lidově ReXe beru jak testík sama pro sebe páč časem chci domů ještě MT-01. Zatím jsem absolvovala jen jednu vyjížďku na pujčené ZRX1200R, takže zkušenosti s MOJÓ ZRX1200S budu doplňovati postupně nejspíše do deníků když si sem tam po pár stech km vzpomenu, že bych si mohla zážitky trošku připomenout či zrekapitulovat :D Osvěžení paměti nebývá na škodu :D občas to jsou dobré šoky :D (samosebó, že hlavně v dobrým :D) pač raděj budu jezdit nežli sepisovat slohovky o tom jak sem jela kolem komína a nacpala si kde břuch :D sorry, ale je to tak :D

Takže nejbližší základní plány :
- Šópnout Mauí na papíry ať mě nechytaj nápady s prohozením SPZ :D nestoji to za průser :D
- Koupit padací rámy - rozhodnout se zdali zůstane a upaví se dle nich klín nebo ho nechám doma :D
- Pořešit ty řádné kufry ať se mi neničí páteř báglem, nejsem přeci šnek abech vše furt tahala na hřbetě:D

Čadil
Čadil napsal 03.08.20 v 13:23 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 30.09.16 v 10:08 10b.

BLUESAVAGE
BLUESAVAGE napsal 09.05.15 v 22:42

Chybí fotka spínačky

blazinek
blazinek napsal 06.05.15 v 09:20

Aaaa další ZRX v rajonu Blahopřeji.
Toš at ti to lice!
Kdyby něco..mam pár náhradních dílů

blazinek
blazinek napsal 06.05.15 v 07:05

Aaaa další ZRX v rajonu Blahopřeji.
Toš at ti to lice!
Kdyby něco..mam pár náhradních dílů