Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník borekXJ
Vloženo 14.2.2015
Aktualizováno 25.2.2022

Vypadá nádherně...!!!Je trochu větší než na co jsem zvyklý ale myslím že to nebude za chvíli žádný problém!!

Motorka koupena od FIRMA:Aleš Imrich - Aleš Moto (Moravská - vše proběhlo přesně podle dohody!!toho prodejce můžu každému doporučit!!

Yamaha TDM 900: důvod neuveden

První dojmy - Tak počasí odpovídalo datu 7.2. ale po prvních metrech jsem tu zimu přestal vnímat!!Všechno mě bavilo a nechtěl jsem ji už vrátit!!Kdyby tam bylo víc benzínu tak by si pan prodávající na mě ještě chvíli počkal!! :-)

Motorku bych doporučil pro - Nejsem si jistý že bych o tom mohl moc mluvit.Nemám se Stromem ještě nic najeto.Podle toho co jsem o něm načetl tak si myslím že je vhodným strojem pro klidné jezdce kteří si rádi zajedou i někam dál než jen kolem komína.

Doplňky na motorce - koupeno s kufrem.další doplňky budu postupně doplňovat!

Zkušenosti zatím žádné...čekáme na sezónu!!Bude to po Yamaze XJ 600 velký rozdíl.Trochu se bojím protože prý je ten dvouválec háklivý na zacházení.Pár lidí tu psalo o špatném podřazení a možnosti pádu,tak budeme začínat pozvolna a opatrně.U Stromka mě nadchla ochrana jezdce před větrem,vysoký a pohodlný posaz a motor.Je jasný že na zkušební jízdě toho člověk moc nezjistí ale další poznatky budu přidávat postupně!!

jurajs
jurajs napsal 30.04.15 v 10:56

Další Stromek na okrese.. tak ať šlape já jsem s ním maxinálně spokojenej :)

Riddick
Riddick napsal 19.02.15 v 23:18 10b.

Sakraš Borku to musíš vyhlásit všady že máš novů, krásná moc se mi líbí . Tak ať slouží kolama na zemi stále

Condi
Condi napsal 15.02.15 v 18:17

Vybral jsi si dobře. Hodně šťastných kilometrů.

Kapírek
Kapírek napsal 15.02.15 v 15:19

foky
foky napsal 15.02.15 v 10:39

Vítej v klubu a hodně spokojených kilometrů