Honda VF 1100 C (1986)

Vlastník MaxMI16
Vloženo 17.4.2015
Aktualizováno 20.4.2018

Když Tě sejmou - díl třetí - nemocnice NMnM

Vloženo: 26.12.2018, Uskutečněno: 24.09.2015, Stav tachometru: 23539 km, Zhlédnuto: 39x

Kapitola třetí – špitál Nové Město na Moravě
Tahle a další kapitoly už budou relativně krátké, neboť vše se v dobré začalo obracet. V Hradci mne vybavily propouštěcí zprávou, já si sbalil těch pár věcí co jsem tam měl (asi jedna igelitka) pak mě naložily do sanity a hurá do NMnM. Cesta byla docela krušná – lehátko v sanitě je sakra úzké, nemá boční vedení a vůbec sebou mele takže jsem se tam musel zašprajsovat jak hajzlovej pavouk a byl jsem fakt rád když už jsme byli na místě. Přijmuli mě na chirurgii, která je spojená z intenzivní rehabilitací. Hned mi taky sdělili, že pojišťovna neproplatí víc jak 14 dní pobytu a pokud se mne nepodaří umístit (nebude tam volno) do http://www.hamzova-lecebna.cz/ půjdu domů. No nemocnice v NMnM má pokoje daleko modernější než v Hradci ale….. Musíte tu mít svůj vlastní hajzlpapír (a sám si pro něj nedojdete) TV je na pokoji pouze na peníze (odmítl jsem do toho cokoli vhodit ) a pak ta největší perla. TEĎ BUDU PREZENTOVAT POUZE SVOJE SUBJEKTIVNÍ NÁZORY ALE TAKHLE JSEM TO PROSTĚ CÍTIL. Doktoři se objevili vždy ráno a to tak brzo že člověk byl rozespalý a vlastně si nic nepamatoval/nezeptal se. Věkový průměr doktorů takový že by mi mohli vykat a dostali mne tím, že při jedné z ranních návštěv prohlásili, že začnou vyndávat z nohy šrouby (ty poslední byli v noze asi 7 dní!!!) – než jsem stihl zareagovat byli pryč. No nedalo mi to a díky moderním technologiím jsem si na internetu (ten je tu zdarma a chodí pěkně takže jsem přes něj koukal i na TV) sehnal číslo do Hradce a dovolal se Dr.Zahradníčkovi (společný kancl s Dr.Žvákem). Jemu jsem sice nebyl přidělen ale i on si do mě říznul takže po krátké rozpravě věděl která tluče a řekl ať rozhodně nic nevyndávají. Odpoledne dorazila vrchní sestra zeptat se, jestli je vše v pořádku – no slušně ale velmi důrazně jsem jí povyprávěl o ranní vizitě, svojí komunikaci z Hradcem a jejím závěru. Dále jsem jí také řekl že si již delší dobu stěžuji na bouli na stehně, která stále bolí a nikdo se tím nezabývá. A ejhle asi jsem byl dostatečně důrazný a odpoledne jel nejdřív na ultrazvuk a poté na rentgen který potvrdil to samé - v stehením svalu je zaseknutý volný kus kosti. Říkám fajn, budu tu ještě týden tak mi to vyndejte. A tady jsem narazil. Bylo mi mezi řádky řečeno, že když si u nich nenechám vyndat šrouby a věřím víc Hradci tak ať si to vyndají tam. No než je k tomu nutit tak si na ten Hradec klidně počkám. Co se mého stavu týče tak jsem dokázal spát celou noc s maximálně 4 probuzeními takže super. Na WC si přes den dojdu sám, ale na noc si beru bažanta. Na berlích se strašně ploužím, moc toho neujdu a v noci rozespalý mi nepřišlo jako dobrý nápad někam chodit. Velmi kladná a pozitivní zkušenost tu opět byla s rehabilitačními sestrami. Na starosti mne měla p. Blažková, která byla o 2 roky starší, vážila asi 1/3 toho co já ale ta když si mne vzala do parády vracel jsem se na pokoj totálně propocen od cvičení. Byl jsem však šťasten - tady díky poctivému cvičení z Hradce byl progres neuvěřitelný. Když jsem přišel tak jsem sotva dolezl na WC a na konci jsem běhal po patře jak srnec (pořádně raněný :o)). Tři dny před 14denním DEATH linem se uvolnilo místo na KOŠUMBERKU a tak jsem byl převezen tam. Pro mne naštěstí protože na pokoj dovezli dědka se zlomeninou v krčku který asi byl doma „generálem“ na všechny tady řval byl sprostý a vůbec čur… pánské přirození. Být tu ještě chvíly déle tak bych ho přetáhl berlema.

Pokračování příště v kapitole KOŠUMBERK.

kratop00 (3) napsal 30.01.2019 v 12:55

Kruci to je dost velký kousek. Se divím, že to při rengenu před operací přehlédli.
Ja se na motore nebojím toho že si něco zlomím,ale nemocnice,doktorů a těch věcí kolem. To pak raději uberu plyn.

• Když Tě sejmou - díl druhý - ŠPITÁL

Kapitola druhá špitál Předem se omlouvám ale bude docela dlouhá No tak si tak frčím sanitou kdy nemůžu mluvit - jsem příliš unaven kdy počítám zatáčky do NMnM a nedávají my smysl. Po příjezdu na příjem dostávám d

Typ: Havárie
    Vloženo: 18.05.2018
    Uskutečněno: 28.08.2015
  • Když Tě sejmou - díl první - NEHODA

Tohle z motorkářú nikdo neplánuje a přesto to občas přijde. Nemyslím si že jsem na svých „veterán“ strojích nějaký střelec. Snažím se předvídat atp. a stejně mi to bylo pendrek platný. Vyslechněte tedy můj příběh s mými

Typ: Havárie
    Vloženo: 08.05.2016
    Uskutečněno: 28.08.2015
  • 500km v sedle

Jak to vlastně začít ??? Asi tím že se na MAGNA fóru začal Bedřich (VF1100C) dotazovat zda na tuhle akci někdo jede. Ano jistě všude visely reklamní bannery i na Pražských moto výstavách jsem zahlédl poutač ale jak to ta

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.06.2015