KTM LC8 950 Adventure (2004)

Vlastník fanty-pepik96RR
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 5.2.2015

Vrátil jsem se po pěti a pul letech po farošovi zpatky k motorce, ktera mi byla k srdci vzdy bliz a to kvuli me postave, k enduru...

První dojmy - Po přečtení pár odkazů jsem nabyl dojmů, že budu jen opravovat, tak na to jsem zvědav, jeden najede 101tis jen s jednou výměnou hydraulického spojkového válečku, objede skoro celý svět a druhý se v tom vrtá každých 1000km. První dojem, rozklepané ruce, sevřený svěrač a strach v očích abych to nepoložil na sněhu a ledu dřív než dojedu na evidenčku. Cesta tam ve strachu, cesta zpět naprostá pohoda. Když na ni jedu tak mi připadá, že koukám ze hřbetu koně, přece jenom jsem si odvykl na vynikající posez enduro stylu.

Motorku bych doporučil pro - Měřím 188cm, vážím 106kg tak asi pro vyšší lidi i když jsem viděl menší lidi na mastodontech co na tom uměli neskutečný věci. Výšku jsem myslel jen kvuli ovladatelnosti na místě při došlapnutí na zem. Netuším jak to řeší menší postavy...

Doplňky na motorce - Má vyhřívané hefty, které mi nesvědčí, jsou lidi co s touto vychytávkou jsou spokojeni, ale ja ne, spis bych bral vyhrivane sedlo. Už jsem je kdysi měl a vynaložené usílí a peníze za to opravdu nestáli. Možná, že po těch letech soudruzi vymysleli neco jiného, pohledám, uvidím a podle toho se zařídím. Ted bych chtěl originali bez vyhřevu...
originalni padaci ramy, ktere ale budu muset sundat a provarit, vybrousit a nalakovat. Sklouzlo se to nekde a sebralo to z padaku dost materialu, ale od toho tam jsou proto zadna veda
v neposledni rade tri kufry, dva jsou z touratechu, treti mozna taky, ale to nevim

Koupil jsem ji 31.1.2015. Super zákon schválili na přepis vozidla. Proč vždycky já musím vyzkoušet vše na vlastní kůži, když je nesmysl na světě vyprodukovaný v hlavě nějakého blba, který chodí na přepis jedině s modrým majákem na autě aby byl všude první a zadarmo. Každy rok si říkám jak nám může vládnout taková banda tupejch hlav.
Proč jste si vybral tento stroj? To jsou otázky, no proč, protože jsem chtěl enduro co umí, když je potřeba, jed i 200km/h, zatáčet i brzdit. Ale vážně, libilo se mi už z dob kdy jsem sedlal afriku, ale finančně byla hodně vzdálená realitě. Takže až ted. Chtěl jsem zase motor do V a slyset i cítit ten jeho potencial kroutícího momentu. Valce do V miluji. Prostě od afry už nic tak hezky neznělo pro mé uši, až toto a možná ještě aprilia RSV.
Boxer mě odradil kvůli kamarada, který si ho koupil po Tigerovi a byl zklaman vykonem motoru i když říkal, že na posouzení bych se musel ptát až za rok, má ho jen krátce, ale na toto já nemám čas. Prostě uvidím, co já za rok, třeba se v tom budu hrabat víc než jezdit a v zimě pujde z domu. Nevím.
Budu psát poznatky hned jak se nějaké dostaví, stejně aktivně jako na ereru.

Radus88
Radus88 napsal 26.01.17 v 20:12 10b.

Take mam to zvyšení z ciny a paradní zpracovaní ted už jsen čekám na řídítka

rc28
rc28 napsal 26.06.16 v 10:12 10b.

Pěkná! Na LC8 jsem jel, je to parádní stroj a myslím, že jestli se v tom někdo vrtá co 1000 km, tak je to spíš zanedbaná údržba než konstrukce. S bandou tupej hlav nejde nesouhlasit!!!

owenovic
owenovic napsal 25.06.16 v 22:48 10b.

krásná motorka v krásných barvách at dělá samou radost

Tatonka
Tatonka napsal 19.06.16 v 17:57 9b.

Krásný kousek!

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.02.16 v 18:42 10b.

Krasavice přeji pohodu v sedle