MV Agusta Brutale 750 (2005)

Vlastník booter
Vloženo 6.4.2015
Aktualizováno 29.7.2015

Totální anarchie, je to nádhera na dvou kolech :)

Motorka koupena od FIRMA:Roman Ostaševski (Mělník)

První dojmy - Mám jí týden, zatím jsem jí zkusil asi na třech kilometrech, z toho usuzuju, že je to docela zvěř, motor na volnoběh vypadá, že se sám se sebou pere, ale ve vysokých je to brutální nálož, nádherná, vypadá nasraně už na stojánku :D

Doplňky na motorce - žádné

Po dvou CBčkách jsem chtěl zkusit většího naháče, vybíral jsem z CB1000r, z1000, speed triple, už jsem nevěděl na co koukat, první dva Japonci super, ale je to pořád taková ta samá pohádka, u speed triplu se mi moc nelíbí vzhled. Tak jsem zabrousil do jiných vod a narazil na tohle, během dvou vteřin jsem se do ní absolutně zamiloval a když jsem jí po čtyřech dnech viděl naživo, tak bylo jasno :)
Zatím jsem jí pořádně nezkusil, ale motor na volnoběh vypadá, že sám se sebou bojuje, ale po přidání plynu je to jako když v kotli bouchnou saze :D Posez se mi zdá pohodlný a to mám 190 cm. Vzhled úžasnej! Víc info přidám až jí pořádně zkusim :) Jinak moto je v úplně seriovém stavu, možná v budoucnu přijde laďák, ale o tom teď vůbec nepřemýšlím. Tahle motorka ve mně probouzí pocit totální anarchie!!!

Terezinec
Terezinec napsal 13.04.15 v 21:08 10b.

jeeee :)

Adam12
Adam12 napsal 13.04.15 v 12:15 10b.

Wow paradni zmena, kdy to uvidim zive?

biaggii
biaggii napsal 07.04.15 v 17:50 10b.

Náááádherná ! Hodně štěstí !

kubrt1965
kubrt1965 napsal 07.04.15 v 13:15 10b.

Krásná italka

KATY666
KATY666 napsal 07.04.15 v 13:11

Vítej v rodině a užívej si to. Je to fakt hodně návykové, divoké a brutální s těmito kráskami.