Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Vloženo: 27.06.2015, Uskutečněno: 20.06.2015, Zhlédnuto: 3x

Kawasaki Green Days 2015.

Chtěli jsme jet původně na Bílou, ale obsazenost na fungl nové Kawasaki Versys 1000 byla rychle naplněna, tak jsme na to i zapomněli a mávli doslova rukou , že je to jedno !!!
Jaká "toto" by byla škoda !!!
Nevím čím to ??? ale oni na nás nezapomněli , zazvonil telefon a jestli máme zájem,
že máme přijet do Křížanova . Tak to je super . Proč ne ? ?

Jízda na litru odpovídala očekávání, 650-ka se nám držela za zadkem a to jsme měli hodně svižné tempo , takže i tam je to na pohodu .
Myslím, že kdo se v nich shlídne neudělá chybu ani u jedné .

Kawasaki Versys 1000 má sedlo široké, měkké a pohodlné jako gauč, cestování na ní musí být úžasné .
Každá nerovnost pobraná zadní gumou a sebemenší zavlnění mělo kladnou odezvu .
Byla jsem z ní nadšená a můžu ji s klidem zařadit hned za Multistradu 1200, kde "pro mě" má své čestné místo v pořadníku hodnocení . Tato moto by mi doma opravdu nevadila .
Ale počasí nám přálo jen na jednu jízdu, kdy šlo vyzkoušet vše co moto umí, tak jsme se domluvili přímo na prodejnu do Brna - Moto Modřice,
kde testneme ještě Kawasaki Z 1000 SX. Jen tak pro vyblbnutí a posouzení.

Brno 25.6. ... tentokrát počasí nádherné . Brněnský hantec se mi moc líbí a navíc nás na moto poslali na Pálavu ... kraj, který znám osobně jen díky motorce a miluji ho od prvního pohledu .
(no , víno jsem chuťově znala, ale kdeže to přesně je - "ta Pálava", tak to ne ).
Z 1000 SX ... tak to byl hukóoóot , po dlouhé době jsem se chlámala do helmy.
Rychlost od 160 mi sundávala nohy ze stupaček. Proto mi nikdo nevymluví, že superbiky by sedlo ani stupačky spolujezdce neměli mít. Prostě bych je už ve výrobě vyškrtla . No to je jedno , zase bych nepoznala ten pocit, kdy se, jen tak vrkne heftem a skrz celou motorku projede vášeň
až do těla jezdce i mě jako při sexu ... I když ?? tato moto je prý cestovní ?? .
Guma nádherně široká, při klopení zatáček seděla jak přibitá a kdyby nezavazeli plechovkáři
a naše mantinely ve formě značek a předpisů ...
... porušili by jsme vše a anděli strážní by nám dali večer co proto .

Letošní modely se prostě povedly . Myslela jsem, že fantazie dochází, že se spousta věcí opakuje, ale jsou na světě šikulové, kteří i dost dobrý model posunou každým rokem výš a dál. Kdy se nestačíme divit ... .

Haňula (8) napsal 18.08.2015 v 22:36

No jooo, na Versyse jste si měli vzpomenout dříve, ty se nám zaplnily snad hned druhý den . Ale jde vidět, že jste si jízdu na obou kawách nakonec fakt užili a dostaly Vás .
Přeji spoustu pohodových kilometrů

JirkaMetal (1) napsal 16.07.2015 v 02:54

Nezáleží na tom či Kawa,Sůza,Honda či která všechny motky jsou krásné a ten Hrad Veveří musel bejti krásnej

Tuareg-Tengai (1) napsal 02.07.2015 v 21:49

tak tomu říkám bezvadně užitej den

Mann (1529) napsal 01.07.2015 v 13:31

Aha no ... někde jsem si to psal, ale už nepamatuju kde

Wildaja (44) napsal 01.07.2015 v 13:11

Neznáš ?? , ale znáš . Přece mě .
A kam to povede ve výsledku ? no kam , jakmile bude zase nějaká testovací akce, pojedu se projet, vyzkoušet a udělat si přehled o moto na vlastní kůži. Bez diskusních fórů, kde lidi tlachají a kolikrát neví ani ňo, prostě styl ... Jedna Paní Povídala. Užít si to, nic víc .
Naše plány do budoucna jsem Ti řekla a ty jsou neměnné . Vzpomeň si .

Mann (1529) napsal 01.07.2015 v 10:13

Dájo, Dájo začínáš mít nějaké divné "sebezničující choutky" Neznám nikoho kdo by si z úsměvem lebedil v momentu kdy ho rychlost a síla motoru sundává ze stupaček a ještě to přirovnal k sexuální vášni Tak trochu jiný den a asi i taková trochu zelená "sado-maso masáž" pro milovníky adrenalinu Jen by mě zajímalo kam to ve výsledku povede

snorhule (0) napsal 29.06.2015 v 05:02

parádně jste si to užili

SonyLee (5) napsal 28.06.2015 v 21:02

Pěkný moc pěkný a píšu si abych nezapomněl - byla kousek odsuď a ani nedala vědět - moc pěkný

Wildaja (44) napsal 28.06.2015 v 17:15

Jj . I mě mile překvapili. Spousta elektroniky je teď v každé nové moto. Spousta vychytávek nejde ani využít a pokazí se raz dva . Na tom jste se svými klasickými motorkami líp. Vezmete šroubovák, mrknete do útrob a pak jen seženete informace + náhradní díly a jedete dál . Všechno má své pro i proti.
A každý se stejně rozhodne podle financí a nebo vkusu.

-Jandys- (16) napsal 28.06.2015 v 16:54

Kawy jsou dobré,mám je rád hned po mé značce,ale já spíše na ty "starší" kde není tolik elektroniky

owenovic (12) napsal 28.06.2015 v 16:27

Moc pšknééé a koukám,že i návštěva HRADU se povedla

Wildaja (44) napsal 28.06.2015 v 16:16

Děkuji .
Vyzkoušet tyto motorky by nešlo plkotáním v 80 kilometrové rychlosti .
Běžně jezdíme na kochačku, takže nešlo odolat a těch 142 koní pod zadkem muselo zaburácet okolím. Na to jsme tam jeli a sem tam, se ozve i v nás ta nevybouřenost ... co naděláme .

adlus (20) napsal 28.06.2015 v 07:24

Zub47 (2) napsal 28.06.2015 v 02:18

Ty si uživaš ja už začinam byt spiš na tu kochačku

shumi-p (0) napsal 27.06.2015 v 20:42

Moc pěkné Dájo

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017