Yamaha FZ6 S2 (2007)

Vlastník Mikalita06
Vloženo 19.4.2015
Aktualizováno 21.4.2015

Rychlá, hbitá, dobrá i pro holku...

První dojmy - První posazení na motorku bylo skvělé. Motorka krásná, sedlo velice pohodlné. Přesedlání ze 125 na tenhle stroj bylo nepopsatelné! Motorka měla spoustu doplňků po prvním majiteli. Velká láska od první chvíle. :-)

Motorku bych doporučil pro - Zaškrcená je vhodná pro začátečníky. Odškrcená i pro ostřílené borce :-D

Doplňky na motorce - laděné výfuky Termignoni, na míru šité sedlo, zrcátka s blinkry, klín pod motorem, lízátko, rukojeti, cnc páčky, padáky v kolech, ukazatel zařazené rychlosti, větrný štítek

Spolehlivá motorka, bez problémů. Byla jsem třetí majitel a stále se motorka chovala skvěle a vypadala jako nová. Spotřeba byla kolem 5-6 litrů. První rok jsem jezdila se zaškrcením na 25 kw, s max. rychlostí 150 km/h. Po odškrcení byla max rychlost 230 km/h. Do zatáček šla dobře, jízda pohodlná, brzdy dobré.
Ovladatelnost je velice dobrá (i pro holku)

Bohužel nedopadla dobře. Na jaře 2014 nám nedal jeden člověk přednost a motorka měla totálku a šla na díly ...veliká škoda!!!

Peťan7
Peťan7 napsal 20.04.15 v 22:00

Mmm tak raděj pujdu do Bandita ten je prej přívěťivější ale dík za info p.s. koukal jsem i na recenzi na tu novou ale spíš jsem se zasmál u komentářů

Mikalita06
Mikalita06 napsal 20.04.15 v 20:58

Stalo.. motorka totál a já žiju, takže to dopadlo v podstatě dobře a podvozek je tvrdší, ale je nastavitelný.

Peťan7
Peťan7 napsal 19.04.15 v 22:32

Škoda tý motorky hlavně jestli se někomu nic nestalo, taky uvažuju Fazerem ale slyšel jsem že je tvrdší podvozek jaký sním máš skušenosti dík.