Honda FJS 600 Silver Wing (2009)

Vlastník vraver
Vloženo 22.2.2015
Aktualizováno 22.2.2015

Cestovní, luxusní kočár, se kterým objedete kus světa

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I) - Slušné jednání

První dojmy - Sakra, to je ale velkej koráb, to je spíš na moře než na silnici, vypadá to jako loď a ne jako motorka, první jízda byla cca 130km do Prahy od prodejce, nevěděl jsem co si můžu dovolit, jízda po dálnici 140km/h byla po chvilce sranda, bylo asi 7 stupňů nad nulou a já byl oblečený jako lyžař na sjezdovce, z aut na mě koukali jak na zjevení když jsem je předjížděl.

Motorku bych doporučil pro - Tento koráb je vhodný téměř pro každého a bez rozdílu věku, nejlépe však pro cestovatele i se spolujezdcem-kyní, je to pohodlný, pracovitý a spolehlivý parťák který Vás nenechá nikde ve štychu.

Doplňky na motorce - Zadní Top Case z originálního příslušenství Hondy v barvě stroje(bylo již při koupi), stavitelné plexi Givi Airflow, možnost nastartovat když je stroj na bočním stojanu-samozřejmě pouze se zataženou ruční brzdou, zadní díl krytu variátoru ve stříbrné metalíze, líbilo se mi to, a myslím že se to tam i hodilo.

Moto-skútr byl koupený v listopadu 2011, s najetými 2600km, ve stavu nového stroje, byl to rok výroby 2008, do provozu 2009, původ byl ČR-Honda Pardubice, po prvním majiteli, byl na prodej v komisi.
Chtěl jsem se vrátit po létech zpět na dvě kola, kamarádi kolem mne měli podobné stroje a já chtěl jezdit. Jízda na tomto korábu se dá přirovnat spíše k jakému si plutí v provozu, motor je dvouválec a má naprosto dokonalý, kultivovaný chod, pohon variátorem je plynulý a velmi tichý, moto-skútr má kvalitní a precizní zpracování jak je u Hondy tradicí a o nějakých poruchách nemůže být řeč, u mne tomu tak alespoň bylo, byl to model s ABS, aktivovalo se mi jen jednou, na mokru a v lehké kolizi, naštěstí bez následků.
V květnu 2012, jsem absolvoval s partou kamarádů cestu na GG a okolí, tam se stroj cítil nejlépe, byly to nádherné silnice a okolní scenérie, najeto cca 2000km za pět dní, celkem jsem najel za tu sezonu 10500km a ani ve městech jsem neměl problém, jen ta malá kola mají raději čisté rovné silnice, než dlažební kostky a silnice druhých tříd, to ale každá motorka a motorkář že?
Úložný prostor pod sedlem je famózní, společně se zadním Top Case, si sbalíte věci klidně na 14 dní dovolené, já jsem jezdil a jezdím stále pouze sólo, tento nádherný a spolehlivý stroj jsem po 10měsících prodal s najetými 13ti tisíci km, opět ve stavu nového stroje, stále mi chyběla ta nádrž mezi nohama a zažité pocity z mládí, přes to všechno mu patří za mě velký dík, vrátil jsem se s jeho pomocí zpět na dvě kola.
Stroj je v dobrých rukou, současný majitel je velmi zodpovědný, má jen tu nejlepší péči, v sezóně ho často vídávám, je stále jako nový a já z toho mám velkou radost.

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 04.01.17 v 14:59 10b.

prodam servis manual na fjs 600 cena 300kc tel 739029262

tomcruise77
tomcruise77 napsal 21.08.15 v 11:31 10b.