Triumph Street Triple R (2015)

Vlastník krondr
Vloženo 28.2.2015
Aktualizováno 27.1.2016

The best!
Nádherný (věc vkusu), lehký, skvěle ovladatelný a hodně živý naháč.

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - Profíci a velice ochotní. Zdarma jsem dostal větrnej štítek. :)

První dojmy - Veškerá chvála, kterou jsem načetl a nasledoval v různých recenzích, se potvrzuje. Skvělá ovladatelnost je asi to nej. Doporučuje i Sršeň, takže ode mne, jako od začátečníka ... těžko dodám víc.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co se chtěj jízdou bavit. Mají rádi rychlou a svižnou jízdu, ale nemusí být nutně nejrychlejší v okrese.

Doplňky na motorce - - větrný štítek
Postupně určitě přibudou padáky. Možná kryt pod motor. No a ty zrcátka budou muset pryč. Atd..

Po té, co jsem viděl video recenzi od Sršně, jsem si řekl, že na tom asi něco fakt bude. Ještě spousty motorek jsem porovnával a sledoval recenze (hlavně jsem chtěl nakid), ale už mě nic nedokázalo přesvědčit o tom, že Triumph Street Triple R není nejlepší volba.

Je to moje první motorka. Nějaké zkušenosti mám, ale minimum. To se ale rychle změní. Myslím, že na tomhle stroji bude radost ukrajovat kilometry. Jen co se kus oteplí :)

Není to žádnej cesťák, ale pro nás pod padesát, to zatím není problém, ne?

- 880 km
První garančka. cena 2500,- Kč

- "Konec" 1. sezóny (vyjel jsem ještě 24.12.2015 :) najeto 9 600 km
Sakra, najel bych i víc, mít na to čas.
Zatím bez problému. Jen asi dvakrát nechtěl ukazovat stav paliva. Ale naskočil po pár kilometrech. Dolil jsem asi 2 deci oleje.
Na jaře mě čeká další garančka v 10 000 km

libac22
libac22 napsal 05.09.16 v 09:55 10b.

Moc pěkná mašina , užívej

context
context napsal 01.03.16 v 18:38 10b.

krásný triple přeji hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu

Animals21
Animals21 napsal 25.01.16 v 08:18 10b.

Líp sis vybrat nemohl

Slavek_Street_R
Slavek_Street_R napsal 29.07.15 v 07:27 10b.

Jo, dobrá volba .

tre
tre napsal 29.04.15 v 06:29

Krasna lehka ,perfektni komponenty.