Suzuki DL 1000 V-Strom (2005)

Vlastník Mira390
Vloženo 14.2.2015
Aktualizováno 15.2.2015

Pro mě naprosto univerzální moto.

První dojmy - První co mě při prvním vezení uspokojilo, bylo velké plexi a konečně absence větru, jenž mě několik let terorizoval na předchozím cruiseru kawa vn 800(jinak super stroj se kterým se mi fakt těžko loučilo).

Motorku bych doporučil pro - Na dlouhý cesty ne na projížďku dolem komína před obědem.

Ani nevím proč ale dlouho jsem V-stroma chtěl. Vnko už mi nedávalo to, co člověk od motorky chce, takže změna byla nevyhnutelná a volba předem naprosto jasná.
Koupil jsem ho minulý rok začátkem července a jelikož to bylo těsně před dovčou v práci, najel jsem sotva 1000 km kolem komína a pak na ní pověsil kufry, za sebe mladou a vyrazily jsme sólo na týden do Rumunska.
Do konce sezóny jsem najel ještě pár stovek km, takže zatím asi 7000 km.
Celkově jsem z ní nadšenej. Výkon je dostačující, brzdy super.
Pohodlí je bezkonkurenční(jasně,třeba je gso lepší ale to má kde kdo). Do RO ve dvou s plnou bagáží na zátah 1000 km a úplně v poho(těch 35 ve stínu celou cestu nepočítám).
Se spotřebou je to všelijaký. Když jsem chtěl, šlo to i za necelejch 6 ale taky to jde za 8. Ale většinou lehce přes 6 a žádnej šolich.
Jinak z doplňků padáky, vyhřívaný hefty, ukazatel rychlosti,kryt motoru, kryty předních světel, ladˇáky leo vince a přídavný světla.
Když jsem ji koupil, tak jsem vyměnil akorát olej a filtry( jo a baterku, samozřejmě zdechla v tom Rumunsku).Jinak má aktuálně najeto asi 65000. na podzim jsem s ní byl v servisu, vše v pořádu bez investic.
Jo a ještě pneu. Byly tam legendární mitasky E 07, které jsem vyměnil za E 08.Ty jsou sice fajn na silnici a šotolinu ale na mokrý louce s nima žádnou hitparádu neuděláte, takže jak je sjedu. dám tam zase 07.
Minulý týden jsem zní odmontoval pár věcí, které byly od předchozího majitele odřený a dal je znovu nalakovat, tak už se těším až to bude hotové a na jaře zase vyrazím.
Jinak mě každej odrazoval že je to na mě moc velký(160cm 62kg, no jo no), ale je to v celku pohodě a to jezdím i v terénu( louky polní cesty).

Radus88
Radus88 napsal 22.02.15 v 08:25 10b.

Dobrá volba at slouží dávám 10 b.

keith.
keith. napsal 21.02.15 v 18:56 10b.

Krásný stroj a popis jako mýma očima. Hodně pohodových kilometrů...a třeba někdy na cestách

valasek
valasek napsal 17.02.15 v 20:21 10b.

Bezvadná volba! Přeji jenom samé pohodové km a šťastné návraty

BRUTUSSS
BRUTUSSS napsal 15.02.15 v 11:20

dobrá volba..

Janoš-XJ
Janoš-XJ napsal 14.02.15 v 20:33

Na tvoje TTD si myslím že je ta motorka fakt velká. Seš takovej asimetrickej 60cm vysokej ,62kg váhy!? Asi se ti blbě parkuje a zastavuje co?
Né teď už vážně ,na cesty si myslím že stroj v pohodě,přeji mnoho pohodovejch kilometrů v sedle!