Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník R_O_C_K_Y
Vloženo 22.2.2015
Aktualizováno 16.3.2020

Vloženo: 03.11.2015, Uskutečněno: 03.11.2015, Stav tachometru: 44500 km, Zhlédnuto: 73x

Taky jste se přistihly, jak za jízdy mrknete na navigaci, kterou máte přichycenou mezi klemami řídítek a jak jste se vrátili pohled tak před vámi něco děsivého jako zatáčka, chodec, auto, atdd. Né že bych šel do nějaké krizovky ale rozhodl jsem se navigaci dát do takové polohy, abych musel pohledem od cesty co nejméně uhnout pohledem. Plán byl umístit navigaci nad přístrojovou desku těsně za plexisklo. Problém však je že Honda nemá za plexy žádnou hrazdu jako např. BMW. Tak že plán byl ale jak toho docílit ne. Začal jsem cosi tvořit a po půl hodině svařovaní, jakési konstrukce, jsem usoudil, že tudy cesta nevede. Znovu jsem si stoupl k motorce a přemýšlel jk nejefektivněji to udělat a na ráz se objevilo řešení dokonce v kombinaci s přizpůsobením náklonu předního plexiskla. No a výsledek viz foto. Rampa je velmi lehká a dost prostorná pro zařízení, které tam chci mít.

MotoTransalp700 (0) napsal 21.03.2021 v 07:02

Ahoj prosím zkade máš tie čierne vyvýšené plexi?
Veľmi zháňam. Ďakujem.

HonzaCR250R (2) napsal 03.11.2015 v 14:57

Taky super...

• Stupačky SW motech Transalp

Už od prvopočátku jsem je chtěl a nyní jsem se dočkal. Je to koupeno v setu kde to pouze rozbalíte, spojíte pár dílů a celé to přehodíte místo originálních stupaček. Na obrázku to nebylo vidět ale jsou opravdu hodně širo

• Rozšíření bočního stojanu

Každé enduro by mělo mít boční stojan, který když vyklopíte a opřete o něj motorku by měl moto podržet i na měkkém podkladu. To u transalpa rozhodně není. I když je tu mnoho výrobců co nabízej rozšíření stojanu, tak ani

• Zvýšení podvozku, světlé výšky o 5cm

S transalpem mám velké plány a jelikož chci nejen projet ale i si to patřičně užít řekl jsem si, že bez úpravy podvozku to nebude ono. Úpravy budou: zvýšení předních tlumičů s možností korekce předpětí pružiny (možná i z