Jawa 350/638 (1987)

Vlastník bobDRbig
Vloženo 28.2.2015
Aktualizováno 10.3.2018

univerzální česká klasika,která MÁ historii A neurazí.

První dojmy - PO koupi A menší údržbě,jsem zaspomínal NA staré časy Z mládí KDY jsem proháněl pincka A podobné stroje.mezitím NEŽ jsem pořídil jawku jsem také proháněl nějakého japonce např.DR BIG,kawu ZXR,A podobně ALE pořád TO nebylo ONO CO jsem hledal.MÁM RÁD jednoduché A funkční věci .

Motorku bych doporučil pro - moto bych doporučil lidem kteří hledají nenáročné moto ALE zárovenˇ SI chtějí neco sami opravit A nevadí JIM vůně!!! 2T motoRU

Doplňky na motorce - ANO NA stroj jsem nainstaloval pomocné ocelové schránky-kufry NA olej ALE také slouží jako stolečky NA odložení třeba kávy.

TAK HLAVNĚ PROTOŽE JE ČESKÁ MOTORKA A DOSTUPNÁ PRO KAŽDÉHO.ZA DOBU CO JÍ MÁM,JSEM NAJEL CCA.18TIS.KM.JEZDÍM CELOROČNĚ,PRÁCI,SRAZI,PROJÍŽDKY ADT.SAMOZŘEJMĚ ŽE TO NENÍ ŽÁNDÝ DIVOČÁK(ADRENALIN)ALE PRO MÉ POTŘEBY POSTAČUJE.CO SE TÝČE MOTORU A VÝKONU,BRZD A CELKOVÉHO JÍZDNÍHO KOMFORTU VE SROVNÁNÍ S DNEŠNÍMI STROJI JE JISTĚ SLABŠÍ.ALE NA DRUHOU STRÁNKU JSEM SPOKOJEN NEBOTˇ STROJ ZNÁM DO POSLEDNÍHO ŠROUBKU A NA CESTÁCH MNE JENTAK NĚCO NEPŘEKVAPÍ A NÁHRADNÍ DÍLY JSOU DOSTUPNÉ VELMI SNADNO A LEVNĚ.

rohas
rohas napsal 18.08.15 v 20:54 10b.

Moc pěkná mašinka. Ať Ti slouží k plné spokojenosti. Za mě máš jasných 10b.
Já tu svoji již bohužel vyměnil za staršího Péráka (samozřejmě ještě s nějakým doplatkem. Splnil jsem si sen...

milec
milec napsal 05.03.15 v 09:39 10b.