Triumph Speed Triple (2006)

Vlastník Pesky-r125
Vloženo 13.4.2015
Aktualizováno 15.4.2016

Nejlepši volba co jsem mohl udělat.

První dojmy - Prvni dojem? Luxusní přední brzdy, motor taha v každych otačkach.Hrozně pohodlna jak na sportovni jizdu tak na delši trasy.

Doplňky na motorce - Zatim jen male upravy co jsem si udal. Černe kryty chladiče, musel jsem trošku poladit vyfuk se svodem protoze moc nedržel, držak spz a mam v planu ještě zrdcatka do boku řiditek,kratši pačky, proužky na kola a krytky do zadni osy kola.

Z dvouvalce jsem přemyšlel co dal. Třival mě v tu ranu dostal, potom co jsem četl recenze jak motorka jede od spoda tak i ve vysokyh otackach. Zkratka jde od začatku za plynem. Sice to neni japonec, kvalty jdou občas z tuha ale jde o zvyk. Ve dvou se da taky krasně a pohodlně jet pokud se nejede moc z ostra, když se jede moc znostra tak batužek nadava Spotřeba je krasna na to jakym stylem jezdim takže spokojenost nejvic jak to jde A nejvic luxus jak to jde krasně na zada

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 15.04.15 v 17:51 10b.

Velmi dobrá volba, budeš spokojen

Figi25
Figi25 napsal 13.04.15 v 20:52 10b.

moc pěkný..tak at to jezdí

Scooter-devil
Scooter-devil napsal 13.04.15 v 20:24

Paradízo budeš spokojený... dostane se ti pod kůži a není cesty zpět.. na to tvrdší řazení si zvyknes a pak ti japonci budou připadat měkcí to je prostě poctivá britská ocel 10

context
context napsal 13.04.15 v 20:05 10b.

krásný speed , přeji mnoho šťastně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu