Honda VT 1100 Shadow (1986)

Vlastník czernitko
Vloženo 11.3.2015
Aktualizováno 27.7.2018

Je to láska na první pohled! Vzhledem, stylem, absencí elektroniky... Motorka s velkým M :)

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut

První dojmy - Motor šlape dobře, brzdy brzdí, motorka jezdí :) Pohodová jízda přesně podle představ. Celkově je stav lepší, než bych v tomto věku čekal :)

Průměrná spotřeba - 4.69 l/100km

Shadow jsem si zamiloval proto, že se mi líbí vzhledem, díky roku výroky 1986 ještě pořád není nacpaná elektronikou a funguje jak má.
Nevyžaduje skoro žádnou neobvyklou údržbu, nic se na ní nerozbíjí, prostě je to držák a slouží věrně na všech cestách a za všech podmínek. Momentálně má obuty Michelin Commander II a nemají problém na mokru, za průtrže mračen ani na rozmoklém náledí.
S kufry, byť malými, mne na cestách nenechala nikdy na holičkách. Na kloudné silnici si to s přehledem sype pekelnými rychlostmi, do zatáček se nebojí a parádně v nich drží.
Spolujezdec si nikdy na nepohodlí nestěžoval, motorka má obě sedla měkoučká jak gauč. Ani po 500km v sedle za den nebolí zadek :)
Na kochačku a letní cestování s přehledem!

zarikavacdeste
zarikavacdeste napsal 18.02.23 v 09:57 10b.

Mignard
Mignard napsal 28.09.15 v 14:55 10b.

Zítra mi přivezou tu samou. Už se na ní těším jak malej kluk na vánoce. Ale jak říkáš moc práce.

czernitko
czernitko napsal 26.04.15 v 21:51

Díky kucí, jezdí jako dračice! :)
Rey65: měl jsi pravdu, stačilo jí trochu prohnat a už to přestala dělat.

pavsa66
pavsa66 napsal 18.03.15 v 09:24 10b.

Vše se dá opravit, lavně pohodu v sedle gratulace hezká strojovna

Boža
Boža napsal 15.03.15 v 08:38 10b.

Skvělé moto dávám 10 bodů choppery a čopráci nestárnou