Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník conny17
Vloženo 8.4.2015
Aktualizováno 17.5.2016

Moje velká láska, vždycky jsem ji chtěl a mám ji až k 65-tinám!

První dojmy - Líbí se mi na ní úplně všechno, ušlechtilé tvary, průběh kroutícího momentu, možná si tam dám "laďák" aby to trochu ječelo. Nejlépe Akrapovič, jako jsem měl u Yamahy FZR 600

Motorku bych doporučil pro - Já si tedy myslím, že pro začátečníky určitě NE! Vona je sice "hodná", ale po překročení 6.000 ot/min. vyrazí jak z praku!

Doplňky na motorce - Zatím ne, ale ten Akrapovič mi leží v hlavě

MOJE HONDA HORNET 600
Něco najeto už doopravdy mám. Začal jsem jezdit na tátově "terénní ČZ 150" již ve svých deseti letech - t. j. v roce 1960. Potom jsem jezdil motocrossy na čtyřkvaltovým Pionýru, který mi udělal táta. Tak jsme začínali všichni: Toman. Baborovský, Velký Churavý, Falta...
K motocrossu jsem se vrátil znovu až po listopadu 1989, kdy jsem začal vydělávat slušný peníze a mohl si pořídit kvalitní motorku. Závodit se přestal ve svých 45-letech a mým posledním motocyklem byla, jak jinak, HONDA CR 125.
Pak už jsem měnil cestovní endura a měl jsem snad všechny, které existují od Japonců po KTM, či Husqvarnu.
A na starý kolena jsem se zbláznil do čtyřválcových naháčů. Prvním byla již zmíněná Yamaha FZR 600 (skvělá - dal jsem ji synovi) a nyní mám KONEČNĚ HORNETA!!!
Neskutečná koupě - sice r.v. 2005, ale najeto necelých 5.000km = je jak kdyby byla vyndaná ze showroomu.

Začátky na 50 ccm. Start v Jílovém - st. číslo 16

V plným trysku v Nučicích

V čele závodu v Litvínově (košile ala Vlasta Válek :)

V Lochkově na Suzuki DR 600 - 45 roků

A ještě jednou Lochkov

biaggii
biaggii napsal 08.04.15 v 22:39 10b.

mám trochu podobný příběh . Hodně štěstí !!

Saveček
Saveček napsal 08.04.15 v 22:28 10b.

Super