Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník R_O_C_K_Y
Vloženo 22.2.2015
Aktualizováno 16.3.2020

Vloženo: 03.11.2015, Uskutečněno: 03.11.2015, Stav tachometru: 44500 km, Zhlédnuto: 35x

Jelikož jsem od koupě na motorku nainstaloval spotřebiče, jako jsou: mlhovky, vyhřívané hefty, zásuvky 12/5v atd rozhodl jsem se tyto okruhy samostatně odjistit pojistkovou skříňkou přístupnou tak aby při poruše nemusel pod sedadlo. To totiž při dlouhém výletu není kolikrát jednoduché odklopit :)

Jako nejvhodnější pozice bylo vybráno malé místo pod přístrojovou deskou. Ovšem abych ji tam mohl nainstalovat, musel jsem odstrojit celý předek a nechat pouze samotné lešení. Na lešení jsem dovařil úchyty pro skříňku. Po seskládání nikde nic nevisí a není nic vidět, a přesto jsou pojistky snadno dostupné, pokud dojde k potíži.

V pojistkové skříňce je 5 okruhu:
1x mlhovky
1x vyhřívané hefty
1x zásuvka navigace a tel nad přístroji
1x zásuvky pod zadním sedlem
1x volný nejspíše pro napájení do top kufru pro možnost za jízdy dobíjet cokoli (foťák, gopro, tablet, atd)

Zásuvky pro napájení budou nejspíše napájené i při vyplém zapalování ale mlhovky a hefty budou spínané relém až v případě zapnutí zapalování. A to z toho důvodu že moc zapomínám a často jsem nechal to či ono zaplé.

• Stupačky SW motech Transalp

Už od prvopočátku jsem je chtěl a nyní jsem se dočkal. Je to koupeno v setu kde to pouze rozbalíte, spojíte pár dílů a celé to přehodíte místo originálních stupaček. Na obrázku to nebylo vidět ale jsou opravdu hodně širo

• Rozšíření bočního stojanu

Každé enduro by mělo mít boční stojan, který když vyklopíte a opřete o něj motorku by měl moto podržet i na měkkém podkladu. To u transalpa rozhodně není. I když je tu mnoho výrobců co nabízej rozšíření stojanu, tak ani

Uskutečněno: 03.11.2015
  • Hrazda pro navigaci a jiné

Taky jste se přistihly, jak za jízdy mrknete na navigaci, kterou máte přichycenou mezi klemami řídítek a jak jste se vrátili pohled tak před vámi něco děsivého jako zatáčka, chodec, auto, atdd. Né že bych šel do nějaké k