Honda VFR 800 (2015)

Vlastník pekos10
Vloženo 12.4.2015
Aktualizováno 12.4.2015

Dizajnově od Hondy to nejlepší (dle mě )

Motorka koupena od FIRMA:Honda Šenov (Šenov)

První dojmy - Mnohem použitelnějši jak vfr 1200 (2012 prodana), mám najeto 200km,tak prozatím nemohu plně hodnotit,ale zatím spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro klidnější cestovně,sportovnější závodníky 😄

Doplňky na motorce - Prozatím mám na motorce jen krovku a tankpad.Čekám na objednaný Akrapovič

Musím se přiznat že poprvé jsem uvažoval že přesedlam na jinou značku.Poslední modely Hondy se mi začali zdát tak nějak nemastné,neslané.Vefro to dizajnem obou verzi osmiček trochu zachránilo a tak doufám že začne vyrábět motorky i pěkné na oko.Mé první dojmy z motorky, celkem tvrdší (nezvykle) -doladěno,motor proti dvanáctce není tak uhlazeny ale celkem jede (zajíždím !),vtec nějak nevadí ,ale víte že tam je (pocitově jemné škubnuti,nebo proklouznuti)ale charakter zapojení vtecu dle podržení plynu pokaždé jinak.Rozhodně nic na co by se nedalo zvyknout (ale osobně si říkám proč si zvykat na něco co trochu vadí ) Dizajn motocyklu je dle mých představ , ale přední část se mě líbí vic (je tam trochu te Itálie) Kola dizajnem i lakováním fajn,ale řetěz ho celkem sviní (po kardanu trochu rozdíl ).Po prvních km jsem zjistil že něco rachoti ve výfuku (byla to jen ta plechová ochrana ) u Hondy celkem zajímavá věc .Budíky jsou fajn,je tam dle mě vše co tam ma být.Co se týče samotné jízdy (nejpodstatnější věc) tak maximální spokojenost,lehkost řízení je výborná .Po pár najetých km můžu vefro doporučit.

Zbyna72
Zbyna72 napsal 15.09.17 v 15:24 10b.

krásná

Snakey
Snakey napsal 03.09.15 v 01:22 10b.

Pěkná, ať slouží

wsbk
wsbk napsal 21.04.15 v 18:14 10b.

nemá chybu.

pekos10