Yamaha XT 660 X (2009)

Vlastník frankodivenecia
Vloženo 28.3.2015
Aktualizováno 6.10.2015

Moje první velká moto, predim skutr 250cc a simson enduro.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Free-moto / nesmlouvaj o cene, ale motorka svoji cenu mela ; prodej motorek na jare byl jak v samosce housky, ale vse v pohode a fer. sjednane ruceni behem prodej, odjezd do 3 hodin od prvniho omrknuti moto.

Aprilia Pegaso 650 Strada: No je to tak, hospoda rozhodla :) ze je to ital, jednovalec... prej abych zkusil Twinku, ale ta se nelibi(la)
Aprilia Pegaso 650 Strada: Kámoši mi to rozmluvili...

První dojmy - Szivani probehlo ukrutne rychle, ze zacatku drzis riditka a maha jede, pak uz se chytnes, zadek zacne pracovat, kolena a stehna, jdes do naklonu, vic a vic a porad drzi... novy gumy delaj dobre. Po chvilce i delsi, idealni volna, neudelal sem chybu!

Motorku bych doporučil pro - Kdo se chce naucit jezdit na velke moto, mestsky provoz, jezdeni kolem komina, tuning. Kdo chce delat bordel s tuner laufama :)

Doplňky na motorce - Nic.

Moje první velká motorka zcela splnila ocekavani... oproti skutru i kdyz 250 nesrovnatelne. Predtim jen Simson enduro :) Vyber byl tezkej, ale nakonec XTX bylo tou spravnou volbou na to proc sem ji chtel. Po meste / kolem komina se rozjezdi clovek dobre, mezi autama v kolone zatim jen jedno vohly zrcatko ... mimo mesto to az boli jak jednovalec by chtel brachu... to je fakt, ale kdo by stim jezdil na vylety do Afriky... posez a manipulatelnost idealni i pro me vyssi postavy (188). Casem se dostanes na hranici vykonu, ale ve meste je to nahoru dolu. Tam to staci. Designove krasna, technikou jednoducha a chovanim predvidatelna moto. Presne tak jak melo bejt. Naucit se jezdit a nezabit se pritom.

Brzdy v pohode, predni Brembo akorat, zadni je vlacna krapet, ale da se. Vykon dostatecny pro 1-2-3 na zadnim.

Nadrz na 10 litru, prum, spotreba 7.6l/Brno :)

Na muj vkus by stalo za to ji trochu odlehcit, skoro 200Kg je dost a zbytecne...