Simson S 51 Elektronik (1986)

Vlastník kadlec81
Vloženo 7.4.2015
Aktualizováno 5.5.2015

Kdyby se dala plně dohromady byla by to super motorka

První dojmy - První motorka. Co dodat. Nadšení ze zkušební jízdy, následně z cesty domů, která byla dlouhá 40km a i to dala na jeden tah.

Motorku bych doporučil pro - Pro mládež, která se chce dopravovat do nejbližších vesnic a na vyblbnutí po polích

Doplňky na motorce - Samolepky

Simsona jsem si koupil v červnu 2014. Začali velký tepla a mně to táhlo na sedlo motorky. Hledal jsem motorky všude možně po bazarech, internetu. A přitom jsem ukecával rodiče aby mi dovolili aspoň nějakou motorku do baráku. Nakonec jsme se shodli na simsonu. Narazili jsme na jeden inzerát, zavolali a ještě ten den jsme se jeli na ní podívat. Na pohled vypadala pěkně, nové pneu, nový ráfky. I čísla rámu a motoru seděli s techničákem, akorát (prý) je vybitá baterie a že stačí nabít. Nakonec jsme to koupili a odvezli domů. koupil jsem radši novou baterii, zabudoval jsem jí tam, blikalo to, troubilo to, svítilo to. Až po týdnu při vyjížďkový cestě mi zničeho nic přestali jít blinkry. Přitáhl jsem to domů, kouknul se na baterii a ona vybitá. Nabil jsem jí a po dalším týdnu opět vybito. Tak motorka šla k opraváři, ten vyměnil usměrňovač a i přesto to nešlo. Asi po dvou týdnech usměrňovač shořel. Dal jsem motorku specialistovy na simsony, ten vyměnil rotor, dobíjecí cívku, spájel usměrňovač a stejně to nedobíjelo. Shodli jsme se na tom, aby od baterky vyvedl kábel ven a hold se to bude dobíjet každou chvíli. Nakonec šla po sezóně pryč.

A teď k samotné motorce :) motorka se chová dobře jak na asfaltu tak i v terénu, trochu citlivé přední tlumiče na větší díry. Člověk by nevěřil co se skrývá v motoru, na rovince jela okolo těch 65 a když se jí chtělo a nebyl vítr tak i těch 75 z kopečka :D